Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
16.11.2019 12:50 - Teldorek
Ahoj,
hledám družinu na pravidelné hraní DnD 5e přes Roll20 a discord klidně každý týden a rád se i přidám do rozběhnutého dobrodružství. Kontaktovat mě můžeš tady na webu.
16.11.2019 23:12 - Jan Zábřeha
Hledáme hráče na Žďársku, kteří mají zájem se scházet na hry D&D 5e. DM máme, ale kdyby někdo chtěl dělat DM, není problém. Lidi nejlépe 15-18 let.
20.11.2019 15:13 - Pojra
Teldorek píše:
[Čau, mohu se zeptat kde bydlíš? Mohli bychom se shcázet na normální kampaně D&D irl]
20.11.2019 16:34 - pazajan
Stále hledáme PJ na DnD v Brně pro naši skupinu 5 hráčů.
Jelikož nikdo nemůže vědět jak si sednem a PJ může být složitá práce (pár z nás má spíše menší zkušenosti s DnD), tak na první session dáme 500 KČ pro případného PJ (ale jen na ten první ????).

Chtěli bychom hrát delší dobu.. ne jen jeden den. částku nabízíme aby případní zájemci vedeli, že to myslíme vážně.
21.11.2019 20:15 - Xeth
pazajan: Po pravdě, 500 Kč za sezení mi nepřijde moc jako gesto "myslíme to vážně." Spíš naopak. Uvědom si, že ten člověk by musel udělat nějakou přípravu na tu vaší hru, dlouhou i několik hodin (podle složitosti dobrodružství) a pak by vám věnoval nějakých 4-5 hodin času, nebo možná celý den (o víkendu). A vy byste mu za to každý dali stovku? Jo, kdybyste mu každý dali stovku za hodinu (aspoň) hry, takže by byl celkově na nějakých dejme tomu 2000+ Kč za to sezení, tomu bych pak řekl gesto ve stylu "myslíme to vážně." Nic ve zlém.
21.11.2019 20:25 - MirTur
Xeth píše:
Nic ve zlém.

Předpokládám že to z tvé strany je čistý vtip.
21.11.2019 20:29 - Jarik
Xeth: Porovnej si své představy s reálným trhem. Například s poplatky na festivalech. Kde se za 500/hra dostaneš na standardní 4 hodinovou aktivitu.
A protože se obě strany neznají, tak to vidím jako poctivou nabídku.
21.11.2019 20:51 - sirien
Mě celá ta nabídka přijde kontraproduktivní, protože:

a) Xeth má pravdu, že 500 neni částka, za kterou by někomu stálo za to připravit hru za cash, takže timhle to nikoho nepřiláká

b) Lidi co mají chuť si jít zahrát si většinou chtějí jít zahrát přátelsky a ne za to něco dostat - jen představa tý podivný atmosféry toho brát si za hru peníze dost lidí naopak odradí.

Představa toho jak asi budou hráči ke hře přistupovat když mají pocit, že za ní platí, odradí dost dalších.

c) Dostat cash za první hru neni úplně dobrej způsob jak začít dlouhodobou hru.

Jako mnohde jinde, forma hraje velkou roli. Kdyby kolega napsal, že dotyčný má jen přijít a že za "nějakejch cca 500" koupěj chipsy, colu, chlebíčky atd., tak by to asi působilo jinak.
21.11.2019 20:58 - Dukolm
Edit: koukám že mě sirien předběhl než jsem to dopsal #314 +1. Tak jak to napsal stou částkou to spíš demotivuje aspoň podle mého úsudku. Ono nevíš na koho natrefíš a porovnávání finanční odměny se liší podle toho kolik máš v práci hodinovku. Plus přístup lidí když mají pocit že si to vlastně platí.
21.11.2019 22:44 - Xeth
MirTur píše:
Předpokládám že to z tvé strany je čistý vtip.

Nežertoval jsem. Co přesně myslíš, že měl být vtip?

Jarik píše:
Xeth: Porovnej si své představy s reálným trhem. Například s poplatky na festivalech. Kde se za 500/hra dostaneš na standardní 4 hodinovou aktivitu.

Festivalové částky jsou všimné dobrovolníkům, kteří to tam odpracují. Zaplatit si někoho, kdo mi bude věnovat svůj čas a úsilí, je něco jiného. Jinak viz to, co psali sirien a Dukolm výše.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.2230019569397 secREMOTE_IP: 35.175.120.174