Kultura

sirien
10.8.2014 23:18
CS Wikipedia
Jen takový nápad... procházel jsem teď Wikipedií a zjistil jsem, že CZ články o RPG jsou fakt ubohost - docela bych to měl i chuť napravit, ale nechce se mi to dělat samotnému - měl by někdo náladu se do toho pustit se mnou?
Autorská citace #1
10.8.2014 23:49 - Alwaern
Většinu volného času žerou překlady, takže za mě ne-e. Momentálně.
Autorská citace #2
10.8.2014 23:54 - Sparkle
Já jsem ve skluzu s faterpg.cz, takže taky bohužel :(
Autorská citace #3
11.8.2014 07:43 - chrochta
Klidně bych pomohl, ale RPG nehraju a nevím, o čem bych mohl psát (představení světů?).
Autorská citace #4
11.8.2014 09:05 - Faskal
Jestli nemáš zkušenosti s psaním článků na wiki, tak jim můžu vylepšovat formát :-)

Už vidím, jak tam případné nadšence sežerou kvůli zdrojům a "významnosti" článku. Ale na en.wiki je to taky dost hrozné.

Já bych ti pomohl :-)
Ale na větší práci budu mít čas až od půlky září.
Autorská citace #5
11.8.2014 09:37 - pipux
Faskal píše:
Už vidím, jak tam případné nadšence sežerou kvůli zdrojům a "významnosti" článku.

Přesně tak. Nebyla to příjemná zkušenost. Jakože, citovat umím, dle ČSN ISO 690, ale ono jaksi v RPG není moc odkud.

A mimo to, jsem taky ve skluzu s faterpg.cz ...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072124004364014 secREMOTE_IP: 3.227.0.245