Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
10.4.2013 13:32 - Quentin
https://warframe.com/

SPACE NINJAS!
10.4.2013 17:33 - Blaine
QuentinW: jake to je?
11.4.2013 12:50 - Quentin
Je to neuveritelne awesome. Byl jsem hodne prekvapenej. Tak plynulej gameplay, prechody mezi ranged a melee bojem, drobna strategicka rozhodnutí na každym kroku, úžasná grafika, updaty každý týden. Jestli mě to do konce týdne neomrzí, tak jim zacáluju i nějaký peníze.

Videl jsem nejaky rozhovory s tvurcema a maji na dlouhodobej design docela zdravej pohled. Nestydej se pridavat novy features, i kdyz kvuli tomu musi menit nektere stavajici.
11.4.2013 13:09 - Quentin
A hlavně to bylo stažený asi za 10 minut, takže si to muzes zkusit sám.
Kdyby tě to chytlo, tak se přidej k nám (QuentinW)
11.4.2013 13:41 - Blaine
No tedka strilim v Planetside, cekam az se kamos prokouse statnicema abychom mohli dovalit Star Warsy a mam rozjete Dark Souls, ktere jsem si koupil loni v lete a uz trikrat je nedohral. Na novem kompu jdou uzasne dobre, takze bych to rad dojel. A jeste ke vsemu rozklikavam ekonomicky simulator EVE Online, takze na hrani toho mam docela dost. Ale pokud bude v sobotu strilzivet a tak, tak bych mohl stahnout a nakouknout.
11.4.2013 13:44 - Naoki
A zkusil tu někdo Defiance? Mě překvapilo jak strašně mě to chytlo a to jsem si myslel že takovýho quentina by to mohlo taky zajímat :D
12.4.2013 00:30 - Gurney
Blaine píše:
...tedka strilim v Planetside...


Jakej server? Já hraju na Cobaltu, většinu času medika a občas na ozvláštnění heavyho.
12.4.2013 09:04 - Blaine
Na Woodmanu, za cerveny, hlavne Heavyho, uz jsem si ho pekne vycertifikoval. Nemam jenom ty posledni veci na suit a abilitu. A chci se naucit hrat s Inflitratorem tak dobre jako par lidi, co jsem videl, jak me desive nicili:)

QuentinW: tak jsem Warframe vcera nainstaloval a na solo jsem si prosel Merkur. A pak ho zkusil s nejakym pickupem. A musim rict, ze to neni spatne, ale urcite se to vyplati hrat v tymu, to musi byt mnohem zabavnejsi.
25.4.2013 16:20 - Naoki
Recruitment do Europa Universalis IV je tu! Klikněte pro šanci získat zdarma DLC k připravované hře :)
http://signup.europauniversalis4.com/r/511939aab98
25.4.2013 16:29 - Colombo
Tenhle odkaz je lepší!

Mimo to, ten kdo klikne, nedostane DLC zdarma. DLC zdarma dostane ten, komu bune kliknout.

Tímto bych rád odhalil Naokiho podvod a snahu zalíbit se. Já ovšem vkládám důvěru do těch, kteří chtějí poznat pravdu a kliknout tak na můj odkaz.
25.4.2013 16:40 - Naoki
Žádný to podvod! Šance získat DLC vskutku je, jen se člověk pak musí registrovat a získat další lidi co se zaregistrují :P

Podvod by byl kdybych si udělal 100 fake accountů a tím si rejžoval registrace, abych pak vyhrál cestu do Stockholmu. Ale pevně věřím že k této cestě nakonec nebudu přinucen :D
4.5.2013 04:43 - Fibriso
tááákže, pár dni je Neverwinter Open beta, takže si může vyzkoušet každý.
Plusy +
+ je to Free to play, a to tak že doslova, měna za reálné peníze se dá koupit i ve hře za nahrabošené penízky.
+ vobludy jsou obludné, Lokace kvalitní, grafika dobrá
+ naprosto úchylné, ale oprvadu úchylné množství questů a lokací (viz další řádek)
+ Od 15 levelu dostanete (což já považuji za naprostý Masakrr motorovým pohrabáčem) možnost vytvářet vlastní Questy a lokace pro ostatní hráče. samozřejmě, když se vám to povede a ostatní to budou hrát, poplynou vám z toho odměny (asi)
+ eventy, skirmishe, dungeony, PvP.
+ Stoprocentí stabilita serveru, téměř vůbec žádné fronty

nevýhody
- Málo grafického obsahu, přeci jen je to pár dní stará beta, tj, všechny itemy vypadaj tak nějak podobně a s oblečením je to taky stejné.
- pouze dva sloty na postavy
- extra chudé crafty (ale to se snad s levely zlepší a viditelné tam pár stromů chybí)
- je to 4E a svět Forgoten realms po kataklysmu, tj možnost rozvíjení postavy je na stylu "tohle si vemu teď a tohle příští level nebo obráceně", ale to se dá skousnout.
- častá údržba serveru, cca 1x za den hodinu, max dvě. Updaty a opravy flušou s kandencí AK-47.
5.5.2013 01:57 - Naoki
pro mě ta největší nevýhoda je, že se to tváří jako 4e ale přitom největší plus 4e (či DnD obecně) nebere v potaz: customization. Featy jsou dělaný jako obyčejný talent tree (a ještě k tomu ta trapná verze typu WoW před pandami), powery máš na výběr tak dohromady 12... prostě to není jako v PnP veri kde si někdo udělá fightera a teď si řekne "hmm, jak bych chtěl aby ten fighter byl? čistý defender? striker proti bossům? AoE striker?" ale už to máš naservirované pod nosem
5.5.2013 12:43 - Fibriso
pravda, talentové stromy pro další povolání ( pro zloděje je tam jen Trickster rogue) zatím nejsou implementovány
6.5.2013 07:19 - Me-dea
Ty talenty jsou archaický hnus, to jo. Ale co se týče kustomizace, nemůžeš od toho v betě zas tak moc čekat. Určitě plánují vydávat další povolání a "směry vývoje postavy" nebo jak to nazvat. Jen se obávám, že to nejspíš bude formou příplatku podobně jak povolání v Age of Conan. Ale tak někde si na sebe ta hra vydělat musí.
6.5.2013 13:02 - Naoki
ono vzhledem k tomu že třeba fighter je už předrozdělen na "shield fighter" a "two weapon fighter" tak si to s těmi směry ani moc nefandím... spíš vydaj kompletní balíčky povolání než aby se ti v rámci existujícího povolání odemkly nové možnosti jak ho stavět
9.6.2013 09:21 - Naoki
S kámošema dáme dnes večer MP hru v civ 5. Chtěl by se někdo přidat? :)
9.6.2013 09:55 - Colombo
Není z nich někdo na Roumingu? Tam se nedávno taky něco domlouvalo.
9.6.2013 20:38 - Naoki
prý ne :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087433099746704 secREMOTE_IP: 44.221.43.88