Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Hotové překlady

- Základní triáda (PHB, DMG, MM) - ShadoWWW
- Basic rules + Starter Set - ShadoWWW
- Úvodní sada - Essentials Kit - ShadoWWW

- Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím - Chrochta, Merlin, ShadoWWW, Sirien
- Xanatharův průvodce vším - Log 1=0, Maelik, ShadoWWW, Pan Bača
- Volův průvodce netvory - by Merlin, ShadoWWW, Sirien

- Curse of Strahd - Demonica & exi
- Poklad dračí královny - MartinCZ, Pan Bača, Pilchowski
- Hlubina: Dračí loupež - exi, pan Bača
- Drak z Ledového štítu - exi, ShadoWWW, wlkeR, Pan Bača
- Ztracený důl Fendelveru - exi, wlkeR, Pan Bača
- Alcrosský řezník - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Pobřeží snů - Demonica, exi
- Rudá ruka zkázy - Chrochta, exi
- Tales from the Yawning Portal - Chrochta
- Kaple na útesech - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Tomb of Annihilation - Merlin, Pan Bača, Pilchowski, Tarfill

- Různé doplňky a samostatné dílčí věci vč. nějakých těch dobrodružství: Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Dílčí překlady

Různé
- Witchhunter (Matova classa pro D&Diesel) (by Sirien&ShadoWWW)

Běžící překlady

- Xanathar - ShadoWWW (& Maelik a Log)
- Misty fortunes - wlker
- Tales of Yawning Portal - některá dobrodružství (Sunless Citadel, Forge of Fury, Hidden Shrine of Tamoachan, Against the Giants) - chrochta
17.9.2019 10:32 - ShadoWWW
Pan Bača píše:
Tak já se tady poohlédnu. ;-)

Když tak škola v Žebětíně. :)
17.9.2019 10:35 - exi
Ad pravidlka: Asi bych to tam taky klidně nechal, ale buď s výrazným disclaimerem, že je to neaktuální a doporučením stahovat Essentials, nebo to dal na spešl stránku. Když se to ale hodí úplně pryč, špatný spaní z toho mít nebudu.
17.9.2019 10:41 - Pan Bača
ShadoWWW: tak to je z Líšně až moc daleko.
Exi: souhlas, vlastně když si to po sobě čtu, tak jsem to psal taky.
17.9.2019 10:41 - Šaman
Nápad je to dobrý, protože sám jsem dneska přemýšlel která ze tří začátečnických verzí je ta, co mám doporučovat.
Mazat je to škoda. Hodit to na čtvrtou stránku s popiskem jak to, že ta jedna verze ty ostatní nahrazuje, to je asi ideální řešení.
17.9.2019 10:58 - ShadoWWW
Vše na stránce upraveno dle doporučení.
17.9.2019 11:14 - Tarfill
Shadowww,
co se týče těch obrázků k těmto překladům a odkazům na ně, jednou jsou v češtině, po druhé zase v angličtině. Je to úmysl? Bylo by vhodnější to sladit jen do jedné verze, což?
Edit: Strana tři (dobrodružství) je prázdná!
17.9.2019 12:21 - ShadoWWW
Třetí strana je zpět.

V nejbližší době dám všude české obálky.
17.9.2019 12:29 - obbivan
Ahoj všem musím říct, že nové rozdělení překladů je super. Je to o dost přehlednější a celkově to i lépe vypadá. Díky všem co pracují tady na kostce.
17.9.2019 12:31 - exi
Shadowww: Udělám ti komplet úvodku pro Ztracený důl, ať to nemusíš tak nehezky usekávat.

Jinak moje OCD taky plesá.
17.9.2019 12:49 - ShadoWWW
Exi: ok.
17.9.2019 18:52 - pilchowski
Možná blbej dotaz, ale proč tam je to tlačítko "přejít"? Když vyberu stránku, přejde to tam automaticky.
17.9.2019 19:08 - Šaman
Hádám, že tohle pamatuje ještě zlaté pravidlo přístupnosti, že stránka musí fungovat i s vypnutým JS. Dneska v době Fb a YT už se to většinou neřeší :)

Anebo ještě jednodušeji - na začátku mohl být formulář a někdo si stěžoval, že ho prudí to klikáni na "přejít". Tak se přidal malý JS, co to přejití zařídil.
17.9.2019 19:21 - sirien
Technický archaismus z dávných dob, který ničemu nepřekáží. Sám moc nepamatuju proč to vzniklo, nejspíš jak píše Šaman.
17.9.2019 20:26 - Pan Bača
už jsem to při opravách řešil, ale nezapamatoval jsem si to:
jak je to s materiálem "ADAMANTINE"?
Česky "ADAMANTIN"? vyrobeno z ADAMANTINU?
Protože teď tady mám ADAMANTINUM, vyrobeno z ADAMANTIA apod.
Rád bych si v tom konečně udělal jasno, ať to mám příště kde hledat :o)
17.9.2019 20:33 - ShadoWWW
já to překládám jako adamantin, z adamantinu, adamantinová zbraň apod.
17.9.2019 20:35 - wlkeR
Dala by se ještě vyrobit printer friendly verze Essentials pravidel na čistém papíře? Obrázky úplně nevadí, ale černobíle tištěný "pergamen" je jednak hůř čitelný a jednak způsobuje lidem co hlídají kancelářské tiskárny infarkty...
17.9.2019 20:39 - Pan Bača
wlkeR: a nestačí vypnout pozadí ve vrstvách?
17.9.2019 20:40 - wlkeR
Pan Bača píše:
wlkeR: a nestačí vypnout pozadí ve vrstvách?

Computer skill +1, díky :D
17.9.2019 20:41 - Pan Bača
ShadoWWW: dík, v příručkách jsem to tak viděl, ale nebyl jsem si jistý, v ToA opravuju.

Jinak kdo si rád čte o dalekých končinách a cizích místech, tak celá druhá kapitola ToA (cca 50 stran) obsahuje popisy míst, která lze v Chultu navštívit
17.9.2019 21:19 - sirien
Obecně sem si říkal že přidat všude na úvod 2 promo strany by nebylo na škodu - zaprvé jako reklama pro Kostku, ale taky právě na podobný informace k tisku, zjistil sem že ten trik s vrstvama je mezi lidma spíš neznámej, my na něj přitom dost sázíme že ho lidi znaj.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.3034610748291 secREMOTE_IP: 35.172.111.215