Kultura

Nerhinn
24.9.2014 11:00
Inspirace (audio-vizuální)
Skladiště pro různé obrázky (a hudbu. A další věci), které člověku cvrnknou do klobouku. Umění, architektura, móda, malý detail, který dodá popisu na realističnosti...
14.1.2017 19:38 - LokiB
sirien: ale vážně ... přeci když v pinterestu klikneš na daný obrázek, když už jsi na jeho "detailní stránce", tak se dostaneš tam, odkud byl původně přišpendlen, ve většině případů, kdy jsem to potřeboval, tak jsem se dostal přímo na zdroj.
jestli to někdo pinoval z nějaký blbý cache, takže se dostaneš jen na daný obrázek a ne na původní stránku, to je možné ... nestává se mi to ale tak často.
14.1.2017 20:36 - sirien
Loki: teoreticky. Bohužel z nějakého důvodu ty obrázky co sem potřeboval dohledat já když sem je zrovna dohledával šly vždycky na nějakej bullshit zdroj a google mě pak cyklil mezi pinterestem a těmito bullshit zdroji, takže dostat se k původnímu autorovi občas znamenalo jít až na X-tou stránku google abych se přenesl přes ten pinterest bordel nebo u některých konkrétnějších obrázků to znamenalo protáčet různé google queries než sem se dostal na nějakou co tomu obrázku odpovídala a co minula ty pinteresty.

Jako bylo to dost podivně specifický, jakoby se SW obrázky co sem chtěl točily v nějaké bullshit smyčce - v jiných případech sem s pinterestem tenhle problém taky nijak moc neměl (ne, že bych pinterest nějak moc používal, teda).


EDIT: a nebo je taky možný, že sem něco dělal hrozně blbě... jako takovéhle maniakální dohledávání autorů a zdrojů není moje expertní oblast.
23.1.2017 18:26 - Maelik
6.4.2017 14:40 - B1rd
ahoj, vim ze tu nekde byl thread, kde se requestovaly obrazky a uzivatele tam sdileli pozadovany obrazek ze svych soukromych sbirek. nejsem si uplne jistej, jestli to bylo tady, ale najit se mi podarilo jen tohle.

nemel by jste nekdo obrazek human paladina, kterej by nevypadal pocitacove, cartoonove, mangove a ani by nebyl stylyzovanej do warhammer univerza s predimenzovanym brnenim? Nejak se nemuzu porad progooglit k nicemu co by vypadalo dostatecne sword&sorcery.

moje googlefu neni dostatecny, abych se dostal k tyhle predstave. mozna nekdo znate nejake konkretni postavy, ktere by splnovaly zadani a k nim by byl nejaky fan art. save me please :(
6.4.2017 15:48 - Vojtěch
Hele, možná by nebylo od věci zkusit portréty z Icewind Dale nebo Guild Wars Knight
6.4.2017 16:22 - Šaman
Jednoho mám, ale nevím, jak sem nahrát obrázek z disku. Umím jenom z netu…
Hmm, ještě, že strejda Google umí hledat i podle obrázků.
22.4.2017 22:24 - efram
asdfasdf píše:


videl jsem na pinterestu hodně priser, podobne zpracovaných. Nemáš je nějak komplet v pdf ? tka jako ty z dark souls ?
23.4.2017 11:02 - Maelik
efram: Bohužel. Ono ani to pdfko není můj výrobek, našel jsem ho na /r/UnearthedArcana, jen mi přišlo zajímavé. Zkusil bych googlit, anebo holt je nutné to pdfko vytvořit. Vzít si příšerky, které se ti líbily, spustit homebrewery a přepsat je. A samozřejmě sem dát odkaz :-)
24.4.2017 10:32 - Vojtěch
Mno, není to jediné inspirované touhle pařbou.

Embers of the Forgotten Kingdom
24.4.2017 12:02 - efram
asdfasdf píše:


Tak tenhle postup neznám. Nastuduju a zkusim....
24.4.2017 12:33 - Maelik
efram píše:
Tak tenhle postup neznám. Nastuduju a zkusim....

Myslíš homebrewery, nebo googlení?
24.4.2017 14:57 - efram
Homebrewery.....
25.4.2017 11:00 - Maelik
To je zvláštní, já jsem na to narazil vcelku hned jak jsem googlil jak vytvořit nový obsah ve stylu těch oficiálních...

A ani moc studování k tomu nepotřebuješ, páč tam máš šablony skoro na všechno, jen je vyplnit. Například něco takového vytvoříš během pár minut, v zásadě tak rychle jak stíháš vymýšlet a psát. Jediná nevýhoda je, že to neumí nahrávat obrázky z počítače.
23.5.2017 21:54 - ShadoWWW
Tyto kostky jsem dnes koupil v brněnské Planetě her. Kromě těchto leskle měděných měli ještě matně měděné a matně bronzové. Ale tyto byly nejčitelnější.


24.5.2017 00:36 - sirien
Za kolik?

Sou i jiné než DnD sety? (třeba d6 / d10 pool sety)
24.5.2017 01:22 - Aegnor
24.5.2017 09:59 - Tarfill
Ty kovový kostky vypadají parádně... jen do tý doby, než zjistíte, že hrajete u skleněného stolu... to pak můžete házet jenom na zemi...
24.5.2017 10:12 - Babaj
a proto mam sve osobni pravidlo ,ze plati jen kostky hozene na A4 podlozce... ty co prepadnou prehazuju... Ovsem ty prepadle mohou na skle udalet taky sve:_(
24.5.2017 10:35 - Vojtěch
Co vyndat tu pěnu a zakvrdlat kostkou v krabičce a výsledek si přečíst o otevření víčka?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086708068847656 secREMOTE_IP: 18.116.8.110