Kultura

Nerhinn
24.9.2014 11:00
Inspirace (audio-vizuální)
Skladiště pro různé obrázky (a hudbu. A další věci), které člověku cvrnknou do klobouku. Umění, architektura, móda, malý detail, který dodá popisu na realističnosti...
5.4.2016 14:40 - Kamach
tabulová hora Roraima na hranici mezi Venezuelou a Brazílií...
Poprvé jsem ji neviděl na fotce, ale nakreslenou, a moje první myšlenka byla "hej, pěkné high fantasy" :)
A ten palác, či stupňovité skalní město, co by se na ní dalo postavit!

24.4.2016 17:30 - Kostivít
Ze hry Dragon's Dogma


Divinity: Original Sin

Styx: Master of Shadows - pěkná stealth hra, líbí se mi to prostředí, i jen kvůli němu bych si to zahrál znovu
24.4.2016 21:04 - Nachtrose
Náhodou jsem narazil na tohle a putovalo to na disk s tím, že "netuším ještě kdy a jak, ale určite to chci použí do hry..."

2.5.2016 00:01 - ShadoWWW
Všera dopoledne na Českém rozhlase jsem poslouchal pořad, ve kterém rozebírali pohádky. Mimo jiné tam říkali, že nejdéle z minulosti přežily příběhy/pohádky s něčím magickým. Že jakmile je v příběhu nadpřirozeno/magično, fascinuje to posluchače/děti víc než reálný příběh. Taky tam říkali, že motivy pohádek se opakují napříč celým světem. Nejrozšířenější je motiv, ve kterém člověk získá schopnost létat.
26.5.2016 07:45 - Nachtrose
Neznáte nějakou hezkou stránku s artworkama fantasy zbraní a vybavení ( preferuju kreslené před fotkama )? Primárně bych teď potřeboval nějaký meč ( bastard ) s bleskama a hezké lukostřelecké rukavice.
26.5.2016 12:27 - kin
Já zkouším vždy deviantart, dá se tam toho většinou najít dost.
Tady máš pár odkazů, ale asi se tím budeš muset proklikat, snad najdeš to co hledáš :)
první
druhý
třetí
čtvrtý
pátý
A nebo kdyby jsi chtěl, něco ti můžu nakreslit dle tvých požadavků :)
26.5.2016 12:47 - ShadoWWW
Říkal jsem si, že bych si pořídil ten mikrofon, co používá Matthew Colville (má excelentní zvuk). No, nevím, je trochu dražší...
26.5.2016 12:56 - Nachtrose
kin: já zkoušel dev-art, pinterest i google a nějak extra jsem nepochodil :-/ Možná špatné google-fu
26.5.2016 22:02 - chrochta
Nejspíš to sem úplně nepatří, ale... 28.5.2016 poběží na nějakém Českém rozhlase (Meteor, Toulky českou minulostí...) od 13:00 Čaroděj Zeměmoří od Ursuly K. Le Guinové.
27.5.2016 06:39 - efram
chrochta píše:
....Čaroděj Zeměmoří na nějakém Českém rozhlase......


Jen upřesním, že to je Český rozhlas Dvojka a je to v pravidelném odpoledním pásmu rozhlasových her.
27.5.2016 19:58 - chrochta
7.6.2016 21:31 - ShadoWWW
Dungeons & Dragons na TEDx.
12.6.2016 22:49 - Jan III.
Poslyšte, neměl by někdo z vás nějaké pěkné ilustrace pro bestii "Liškodlak" či "Liščí žena?" Ideálně v lidské i pololidské podobě. Sice se mi něco najít podařilo, ale stále s tím nejsem 100%ně spokojen, tak se ptám.
Díky.
12.6.2016 23:54 - Vojtěch
Pathfinderovské Kitsune, nebo dej hledat Kitsune samostatné, pokud ti nevadí asijsky laděný vizuál.
13.6.2016 18:35 - Kamach
Jan III. píše:
Poslyšte, neměl by někdo z vás nějaké pěkné ilustrace pro bestii "Liškodlak" či "Liščí žena?" Ideálně v lidské i pololidské podobě. Sice se mi něco najít podařilo, ale stále s tím nejsem 100%ně spokojen, tak se ptám.
Díky.

Měl, ale bojím se, že trefit se s takovou věcí někomu jinému do vkusu bude problém, tudíž neručím, že budeš na 100% spokojen, či že ti naopak nepřivodím krvácení z nosu :)
(a o čarodějích s kompulzivním nutkáním seslat fireball ani nemluvě)



- Liškodlaci ze starého WoD:
všechny formy


- Lidská podoba (v tradiční mytologii je to v lidské podobě prostě vrtošivá a vilná ženština, co ukrývá pod sukní liščí ocas XD):
cosplay foto
, lehce stylizovaná s příhodně padající róbou

- Pololidská podoba: tady si nejsem jistý, jak by měly vypadat. V případě animoidních fox-girls, "Disneyovských" furries, ani ošklivých mutantů z Ostrova doktora Moreaua (jako je ta druhá zleva u forem z WoD) nemůžu sloužit; tyhle nevedu :)

- Antropomorfní zvířata:

lišák s katanama, lučištnice 1, lučištnice 2,

"Miláčku, já chápu, že už tě unavuje proměňovat se v člověčici a chceš mi předvést, co všechno dokážeš s těma ocasama, avšak obávám se, že linie mezi svolností a úmrtím v důsledku otravy saké je v mém případě poněkud... příliš tenká."
13.6.2016 21:54 - Jan III.
Kamach: Díky za pomoc. Skutečnost je taková, že hledám něco spíše v evropském stylu a navrch vyloženě čarodějnici či bestii, což mi práci dost ztěžuje. :)
Každopádně asi použiju ten tvůj první obrázek. ;)
13.6.2016 23:34 - York
ShadoWWW píše:
Dungeons & Dragons na TEDx.


Je na tom dost znát, že se urputně snaží vysvětlit naprostým RPG laikům, že ta nerdovina může být i k něčemu dobrá... A navíc k tomu používá výhradně DnD coby příklady, což má přesně opačný efekt (nic proti DnD).

Tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Asi je to krok správným směrem, ale možná ne úplně nejšťastnější nohou.
27.6.2016 21:22 - ShadoWWW
Trocha oldschoolu...

27.6.2016 21:52 - Nachtrose
ShadoWWW píše:
Trocha oldschoolu...


tankuje beastmaster ranger?
28.6.2016 14:31 - crowen
Jan III. - skus sa prehrabat tymto, tam boli velmi pekne ilustracie

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077361106872559 secREMOTE_IP: 44.222.231.51