Kultura

sirien
19.8.2014 13:16
Autorská citace #1
19.8.2014 13:16 - ShadoWWW
Supr trúpr. :)
Autorská citace #2
19.8.2014 13:23 - Merlin
nic
Autorská citace #3
19.8.2014 13:32 - sirien
Moje chyba, omlouvám se; už to je zveřejněné korektně
Autorská citace #4
19.8.2014 13:50 - Almi
Jéje, kouknu na to, podpořím a vůbec moc dík! :)
Autorská citace #5
19.8.2014 17:07 - sirien
upnul sem novou verzi (nic podstatného, jen doplnění několika málo nijak moc důležitých titulků co jsem přehlédl a na pár místech opravené časování)

Almi: nz, dobře se bav až si to pustíš :) Sice to má jen 40 minut, ale je to dost výživných 40 minut :D
Autorská citace #6
19.8.2014 18:16 - shari
Titulky jsou výborný. I když je pravda, že mě film pohltil natolik, že jsem je ani moc nekontrolovala, ale nebylo tam nic, co by vyloženě bilo do očí.
Dobrá práce. :)
Autorská citace #7
20.8.2014 14:26 - sirien
přidal sem do článku ještě odkaz na "normální" (dvouminutový) trailer k filmu: https://www.youtube.com/watch?v=8qc9JiIiOSQ#t=102

shari: díky :)
Autorská citace #8
22.5.2015 05:45 - sirien
Sice to dneska už asi nemá moc význam... ale člověka někdy prostě posedne démon perfekcionismu.

Po zkušenostech co sem teď nabral s titulkováním Strange a Norrella (uznávám, docela základy, ale tak jsem v tom pořád new-beek) jsem se zděsil toho jak paskvilně tyhle titulky vypadaj a celý sem je předělal do nové verze.

- Přidal jsem skoro všude zalamování řádků
- Rozdělil jsem hromadu dlouhých titulků
- Místy adekvátně upravil timing
- Předělal jsem vložené poznámky (a opravil to zprasený řádkování u nich)
- Všude jsem doplnil diakritiku a velká písmena na začátky vět
- ...a opravil sem pár překlepů a gramatických chyb co sem místy našel.


ShadoWWW, Shari, Dukolm: ...a když tak na ten výpis koukám, tak vy tři se styďte že ste mi takovou zrůdnost pochválili místo toho abyste mi rovnou řekli, že to je shitový a zralý na okamžitou revizi. Ani nechci vědět, kolik lidí si tu hnusnou starou verzi stáhlo :/
Autorská citace #9
22.5.2015 07:35 - shari
Titulky posloužily svému účelu: usnadnily mi sledování filmu v pasážích, které jsem nedokázala úplně odposlechnout a nijak nerušily celkový dojem. Tudíž se nemám za co stydět. :) (navíc z mého komentáře by ti mělo být jasné, že jsem je nezkoumala pod lupou) :P
Autorská citace #10
13.9.2015 15:08 - sirien
Na YT je k dispozici už celý film (postupně po asi 10 minutových "epizodkách")
Autorská citace #11
20.6.2016 20:40 - Tarfill
Tak jsem ten filmek dneska zkouknul.
Je to fakt docela výživný a na amatérskou úroveň poměrně hezky zpracovaný, každopádně to celé budí docela emoce a názory, takže se říkám, jestli není škoda to upozornění o tom, že film vychází z reálného historického základu a mylných dedukcí fanatických skupin, dát radši na začátek, než na konec. Aby si to totiž někdo náhodou nevyložil špatně a film předem zbytečně neodsoudil...

Jinak siriene, díky za překlad a tímto bych si rád dodatečně vyprosil materiály pro tu skutečnou magii, kterou registrovaným uživatelům na konci slibuješ. Jsem připraven postoupit na další level... ;-)
Autorská citace #12
20.6.2016 22:01 - sirien
V settings je takové zaklikávátko s čestným prohlášením, které Ti je zpřístupní. Najít je tu je pak považováno za vstupní zkoušku na první stupeň zasvěcení ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068222999572754 secREMOTE_IP: 44.220.41.140