Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
31.10.2021 14:34 - Selhan
Ahoj, sháním ještě jednoho hráče na úterní (2.11., 18:00) hru v rámci playtestů letošní dungeonové RPGF Kuchyně. Bude to oneshot, bude to online (prosím s kamerou), bude to v minimalistických pravidlech které vysvětlím před hrou. Hraje už Antharon a tessanger. Dungeon je vlastně spíš takový krátký pointcrawl, jmenuje se Věčný principát a napsal ho boubaque. Zápletka začíná s tím, že vesnici na blatech tyranizují podivní rytíři mizící v mlhách.
3.12.2021 18:43 - Aasimar
Zdravím,

hledám 4 zájemce (hráče) o hraní DnD 5e přes roll20 a Discord.

Kdo jsem?
Začínající DM.
Mám letité zkušenosti s hraním DnD. Začínal jsem na 3,5 edici. Hrál jsem několik let 4 edici a nyní asi dva roky hraji 5 edici. Vždy jsem však byl hráčem. Nyní bych chtěl posunout své zkušenosti také do oblasti vedení hry jako DM.

O co půjde?
Mám připravené kratší tažení ve vlastním světě. Předpokládám, že pokud se bude líbit, budu svět postupně dobudovávat a vytvářet v něm další tažení a dobrodružství.
Bude se hrát od první úrovně a půjde o klasické fantasy.
Odehrávat se to bude v jedné části světa, kde leží několik málo království. Jedno z nich postihla před půl rokem strašná katastrofa, jejíž důsledky doznívají ještě nyní.

Koho hledám?
Skupinu čtyř hráčů, kteří se chtějí u hry bavit a prožít dobrodružství ve fantasy světě. Uvítám jak nováčky, kde nabízím uvedení do světa DnD a pravidel, tak i zkušenější hráče, kde očekávám shovívavost v případě mých přešlapů ve vedení hry.

Jak a kdy?
Budeme hrát standartně přes Roll20 a discord.
Hrálo by se vždy večer cca od 20:30 do 23:00 v pátky, výjimečně ve čtvrtky. Další dohoda možná.

Pokud vás to zaujalo a chtěli by jste se přidat, pište zde do zpráv a nebo na discord Aasimar#6834
5.12.2021 14:21 - Kasai Hendie
Hledáme hráče pro kroužek RPG Dračí Sluj v Ústí nad Labem. Hrajeme naživo různé systémi i světy, pro začátečníky i pokročilé starčí 12 let. První vstup na zkoušku je zdarma, dále se platí za jeden vstup 25 Kč nebo poukaz na pět vstupů za 100 Kč, neplatí se tedy kurzovné a můžete chodit jak chcete. Hrajeme středy od 17 hodin v YMCA Ústí nad Labem, Tyršův dům. Odkaz na skupinu je zde http://www.d20.cz/skupina/229/ a je tam odkaz i na fb kde je více informací.
13.12.2021 21:50 - majkl86
Ahoj,
jmenuji se Michal. Je mi 35 let a jsem z Plzně. S DnD ani Dračákem nemám žádné zkušenosti, ale velmi mě láká to vyzkoušet. Rád hraji s kamarády různé deskovky, sám jsem fanda fantasy a RPG. Pokud by se našla nějaká parta, která by mě přijala a zasvětila do tajů DnD, tak bych byl velmi rád.

Nebráním se jak hraní na živo (Plzeň), tak i online.

Časově mě vyhovují spíše všední dny v pozdní odpoledne nebo večer, ale po domluvě by šel asi i víkend.
14.12.2021 13:59 - Galan
Ahoj,
Rád bych se jako hráč přidal k nějaké skupině a zahrál si DnD přes Fantasy Grounds.
Chuť rozhodně mám a nějaké zkušenosti také.
Hrát můžu každý den od 17 do 21.
Jestli mě chcete, tak mi napište na zprávu na profil.
15.12.2021 20:58 - Alan
Ahoj
Rád bych se jako hráč přidal nějaké skupině a zahrál si jeskyně a draci online buď přes roll 20 můj discordu je alancz19#4911 nemám to s kým hrát
16.12.2021 07:09 - Pericul
Ahoj,
jmenuji se Jirka. Je mi 31 let a jsem z Prahy. S DnD nemám žádné aktivní zkušenosti, ale velmi rád bych si ho vyzkoušet. Hledám partu na JaD, které by nevadil nadšený nováček s chutí do hry, ale klidně i další nováčky se kterými by jsme se společně do JaD pustili.

Nevadí mi jak hraní na živo (Praha), tak i online.

Časově mohu všední dny večer/noc, víkendy bych vzácně taky mohl, ale z rodinných důvodů ne pravidelně.
Discord: Pericul#0535
16.12.2021 21:50 - Necromancer
Pericul, Alan, Galan, majkl86:
Kucí to vypadá, že se tu složila celá parta. Už vám chybí jenom DM, je to tak?
16.12.2021 23:53 - majkl86
Necromancer píše:
Kucí to vypadá, že se tu složila celá parta. Už vám chybí jenom DM, je to tak?


Vypadá to tak. Nechtěl by jsi nám ho dělat?

Discord: majkl86#0837
17.12.2021 07:54 - Necromancer
Možná. Záleží, jestli se chytnou i ostatní. Na discord kouknu, až budu doma.
17.12.2021 19:37 - Galan
Necromancer píše:

Ahoj,
za mě perfektní náhoda, že jsme psali po sobě a tebe napadlo nás spojit.
Určitě bych do toho šel.
17.12.2021 19:41 - Galan
Discord: Vítek995#4041
19.12.2021 20:42 - Tarfill
EDIT: Tento inzerát již neplatí, už mám plno.

Nabízím:

jedno až dvě místa pro jednorázový příběh dle pravidel JaD / DnD5e.


Ideálně pro úplné nováčky.

Aktuální představa:

- hraní pouze online přes roll20 (případně v kombu s discordem)
- jednorázový příběh cca na tři sezení plus "nulté" sezení na seznámení, přípravu postav, případně vysvětlení ovládání na roll20
- pouze ve večerních hodinách cca 20:00-23:00 v intervalu cca 1x/14 dní
- funkční webkamera a mikrofon podmínkou
- vše stihnout dohrát ideálně do konce února

Aktuálně mám dva zájemce z místní inzerce (Majkl86 + Pericul), takže jednoho až dva ještě přijmu. Kdo dřív přijde, ten dřív hraje.

Zbývá tedy jednoduchá otázka na závěr: Měl bys zájem? ;-)

Kontakt buď zde do zpráv, nebo e-mail: roudeil@seznam.cz

EDIT: Tento inzerát již neplatí, už mám plno.
19.12.2021 21:18 - Necromancer
Sorry, pro mě je mimo ten čas. Ale jinak bych do toho šel...
20.12.2021 23:22 - GasMén
Zdravím všechny dobrodruhy a pány jeskyně! Jmenuji se Tomáš , je mi 26 let a hledám partu!

Jsem ze Zlína, takže někoho "lokálně" nebo klidně online. Časově jsem docela flexibilní. Mé zkušenosti se rovnají téměř nule (nejblíže jsem byl na konci základní školy, kdy jsem se spolužáky hrál "naši" velmi zjednodušenou verzi - výprava fantasy příběhu, téměř nulové staty a místo kostek kámen, nůžky, papír... a poté posloucháním starších kamarádů.

Hledám tedy někoho zkušenějšího, kdo by se mne ujal a zasvětil. Systém nejlépe dnd 5e (mam již pořízenou knihu Jeskyně a Draci, kterou jsem začal prolistovávat a číst a Essential kit, který jsem zatím nevyužil).
Dejte vědět, rád bych začal co nejdříve.
Dejte vědět sem do zprávy nebo klidně na discord: Walorin#7920
Děkuji a přeji hezký večer
21.12.2021 16:05 - Necromancer
GasMén: Taková drobnost. Na discordu tě nemůžeme kontaktovat, protože máš zablokované přijímání žádostí o přátelství.
21.12.2021 19:49 - GasMén
Necromancer už by to mělo jít, zapomněl jsem to upravit, pardon, čekám na zprávu
21.12.2021 21:10 - Gediman
Zdravím.
Do konce roku bych rád dal ještě jednu misi ve Voidu, někdy příští týden.
Nejspíš by to byl Void: Fantasy. "Klasicky" přes Discord.

Měl by někdo zájem?
Postavy bych klidně vytvořil předem.

Pište kdyždak do PM.
28.12.2021 20:44 - Hairgod
Ahoj,
hledám (jako hráč) skupinu na pravidelné hraní DnD 5e v Praze (či blízkém okolí).

V současnosti GMkuju jednu kampaň v Savage Worlds, ale chybí mi nějaké vyžití z pohledu hráče.

O mně:
- 35 let, bydlím v Praze
- po cca 20 letech se vracím ke stolním RPG, takže takový pokročilejší začátečník a nadšenec
- s DnD mám zatím kratší zkušenost, ale v pravidlech se už celkem orientuju
- jsem roleplayer (nebo se o to alespoň snažím), který rád interaguje se světem a ostatními postavami (hráčskými i NPC)
- rád mám svou postavu důkladně propracovanou, včetně backgroundu a budování vztahů s ostatními postavami
- session 0 pro mě není nadávka, ale povinnost
- preferuji pátky, nebo víkendy, ale záleželo by na společné domluvě

Co bych rád:
- partu, která se zvládne pravidelně scházet naživo (ideálně v Praze, nebo blízkém okolí), online hraní mě nebaví
- partu, co to bude brát vážně a pro které bude kvalita výsledného společného zážitku hlavním cílem (prostě aby to mělo atmosféru a aby OOC nepřiměřeně nepřevyšovalo nad IC)
- dlouhodobější kampaň s dobrým příběhem a propracovanými postavami, raději bych začínal jako low level a postupně se vypracovával
- GM, který dokáže hráčské postavy a jejich příběhy zajímavě zakomponovat do světa a vše ukočírovat a dává hráčům možnost přistupovat k řešení problémů různými způsoby a vychází jim vstříc (často jsem se setkával s tím, že GM nedokázal reflektovat snahu postavy řešit něco méně tradičním způsobem a nedokázal tenhle nabídnutý hook využít pomocí vlastní improvizace)
- důraz na roleplaying - to je pro mě dost zásadní - nejsem sice profík, ale potřebuju kolem sebe mít hráče, kteří se budou vzájemně motivovat k RP a jeho zlepšování
- nepřeskakovat úvodní seznamování mezi postavami (typu potkali jste se v hospodě a nějak se už znáte)
- spoluhráče, kteří nemají problém si nastudovat pravidla a znají možnosti svých postav (kouzla, ability apod.)
- zvraty, emoce, humor, drama, napětí, akci a společné tvoření příběhů a zážitků :)

Pokud by se nějaká taková skupina dala dohromady, nebo mě chtěla přibrat, tak mě kontaktujte buď tady, nebo na discordu: Bongino#7618 a můžeme vše probrat podrobněji.
29.12.2021 16:02 - Usagi
Zdravíčko,
hledám nějakou partu s DM na dlouhodobější dračák online. Hrála jsem rok a půl 5. edici, takže nějaké základy snad mám. Časově by mi vyhovovaly pátky nebo soboty od 18:00 (klidně i dřív) do max 23:00. Preferovala bych hraní přes discord a roll20 (jestli teda nemáte nějakou lepší F2P platformu). Pokud by bylo potřeba více hráčů, můžu sehnat ještě max 2 lidi.

Kontaktovat mě můžete přes discord Usagi-Shi#7252 nebo tady do SZ.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083369970321655 secREMOTE_IP: 44.200.249.42