Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
2.9.2015 17:02 - wlkeR
12 levelů?! OMG to je skoro stejně zlý jako Temple of Elemental Evil ._.
13.10.2015 18:09 - ShadoWWW
Nový trailer ze Sword Coast Legends.
16.10.2015 08:03 - ShadoWWW
Na mobil (Android, iPad a iPhone) vyšla D&D hra Arena of War. Je to spíš takové "D&D Angry Birds" než D&D, ale zadarmo dobrý. :-)
16.10.2015 09:08 - ROBOcop
A kde si to muzem stahnout? Odkaz na Google Play mi nejak nefacha :-(.
16.10.2015 09:45 - ShadoWWW
Ha, nejspíš to stáhli. :-/
16.10.2015 18:15 - Malabar
Kdysi jsem to hraval. Celkove docela monotoni souboje, ale libilo se mi, ze delali docela casto eventy = story linky. A taky se snazili o rozvoj novejch vychytavek. Pak ale vysla DnD5e, tak sem se zacal venovat spis ecounters :)
30.10.2015 10:43 - ShadoWWW
Sword Coast Legends vypadá na drsný popadák. Děsně pomalý engine plný bugů. Na EnWorldu má celkové hodnocení jen 20%.
30.10.2015 10:45 - Vojtěch
Jo, na Steamu to taky docela nepěkně komentují.
12.11.2015 22:42 - ROBOcop
Zacal uz nekdo hrat Fallout 4? :-)
12.11.2015 23:15 - Colombo
nevyšel na linux
13.11.2015 07:09 - Babaj
ja zacal .. a stale a porad nevim jak polozit minu nebo hodit granat :-)))) porad to v napovede pise stisknete e a drzte [melle] ... kudla a le doted jsem tu klavesu nebo co to je nenasel
30.3.2016 16:41 - ShadoWWW
Studio n-Space končí (dělali Sword Coast Legends).
30.3.2016 17:10 - Vojtěch
... které moc pochval nesklidily, pokud si vzpomínám dobře.
15.4.2016 13:18 - ShadoWWW
Jak to, že tu není vlákno pro HW? Nebo je?

Přišel mi nový Dell Precision 7510 jako náhrada za můj starý M4800 a vypadá hodně dobře! Nevím, jestli je to tím novým LCD, nebo grafickou kartou (M4800 měl NVIDIA Quadro K2100M, nová 7510 má NVIDIA Quadro M2000M), ale obraz vypadá znatelně lépe. Konečně tam taky začali dávat SSD disky a DD4 paměti.

Na běžné nošení je to ale pořád hodně těžký laptop, takže pro cestování si dál ponechám svůj Latitude E6330. Ale příští rok by měly začít vycházet Latitude s bezdrátovou dokovací stanicí. Na to se hodně těším, do toho půjdu.
15.4.2016 14:09 - Colombo
ShadoWWW: Pokud chceš vědět, jak špatná je tvoje volba a jak oholit kiwi:
http://www.rouming.cz/roumingForum.php?thread=378698&description=re%3A+PC+Hardware+poradna+2&parent=378698
2.6.2016 11:06 - ShadoWWW
Za dva měsíce, co na něm dělám, mi přijde dost dobrý.

Jako cestovní noťas pro běžné použití jsem si dnes koupil Dell E7470. Delly mi prostě vyhovují...
7.8.2016 12:05 - Naoki
Na sousedním foru jsem založil Let's Play na Hearts of Iron 4 za ČSR. Budete mít možnost hlasovat na směřování politiky a spolurozhodovat o osudu mladé republiky během WW2. Nebo jednoduše sledovat a bavit se :-)
Kdo má zájem tak tady
19.1.2017 23:11 - Colombo
Tak, White Wolf (který defacto už neexistuje, nejdřív to koupila, well, Eve Online, lidi z tama odešli a založili si novou firmu a pak se ta značka a práva přesunula k Paradoxu) prý chystá hru s vlkodlaky.
https://www.rockpapershotgun.com/2017/01/19/werewolf-the-apocalypse-game-pc/

Je na tom divné hned několik věcí. Údajně to nepublikuje Paradox (tak sakra, já myslel, že WW vlastní Paradox!?) a bude to vyvíjet Cyanide, což je firma, která má dost pošramocenou pověst. Cyanide mají hezký art-style, ale co se týče hratelnosti, designu a bugů, tak tam jim to moc nefunguje. Paradox se sám spálil když je nechal udělat hru, jejíž jméno si pro tu hrůzu ani nemůžu vybavit (ah, Impire, all the imp puns...).
19.1.2017 23:17 - Colombo
A tohle taky vypadá, no, minimálně "zajímavě", z toho pohledu, že by mě nic takového nenapadlo a ještě 5 let bych se ptal proč, tedy ne nutně špatné, ale... kdo ví...
https://www.rockpapershotgun.com/2017/01/19/might-and-magic-showdown-paint-miniatures/

Might and Magic: Showdown. Něco, co vypadá, že s M&M nemá vůbec nic společného, možná nějaký setting? Ale M&M měl dost podivný setting s technologií, umělými světy... no nic.

Každopádně, má to být jakási battlearena. Stylizovaná do figurkovek. Které si můžete malovat a nastavit jim jak se budou chovat. Co to vlastně znamená a jak to vlastně funguje, to nemám sebemenší představu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093026161193848 secREMOTE_IP: 44.211.117.101