Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
5.1.2022 11:53 - Rarilmar
Zdarec, je mi 33 a rád bych našel nějakou skupinku, která by potřebovala jednoho hráče na DnD. Už je to sice drahně let, co jsem to hrál, ale účastnil jsem se několika velkých akcí, kde jsme hráli 4-5 dní v kuse a RPčko bylo i mezi lidmi z jednotlivých skupin, takže něco tam snad ještě bude :) Knížky k 5. edici doma mám na samostudium :D

Bydlištěm Český Těšín, ale klíďo si dojedu zahrát do okolí.

Díky moc za případné info :)
5.1.2022 20:13 - MidMite
Ahoj, jmenuju se Jirka a je mi 42let. Po mnoho letech bych rad začal znovu hrát, ale zatím se mi nedaří najít v okolí nikoho, kdo by měl podobnou touhu. Hledám v okolí Pardubic a Chrudimi. Snad se někdo najde :)
7.1.2022 14:31 - DanyB
Čau,
můžete mi říkat Dany. Jsem 21 letý milovník Dungeons & Dragons 5. edice. Hledám skupinu ke které bych se mohl přidat. Preferuji hrát přes Roll20 a Discord. Začnu používat DnDBeyond na postavy.
Můj Discord je: DanyB#2709
10.1.2022 19:02 - ilverin
Nazdar,
nehledáte někdo spoluhráče do DnD? Pokud by vám nevadil začátečník (v DnD, dřív jsem dost hrával Dračí Doupě a Shadowrun), rád se k někomu přidám. Online, nebo klidně v opravdickém světě :-), region jih Moravy - na trase Břeclav - Brno. Kdyžtak napiště pm. Mějte se!
10.1.2022 20:45 - d3Xr
Ahoj,
jmenuji se Míra a je mi 28 let. Hledám spoluhráče pro DND 5E v Liberci. Momentálně jsme 3.
10.1.2022 20:59 - Šaman
Zkus se zeptat v Jotunheimu, prodejně a herně za kostelem u radnice.
11.1.2022 11:42 - Lahvac
Zdar, po mnoha sezeních jako DM bych si rád zkusil DnD5e/JaD v roli hráče. Buď v Praze nebo přes VTT (Mám Foundry server ale vyznám se i v Roll20). Je mi 32 (nevím proč je to důležité ale všíchni tu píšou věk, tak ho taky přidávám...)
14.1.2022 12:59 - Winn32
Zdravím všechny,
jmenuji se Lukáš a jsem úplný začátečník, který se ve 32 letech rozhodl splnit si dětský sen a zahrát si RPG. A možná i proto že deskovky už mám tak nějak "ohraný". Takže hledám skupinu ideálně hrající J&D (jelikož mám pravidla), která je ochotná přijmout mezi sebe nového hráče. Ideálně v okolí Nymburka nebo on-line.
14.1.2022 15:03 - Necromancer
Winn32 píše:

Lahvac píše:

ilverin píše:

DanyB píše:

MidMite píše:

Guyes, sešlo se vás tu celkem hodně, nechtěli byste se domluvit a navzájem něco zahrát? Já bych se vás ujal, ale mám už plno. Takže co kdyby jste si udělali vlastní skupinku a určili si mezi sebou DMa? Jen taková sugesce...
14.1.2022 15:09 - Tarfill
***

...takovej ten pocit, když radši oslovíš zkušené hráče, které Tě do neznámých pravidel zasvětí líp, než abys kontaktoval stejně neznalé začátečníky a zkoušel experimentovat s nima... ;-)

***
16.1.2022 09:34 - DanyB
@Necromancer Já už jsem našel skupinu se kterou mohu hrát. Ale dobrá rada.
16.1.2022 10:58 - Winn32
Tarfill píše:

Jak píše Tarfill přijde mi to složitý bude to asi stejný jako kdyby sme chteli začít dělat balet a nic o něm nevěděli. @Necromancer tím se tě nechci nějak dotknout, ale volit si DM z řady nováčku kteří si přečetli část pravidel a se hrou a jejím vedením maj 0 exp podle mne dopadne katastroficky a většina lidí bude znuděná. Ale jako jinak se nebráním poskládat skupinu klidně i online. Protože pochybuju že by se stalo to že by jsme byli všichni v dojezdu. Ale za mne by byl lepší DM (PH, PJ) lepší někdo kdo má zkušenosti a dokáže nováčky navést nebo pošťouchnout.
16.1.2022 15:43 - Necromancer
Winn32 píše:
Winn32

Well, to že byla Tarfillova poznámka namířená proti mně, jsem si uvědomil až teď, děkuji. ;-P
Nicméně ano, máte pravdu. Mě jen přišel začínající DM lepší než žádný DM. Snažil jsem se hráče jen trochu "navést nebo pošťouchnout", aby si hru zařídili sami, než aby neměli žádnou. Ale chlapci jsou šikovní, takže si už zřejmě zařídili vlastní (alespoň někteří).
18.1.2022 07:39 - kuschleba
Zdravím, dovolím si zde nasdílet odkaz na mé webovky, pokud by někdo sháněl vypravěče: https://www.vypravec-nightingale.cz/
27.1.2022 08:40 - emil0
Zdravím, není někdo z okolí Děčína, kdo by měl chuť na DnD 5e co hrajeme s klukama? Postupně nám odpadávají hráči (stěhování do jiného města, studium v jiném městě atd.) a zmenšil se nám tak počet lidí. Rádi bychom ho zas trošku doplnili.

Aktuálně se chystáme rozjet zatím připravené dobrodružství Ztracený důl Fendelveru ale jeden z našich PJů dělá i kompletně vlastní dobrodružství.

Kontaktovat zde do PM, na zatrolene-hry.cz pod nickem emil0 nebo na Discordu emil0#1419
29.1.2022 18:28 - Bombas
Čau,
jsme dva kamarádi a hledáme hraní DnD 5e. Oba jsme už otcové od rodiny s kupou závazků, proto preferujeme spíše hraní online, ideálně až večer kolem 20. hodiny, raději všední den než víkend.
Pár zkušeností máme, rádi bychom oba hráli jako hráči. Pokud by nás někdo rád nabral, hoďte prosím klidně zprávu tu, nebo na discordu BombastiqueOne#9721.
18.2.2022 17:58 - Lizzard Warrior
Ahoj, jsou nějací lidé či skupina v Kolíně a okolí na Dnd? :)
20.2.2022 13:01 - Ganfr
Zdravím, hledám hráče (klidně i začátečníky) co mají discord. Pokud byste si chtěli zahrát tak si mě můžete přidat: Ganfr#3423
21.2.2022 12:26 - Tarfill
Ganfre...
a co si na tom discordu chceš jako zahrát? ;-)
24.2.2022 00:32 - Flexo4
Zdravím,
nenašla by se nějaká skupinka v Ostravě či okolí postrádající jednoho hráče? Velmi rád bych si s někým zahrál ideálně podle pravidel DnD 5e. Je mi osmnáct a v DnD jsem poměrně nezkušený. Odehrál jsem jen pár sezení s přáteli. ????

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10046291351318 secREMOTE_IP: 54.163.62.42