Kultura

ShadoWWW
3.4.2015 06:54
Geekandsundry: RPG šou Wila Wheatona
Wil Wheaton (známý herec ze Star Treku, co má na YouTube šou o deskových hrách na hrdiny TableTop) uvede na Twitchi novou šou, ve které bude hrát se svou skupinou jedno nové RPGčko, aby ukázal světu, jak se hrají hry na hrdiny. Uhádnete, jaké RPG budou hrát? Odpověď najdete ZDE.

Úvodní Kapitola 0
Kapitola 1
Kapitola 2
Kapitola 3
Kapitola 4
Kapitola 5
Autorská citace #1
3.4.2015 09:00 - Quentin
Trochu se bojim, že to bude moc strojené a sestříhané jako ostatní Geek&Sundry tabletop shows. Rollplay shows jsou takové autentičtější, ale zase zaberou hafo času.

Tak jako tak to určitě bude stát za zkouknutí.
Autorská citace #2
3.4.2015 10:47 - ShadoWWW
Já doufám, že to bude udělané zábavnější (odlehčenější) formou než Rollplay. Ten mi přijde hustodémonsky geekovský. Toto má být šou pro normální lidi.

Na pět profesionálních herců, z toho dvě kočky, u běžného stolu při živém hraní se mi bude dívat určitě lépe než na čtyři neoholené geeky (chlapi) s týden nemytou hlavou, co na sebe koukají přes web kamery.
Autorská citace #3
3.4.2015 12:09 - Quentin
Píše:
Na pět profesionálních herců, z toho dvě kočky, u běžného stolu při živém hraní se mi bude dívat určitě lépe než na čtyři neoholené geeky (chlapi) s týden nemytou hlavou, co na sebe koukají přes web kamery.

Zrovna Hank Green není žádnej profesionální herec. Dělá youtube videa, což je tak na úrovni streamerů, kteří hrajou rollplay. Navíc většina rollplay shows (krom Swan Songu a Warhammeru) má mezi hráči 1-3 děvčata.

Pokud ti tak záleží na pohlaví hráčů, najdi si na youtube missclicks ;-)

Počítám, že z tebe mluví jen předsudky nebo fakt máš něco proti vousům a poznáš z těch miniaturních webkamer, kdy si kdo myl vlasy??

Pořád se na show těším a určitě bude stát za to, ale nevim, kde se bere potřeba poplivat Rollplay jen proto, že se podobá normální tabletop hře. Poslední Tabletop epizoda o rpg byla celkem suchá ukázka nudnýho GMování, tak máme právo trošku zapochybovat, ne? https://www.youtube.com/watch?v=Y-61i3R5y9Y&list=PL6XQEQkdysfSVWRT-lQEB4C19HO1gmzs1
Autorská citace #4
3.4.2015 12:27 - wlkeR
A já bych na to zrovna koukal kvůli Hanku Greenovi :D Ty zbylý lidi neznam (krom Wheatona, ale to jen kvůli Acquisitions Incorporated) ^^; Vážně bych měl něco udělat se svým rozhledem...
Autorská citace #5
3.4.2015 12:51 - Babaj
a pozval aji nekdo Sheldona Coopra?
Autorská citace #6
3.4.2015 12:53 - ShadoWWW
Quentin: No jo, předsudky. :/ Ty missclicks si najdu. :)

wlkeR: Ty se nedíváš na Big Bang Theory? :)
Autorská citace #7
3.4.2015 12:57 - Quentin
Jo, na Hanka Greena se taky těším. Nedávno někde přiznal, že dnd hrál jen jednou v životě a docela nedávno, přestože je to takovej nerdfighter.
Autorská citace #8
3.4.2015 15:36 - sirien
Ježiš to je otravný, já snad budu muset ukončit svojí dlouhodobou takřka cílenou ignoranci Dragon Age RPG...

(hezkej hlod do amerického datovacího systému mimochodem)
Autorská citace #9
3.4.2015 15:54 - Vojtěch
To si snad AGE systém ani nezaslouží :D
Autorská citace #10
17.7.2015 21:22 - ShadoWWW
Do záhlaví doplněny odkazy na prvních pět, respektive šest kapitol.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077604055404663 secREMOTE_IP: 44.211.116.163