Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
22.2.2015 20:31 - Gurney
Právě jsem zkouknul gamesplay k Darkest Dungeon a jednak se mi hrozně líbí to kombo dungeon crawlení se starostí o psychické zdraví dobrodruhů, které do dungeonu posíláte, jednak to má takovou skoro pnp atmosféru umocněnou vypravěčem v pozadí (to tedy v tom linknutém gamesplayi trochu zaniká). Nejsem člověk co by musel hrát hry bezprostředně po vydání, tím míň v open-betě, ale tohle mě fakt láká.
1.4.2015 12:38 - Shako
Zkoušeli už jste Heroes of the Storm? Zatím běží jen uzavřená beta, ale volných klíčů je vcelku hodně. Co na to říkáte?
1.4.2015 13:10 - Dukolm
Nezkoušel a zakázal jsme si to dokud nebude bakalářka za mnou :-)
1.4.2015 13:18 - Naoki
Zkoušel, aktivně hraju. De facto potvrzuju to co mnozí říkají: je to až tak silně týmová hra že se nevyplatí hrát solo. I přes jejich snahu ta hra má takový rychlý spád že nestíháte se domluvit se spoluhráči na nějakou rozumnou taktiku a sami nic neutáhnete (naproti LoL nebo Dotě kde pokud se nafeedujete tak máte šanci carrynout tým).
1.4.2015 13:18 - Winnie
...čert vem Heroes of the Storm, ale Pillars of Eternity... ach jo :-)
1.4.2015 13:28 - Assassin
Winnie: +1, pro mne nejočekávanější hra tohoto roku. Škoda, že s pojmem time management si poslední dobou nějak přestávám rozumět.
1.4.2015 13:31 - Gurney
Winnie píše:
Pillars of Eternity

taky
1.4.2015 13:42 - Shako
Dukolm píše:
Nezkoušel a zakázal jsme si to dokud nebude bakalářka za mnou :-)


Moudré řešení. :-D

Winnie píše:
...čert vem Heroes of the Storm, ale Pillars of Eternity...


Trošku jiný žánr, ale jinak rozumím.


Naoki píše:
Zkoušel, aktivně hraju


Nainstaloval jsem to v pondělí, zatím na to nemám udělaný názor.
1.4.2015 13:52 - noir
Shako: A co DC superheroes MOBA? Zkoušels?
1.4.2015 13:55 - Winnie
Shako, nohsled píše:
Trošku jiný žánr, ale jinak rozumím.


Jasně; PoE jsem nadhodila na základě sdíleného faktoru lákavosti, ne žánrové příbuznosti s HoS :-)
1.4.2015 14:21 - Shako
noir píše:
Shako: A co DC superheroes MOBA? Zkoušels?


Nové hry moc nesleduji. Ale novou Blizzardí mobu mi ukázal kolega v práci, tak jsem sehnal přistup k betě, ale zatím nevidím moc závažný rozdíl. Je to trošku jiná moba, ale nezdá se mi, že bych za to chtěl dát 40e.

Takže si většinou vystačím s LoL a pár strategiema (poslední dobou hlavně Total War), když mám více času. Pak sleduji ještě Kingdom Come.
1.4.2015 15:17 - noir
Shako: HoTS má docela špatnou pověst, je moc easy i pro LOLkaře, natož pro DOTAře...
1.4.2015 15:40 - Shako
noir píše:
pro LOLkaře, natož pro DOTAře...


Očekávám flame DOTAři vs LOLkaři. :-D


Btw. HotS je dost špatná zkratka. Vůbec nechápu, kdo to u Blizardu vymyslel, když už mají SCII: HotS.
1.4.2015 16:48 - Alwaern
HoTS je koncipován pro jiný typ hráčů, spíše jako rychlá zábava, skalní fanoušci LoL, DotA po ní spíše nesáhnou. Alespoň taková prozatimní zkušenost :)
1.4.2015 21:30 - Lokken
Já se věnuju spíš SCII: HotS ale Pillars of Eternity vypadají dost lákavě...
1.4.2015 21:39 - ShadoWWW
Já se nejvíc těším na Kingdom Come (který sice mám už v betě, ale nestíhám hrát) a Sword Coast Legends.
1.4.2015 22:49 - Shako
Alwaern píše:
skalní fanoušci LoL, DotA


Poslední tři dny o tom kecáme s kolegou v práci (já lolkař, on dotař). :-D


ShadoWWW píše:
Kingdom Come (který sice mám už v betě, ale nestíhám hrát)


Viděl jsem nějaké gameplaye a vypadalo to dost dobře (tedy na betu).
13.4.2015 13:29 - Naoki
Nabízím klíče na Heroes of the Storm
13.4.2015 13:35 - Shako
Naoki píše:
Nabízím klíče na Heroes of the Storm


Jj, taky mám nějaké volné, pokud by někdo chtěl.
Pár dní poté, co jsem si sehnal přistup mi dorazil i ofiko přístup a další klíče.

Dokud je to free, tak je to fajn na hraní.
13.4.2015 17:29 - Fibriso
Pillars of eternity Velmi doporučuji, je to opravdu skvělý bástupce BG (i když BG zůstává stále nepřekonán)

taky bych upozornil na ne moc ohlášenou a docela i potajmu vypuštěnou hru War of the overworld, jinak též zvaná Dungeon Keeper 3

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10603404045105 secREMOTE_IP: 3.80.129.195