Střípky

sirien
31.12.2017 18:19
Prodám, nabízím & komerční prostor
d20.cz není prostor pro inzerci atp. - na druhou stranu občas se nám tu objeví nějaká relativně smysluplná nabídka nějakého prodeje nad rámec rozdávání/rozprodávání starých kusů z vlastní knihovničky a přijde mi, že je fér tu mít nějaký prostor pro podobné nabídky. Tady je.

Aby bylo jasno - toto je ten prostor. Momentálně nemáme žádný zájem komukoliv poskytovat jakýkoliv jiný, zejm. pokud jde o komerční nebo o jednorázové záležitosti - tj. prosím postujte sem a ani se neptejte na možnost nějakého článku na main page atp., protože vám ho nedáme.

Pokud by někdo plánoval něco tvořit kontinuálně (nějaké figurky nebo tak něco), postujte opakovaně sem - případné blogy co tu vznikly v minulosti (zejména kolem obrázků) jsou prostor pro prezentaci vlastní tvorby, nikoliv pro prezentaci produktů k prodeji (byť volnočasově tvořených).

Kostka je nezávislý a nekomerční prostor - žádné reklamy, žádní sponzoři a nic podobného a tak to také zůstane, děkujeme za pochopení. To zároveň znamená, že tato diskuse je "divoká" - d20.cz absolutně nijak neručí za pravdivost místních nabídek, kvalitu produktů a už vůbec ne za průběh transakcí nebo cokoliv podobného. Z místních nabídek nic nemáme a nic mít nechceme a nebudeme a cokoliv co se tu (obchodně vzato) odehraje je jen a jen vaše vlastní záležitost.

Rozdávání / rozprodávání starých věcí se do tohoto nepočítá - případné nabídky a poptávky které jsou v podstatě v rámci komunitního koloběhu RPG relevantních materiálů mezi hráči co je už nepotřebují a těmi co by je upotřebili prosím nadále řešte v rámci Nerhinnina Antikvariátu.

Aktuální nabídky

Autorská citace #1
31.12.2017 18:19 - dragonite
Dobrý den, jsem fanoušek rpg a hlavně modelaření. Chtěl bych Vám nabídnout mnou vyrobenou bustu draka. Jde o kombinací papermache, sádry a mnoha jiných materiálů. Tato nástěnná trofej má velikost(vxšxh) 46x36x50 cm . Je opatřena nátěrem s efektem chameleon. Přechod ze zelené do zlaté je opravdu efektní. V případě,že Vás tato neobvyklá dekorace zaujala, ale chtěli by jste trofej s jinými parametry, neostýchejte se mě kontaktovat. Dokážu vyhovět všem přáním. Ať žije fantasy :-)

Autorská citace #2
9.11.2020 18:11 - Rynli
Ručně vyráběné dice boxy (krabičky na kostky)

Ručně vyráběné krabičky na kostky pro DnD atd.



Zdravím všechny dobrodruhy!


Vzhledem k tomu, jak rok 2020 stoji za prd, tak nás napadlo s kolegy vyrábět krabičky na kostky pro DnD jako hezký dárek k Vánocům (Kdyby měl někdo zájem, budeme rádi, když se ozvete!).

Zatím máme několik verzí. Jen pro představu, ale není problém vyrobit/upravit design podle toho, co by se vám líbilo. (myšleno barva/přepážky/zdobení):


materiál: překližka 0,9cm (bříza), vnitřní čalounění samet, kovové zdobení

- rozměry: 30cm x 17cm x 7,8-8cm
- vnitřní rozměry víčka: 28 x 15 x 1,5
- vnitřní rozměry hrací plochy: 15 x 12,5 x 3,3
- přepážka pro kostky: 15 x 4,5 x 3,3

Rozměry se mohou mírně lišit v milimetrech (ruční práce).


Verze:

1)Přírodní s ozdobnými kovovými prvky (dřevo ošetřené olejem, nebo nalakované)

cena orientačně od 800,- Kč

2) S reliéfem (jednoduchý tvar reliéfu loutna/sekera/korbel něco v tomto duchu dle vašeho výběru, krabička natřená akrylovou barvou a nalakovaná, plus případné kovové ozdobné prvky)

cena orientačně od 1000,- Kč

3) Super deluxe "Dračí oko" (s plastickou výzdobou, tato verze se odvíjí individuálně dle náročnosti vašich požadavků :D)

cena orientačně od 2000,- Kč

4) S gravírováním (vnější strana ošetřená olejem aby vynikl gravírovaný obrazec, vnitřek olej/akrylová barva + lak)

cena orientačně od 1500,- Kč

5) Verze pro nehrající (v kterémkoliv výše uvedeném provedení, třeba jako šperkovnice se zrcátkem ve víku nebo něco podobného, záleží na požadavcích)

Uvedené ceny jsou bez poštovného a balného.



Krabičky můžeme poslat na dobírku, nebo je možný osobní odběr v Pardubicích.


Takže kdyby měl někdo zájem, co nejrychleji (obzvláště pokud to chcete jako dárek k Vánocům) se ozvěte na mail: draci.krabicky@seznam.cz.



















Edit: Hmm odkazy sem překopíroval z rajčete dle návodu a nějak mi to stále nic nezobrazuje...
Tedy prozatím hodím odkaz přímo na album na rajčeti než to nějak vyřeším :D

https://dracikrabicky.rajce.idnes.cz/Draci_krabicky/

Jan Hofírek
Autorská citace #3
9.11.2020 20:01 - Šaman
Fotky se sem vloží jednoduše, jako odkaz na nějaký obrázek veřejně přístupný na netu. Je tedy nutné je někam nahrát a sem vložit odkaz přímo třeba na `rajce.net/krabicka.jpeg` soubor.

Zkoušel jsem Rajče a funguje.
(P.S. Zrovna třeba na rajčeti je potřeba nejprve přes druhé tlačítko myši dát "zobrazit obrázek na nové kartě" a teprve tu adresu sem dát. případně na tom druhém tlačítku dát "kopírovat adresu obrázku". Vloží se sem pak jako IMG. Případně je možné sem prostě dát odkaz na nějakou stránku nebo veřejné album jako URL)
Autorská citace #4
10.11.2020 12:23 - Nachtrose
Mne by ty obrazky taky celkem zajimaly. Ja si dovedu udelat pouze plastove krabicky.
Autorská citace #5
20.11.2020 16:25 - sirien
Kolega vám vložil ty obrázky (teda, odkazy, zapomněl tam použít i IMG tag, ale to sem opravil), ale zapomněl vám tu napsat post abyste si toho i všimli, tak tu píšu za něj že jakože ping a můžete se na krabičky podívat a posoudit svůj zájem.

(but again, Kostka s případnou transakcí nemá nic společného - že pomůžu s tagem v postu a propingnu to tady na věci nic nemění)
Autorská citace #6
20.11.2020 16:51 - York
Ceny jsou dost krutý, ale vypadá to pěkně.
Autorská citace #7
24.11.2020 18:30 - Rynli
Děkuji za pomoc od Siriena. :)

Ceny se odvíjí od složitosti vzhledem k tomu že to děláme hezky ručo fučo. Třeba to gravírování samotné zabere zhruba dva dny (netvrdím, že čistého času :D), něco stojí materiál atd. Jinak ty ceny berte orientačně ;)

Jinak přikládám ještě odkaz na Fb stránky kam průběžně uploaduju nové fotky, kdyby někoho něco zaujalo z nových krabiček.

https://www.facebook.com/Dra%C4%8D%C3%AD-Krabi%C4%8Dky-104950191439678
Autorská citace #8
15.12.2020 17:37 - Burningwolf95
Zdravím všechny! Jelikož doplňků a figur není nikdy dost, pořídil jsem 3D resinovou tiskárnu a po roce užívání jsem vychytal všechny její neduhy i překážky. Pokud by někdo potřeboval něco vytvořit nebo vytisknout neváhejte napsat. :)

Tisknu ve vrstvách od 0.02 do 0.05 mm pro co největší detaily, taky používám ABS like resin pro odolnější kousky do našich světů.

Nově taktéž na FB: https://www.facebook.com/doupe3D
Autorská citace #9
15.12.2020 17:38 - Uncle_Smyk
Burningwolf95 píše:
Pokud by někdo potřeboval něco vytvořit nebo vytisknout neváhejte napsat. :)


Doporučuji!
Výborné jednání, rychlost a kvalita tisku. Dodal jsem 5 postav družiny z HeroForge (bez podpěr). A za solidní cenu mám družinu, se super detaily, vytisknutou. Teď už jen hurá použít! A snad i brzy nabarvit.
Díky!
Autorská citace #10
15.12.2020 17:44 - sirien
...původní inzerát od Burningwolfa byl starší, nicméně zjevně je aktuální; každopádně nám přišlo že to zjevně patří spíš sem, tak jsem to sem přehodil.

Plus jsem do záhlaví dal případně přehled aktuálních nabídek. Neslibuju, že ho budu udržovat nějak pedantsky...
Autorská citace #11
9.11.2021 11:05 - ShadoWWW
Co je dražší než plnobarevná, třísetstránková, zbrusu nová DnD příručka v tvrdé vazbě? Černobílá, stotřicetistránková, stará ošoupaná DrD 1.5 příručka v brožované vazbě.

Fakt za to dá někdo litr a půl? :-O
Autorská citace #12
9.11.2021 11:43 - Jerson
Nedá, 1.5 je dost častá věc. Tak tři stovky, možná čtyři. Jak vidím, jeden dal pět, ale možná to byla "po důchodci, málo hraná" :-)
Autorská citace #13
9.11.2021 11:56 - Jezus
Ty jo, ale pravidla pro Experty - Svět koupil někdo v březnu za litr. Že bych je doma vyhrabal a dal si inzerát nějak jako
"Vyměním pravidla DrD 1.6 pro Experty - Svět, jednou čtená, za nové vydání Jeskyní a Draků?" :-D
Autorská citace #14
9.11.2021 11:58 - LokiB
Tak jestli pro tebe nemají sběratelskou, historickou či osobní hodnotu, tak určitě.
Stejně jako někdo vymění 50 let staré neježděné auto nějakému sběrateli za nové. Na tom ani není nic zábavného.
Autorská citace #15
9.11.2021 12:05 - Jezus
Máš pravdu, stačil by tenhle smajlík " :-) ".

Myslel jsem to napůl vážně a ten vtip spočíval v těch Jeskyních a dracích - prostě posun v životě :-) (Dají se stále předobjednat za 699, takže by to ode mě nebyla ani zlodějna...)

Ale jinak jste mi tu stránku neměli ukazovat :-) Ne že se 1.5 prodává maximálně za čtyři stovky. Za Začátečníky 1.6 někdo v minulosti dal přes litr. (A to bylo možná bez PPJ).

https://www.trhknih.cz/kniha/dxqmrqal?relatedSource=bibo0avu
Autorská citace #16
9.11.2021 12:12 - sirien
Děti tohle je funkční, nikoliv diskusní téma.
Autorská citace #17
10.9.2022 15:09 - Jan Rychlík
Zdravím , chtěl bych nabídnou výrobu figurek do D&D . Teprve s tím začínám , ale výsledky se mému okolí líbí. Pro ukázku je zde můj Pinterest: https://pin.it/10yYmtn . Budu rád za každou objednávku.
Objednávky můžete zasílat na email honza.rych@centrum.cz

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085894823074341 secREMOTE_IP: 34.230.68.214