Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
15.8.2013 12:45 - Naoki
já nevím jaký název pro to použít :D nápad je prostě takový: začneme třeba tím že udělám anketu jaký národ hrát a jeden se zvolí (např. Bohemii), cílem bude hrát za Česko od roku 1066 do 1812. Připravím post kde trochu představím situaci ve které se Bohemie nachází (přemyslovci, součásti HRE, seniority succession atd.) a dám další anketu jaký cíl si za ní dáme (expanze do Polska, expanze do Maďarska, stát se císařem...). Pak budu hrát a pravidelně psát AAR a pokaždé když se dostanu do nějakého důležitého rozcestí tak hodím další anketu (třeba: dobyli jsme Polsko, co teď? Litva, Maďarsko, nebo císařství?)
16.8.2013 13:36 - Endrey
Nasel jsem stranku, kde za se da za pakatel nakoupit balik 8 her. Sice jsou starsi, ale rozhodne nektere stoji za to.
16.8.2013 14:00 - Blaine
Endrey: Humble Bundle se vyplati sledovat prubezne, jsou tam moc pekne dealy.
16.8.2013 14:49 - Endrey
Blaine: Kdyz o tom vis tak ano:-) ale verim tomu, ze spousta lidi o tom nevi. Treba jako ja:-)
20.8.2013 17:17 - Jerson
Tak mě napadlo, hraje někdo War Thunder?
20.8.2013 17:23 - Colombo
Já to hrál asi dva dny, pak sem odmítl restartovat počítač pokaždé, když tam naběhla jedna z map, při které mi havarovala integrovaná grafická karta. Nutno podotknout, že těch am bylo 9 z 10.
20.8.2013 18:35 - Element_Lead
Ja tam mam lvl 80 :)
20.8.2013 19:26 - Colombo
lvl 80 paladin?:D
20.8.2013 19:32 - Colombo
Kdyby si nechápal:
21.8.2013 00:51 - Nerhinn
Mimochodem, zrovna jsme dohráli The Last of Us. Vřele doporučuji.
21.8.2013 14:10 - Blaine
Colombo: Protoze Yasha by tedka mel byt level 90, tak je to uz dost zastarale! :P
Anyway, zkousel jsem v EU4 Osmany a jsou super na hrani, hodne odlisne od mych obvyklych slabsich narodu, za ktere hraji vetsinou a vytahuji je ze sracek. Pripadne za stredne silne, kde se rozhodnu pro nejaky postup. Je tam moc pekna mechanika piety - podle toho, kam se clovek rozhodne utocit, tak se vyplati drzet pietu na maximu nebo na minimu. Nema to zadnou nevyhodu.
Hraje se mi za ne hodne dobre.
21.8.2013 16:54 - Element_Lead
WT byl dobrej zezacatku, ale uspesne se horsi s kazdym dalsim patchem.

Postupne se z toho stava umornej grind fest.

Kazdopadne si myslim ze ta hra ma velkej potencial.
21.8.2013 16:56 - Element_Lead
The Last of Us jsem zhlidnul kompletni playthrough a bylo to skvely i na divani :) Neco jsem z toho vykradl i do dnd. Moc peknou atmosferu ta hra mela.
8.9.2013 00:08 - Colombo
Otázka: Kolik má Age of empires 2 datadisků?

Odpověď je dva.

http://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Empires_II:_The_Forgotten
10.9.2013 11:38 - Blaine
Tak co pánové, jaké jsou dojmy z EU4?
10.9.2013 12:06 - Naoki
Boží.
Fakt, jsem na tom skoro závislý.
Už jsem konečně dohrál komplet svou první hru (za byzanc, krásné obnovení staré byzantské říše plus stal jsem se Svatým Řísmkým Císařem (lol) a získal jsem nějaké to územičko navíc) a teď to rozjíždím na Rakousko s plánem konvertování na protestantsví a obnovení císařství v plné moci.
Jasně, pořád to má své mouchy. Sem tam nějaký mírný bug (hlavně sound), občas divně se chovající AI (i když turci porazili moje loďstvo které chránilo Bospory, stejně nepochodovali do Cařihradu, tím jsem holt tu válku vyhrál), spoustu věcí je nedostatečně vysvětlené takže může nastat WTF moment když zpětně zjistíš jak ti to pokazilo hru (typu že leader války může za tebe obchodovat pokud neodškrtneš jedno políčko i když jsi silnější než on, a tím vlastně v prohře dávat tvé provincie nepříteli), ale i tak pro mě jedna z top her tohoto roku.
10.9.2013 14:00 - Colombo
Já hraju hlavně mulťák
http://forum.jajjun.com/viewtopic.php?f=116&t=7272

a taky:
http://forum.jajjun.com/viewtopic.php?f=116&t=7260
10.9.2013 14:03 - Naoki
Boužel oba večery mám věnované jiné hře :(
10.9.2013 16:35 - Blaine
Colombo: je legracni jak hrajes za takove zapadle narody - Alzirsko a Livonsti rytiri a ostatni hraci - Dansko, Aragon, Rakousko a tak:)
10.9.2013 16:41 - Colombo
Mě dycky víc bavilo RotW. Centrum evropy mi přijde nudné.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073223829269409 secREMOTE_IP: 3.144.251.72