Kultura

Alnag
11.5.2014 13:58
RPGfórum (výpadek)
Úvod původní diskuse (o dlouhém výpadku 2014):

Vlákno pro diskuzi výpadku RPGfóra, protože to chcete někde diskutovat a protože je lepší na to mít vlastní vlákno. Pokračování odtud.

Faskal píše:
Výpadek se sešel s dost nešťastnými okolnostmi - jeden člověk schopný nahodit server je v zahraničí a druhý podle všeho na smrtelné posteli. Dost dlouho trvalo i než se nahodila aspoň dočasná stránka; v tuhle chvíli na řešení problému dělá Alef a s napětím čekáme na jeho oficiální vyjádření.
17.6.2014 15:58 - Sadako
Já teda nikdy mydlovou vodu nepila, takže se s odborníky v jejím pití nemohu měřit, nicméně mi něco říká, že mýdlová voda voní a chutná vždycky po mýdle, kdežto whisky voní a chutná po různých věcech, moje nejoblíbenější třeba po kouři a rašelině.
17.6.2014 16:41 - Ebon Hand
Sadako, neříkej, že piješ Laphroaig? :-)
Já se přiznám, že se od dětství snažím mýdlovou vodu nekonzumovat,zejména potom, co se do ní rozpustila moje celodenní špína..
17.6.2014 16:52 - sirien
crowen: těžko, Maker's Mark je americkej burbon, fuj fuj.

Merlin: Dobře, poznamenávám si, Merlinovi na příští dálavě nenabídnout ani kapku...
17.6.2014 17:24 - Sadako
Ebon Hand píše:
Sadako, neříkej, že piješ Laphroaig? :-)

Ten taky. Ale moje životní láska v lahvi sluje Ardbeg.
17.6.2014 20:21 - Vojtěch
Mno, mýdlovou vodu asi nepůjde zapálit a to už by chuťově mohlo něco znamenat, ne? :D
18.6.2014 11:03 - Wild West
Nejsem vyhlášený milovník whisky, ale prohlašuji, že mýdlová voda chutná jinak, než Laphroaig, a taky zas jinak, než třeba Cardhu, Glenlivet, Oban, Talisker a další kvalitní single malt whisky. Ochutnal jsem všechny, včetně té mýdlové vody.
Jinak mé srdce leží v apelaci Pommard, což nesouvisí ani s whisky, ani s mýdlovou vodou.
18.6.2014 14:44 - Colombo
Ona taky není mýdlová voda jak mýdlová voda. Víte kolik je různých typů mýdla?
18.6.2014 15:06 - Gurney
A víte co? když jste všichni tak chytří tak máte útrum. Chtěl jsem na příští Dálavu vzít flašku kvalitní dvanáctiletý Tulamore Dove, že budem bublat celej den, ale kašlu na vás.
18.6.2014 15:15 - Nachtrose
Tulamorka je asi jedina z tech, co jsem kostoval, o ktere muzu rict, ze mi chutnala.
18.6.2014 15:34 - Ebon Hand
Sadako: Máš docela mlsný jazýček. :-) o WW to vím, ale ty si mě trochu překvapila.

EDIT: Gurney, dávám jí tak dvě hodiny a to jsem velký optimista. :-)
18.6.2014 15:43 - sirien
Gurney: klídek, simtě... normálně jí vem, já i Cemi jí rozhodně oceníme a všichni tyhle barbaři co nepoznaj rozdíl mezi whiskou a burbonem nebo maj plnou hubu blbejch řečí si můžou pít třeba tu svojí mejdlovou vodu
18.6.2014 16:08 - Blaine
Doporucuji zkusit cokoliv z ostrova Jura.
wiki link
Maji zajimave veci a moc mi chutnaji.
18.6.2014 16:09 - ShadoWWW
Gurney píše:
ale kašlu na vás.

A může za to výpadek RPG F, že se nedočkáme pořádný whisky. Ach jo. :(

A přitom whisky je přímo bytostně svázaná s českou RPG scénou. Vždyť "Whisky, to je moje gusto..., " si pozpěvoval už Martin Klíma při psaní Dračíhou doupěte, když popíjel Johnyho Walkera a vznikl z toho Lekva chodce Jana.
18.6.2014 16:21 - Ebon Hand
Blaine: Takový ošklivý link..Takhle vypadá link od skutečného alkoholika. :-)
18.6.2014 16:39 - Blaine
Pche, Ebone, ja tam nechodim, to bych musel prodat ledvinu. Nebo zlucnik. Nebo nejaky kus tela, ketry nepotrebuju k zivotu. Abych tam mohl chodit a odolat tem pokusitelum, kteri se mi tam neco snazi vnutit.
18.6.2014 17:00 - Sadako
Ebon Hand píše:
Sadako: Máš docela mlsný jazýček. :-) o WW to vím, ale ty si mě trochu překvapila.

To mě tak jednou vzali na degustraci whisky a bylo.
A ten link je fakt zlý.
18.6.2014 17:02 - Colombo
Gurney píše:
A víte co? když jste všichni tak chytří tak máte útrum. Chtěl jsem na příští Dálavu vzít flašku kvalitní dvanáctiletý Tulamore Dove, že budem bublat celej den, ale kašlu na vás.

Prý je teď v Tescu ve slevě
18.6.2014 17:45 - skew
ShadoWWW píše:
A může za to výpadek RPG F, že se nedočkáme pořádný whisky. Ach jo
Thanks Obama!
19.6.2014 08:38 - Merlin
Sirien: :) vím, kde na Dálavě ta flaška stává...toliko ke kapce

a navíc...snídám zásadně s Ebonem :D

Gurney: přesně tak..nic..nic jim nedávej..sami máme málo, úplně nejvíc nejlepší kamaráde :)
19.6.2014 11:20 - Ebon Hand
Ano, ten link je velmi zákeřný. Co jsem jej včera po delší době otevřel, tak ještě nyní svádím vnitřní boj..

Ta modrá tý tulamorce sluší. To je vlastně ideální verze pro piče mýdlové vody.:-)

Mám chuť na naší snídani.

Za všechno může Pelta!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077792882919312 secREMOTE_IP: 3.238.57.9