Kultura

sirien
20.2.2014 17:54
Aktuální verze: 1.0 (finální verze překladu v pdf s originální grafikou)

Překlad ke stažení zde


#180 - vznik PDF verze překladu. Předtím se řešily průběžně vznikající textové verze.


Použitý překladový klíč zde.
Vznikal v této diskusi (str. 3-12)


Prosím nechte tuto diskusi věnovanou samotnému překladu; diskuse k Fate Core jako takovému je ZDE, díky :)
9.7.2018 12:54 - Aegnor
Šlo by do pdfka F4C přidat bookmarky? Aspoň kapitoly, ideálně i podkapitoly ...
9.7.2018 15:36 - sirien
Šlo. Docela snadno. Už si asi tak rok říkám že bych to moh i konečně udělat pro Core i FAE. Ale když si nikdo nestěžoval... :D
22.1.2019 15:39 - sirien
Jo jen tak mimochodem - při příležitosti práce na dnes zveřejněném Fate SRD sem se rovnou dostal i k tomu zapracovat nějaké ty korekce do překladového PDFka.

Kromě nějaké hromady dílčích oprav (povětšinou různé detaily, překlepy atp.) je významné hlavně to, že sem tam přidal korektně vygenerovaný (=proklikávací) obsah a bookmarky. Enjoy.
27.2.2019 23:46 - Log 1=0
Nebyl by k dispozici charsheet z pravidel jako samostatný soubor?
28.2.2019 00:16 - sirien
5.11.2020 10:59 - Mr. Jester
Chtěl bych se zeptat: Jestli se neuvažuje o překladu Fate Condensate. Děkuji.
5.11.2020 15:16 - sirien
Jester: nevím o tom; obecně k tomu spíš není důvod - ve skutečnosti tam není nic moc navíc co by nebylo jinde (viz shrnutí rozdílů oproti Core) a 50 stránek sice není moc, ale ani málo a jsou asi užitečnější 50 stránkové věci co by šly přeložit.

Tj. já se s tim dělat určitě nebudu, ale stále platí má dřívější nabídka že kdyby to někomu stálo za to, tak to sem ochotnej vysázet. (Ideálně kdyby se se mnou dotyčný případně dohodl předem ať si ujasníme formáty a tak.)
22.8.2021 01:28 - sirien
Po dlouhé době jsem se podíval na download staty... zdá se, že poslední rok a půl paradoxně vedl k oživení zájmu a tak FC překročil 2100 unique a 3500 celkových stažení; Star Wars mají (těsně skoro) tisícovku a patnáct set, Systémové nástroje stejně tak, accelerated má cca 1200 a 2000 a Převodní příručka 600 a 900.

Vzhledem k tomu, že tyto všechny jsou textově snadno k dispozici i v SRD podobě musím říct, že mě to dost těší - mám z toho fakt pocit že ta práce i k něčemu byla :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074546813964844 secREMOTE_IP: 18.208.172.3