Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
30.1.2013 12:26 - Naoki
Co jsem koukal okolo tak je to tak jak říká colombo: ještě se nedohodli, diskutují možnosti.
31.1.2013 23:00 - Nachtrose
Tak uz mi steam nehlasi u Skyrimu, ze je v me krajine zakazan. Hmm... pustim o letnim vyprodeji zilou?
1.2.2013 09:16 - Jerson
Otázka mimo téma - hraje někdo World of Tanks?
1.2.2013 11:49 - Nachtrose
<---

ale jinak mam posledni dobou pocit, ze mene vysledku by dala otazka "kdo nehraje world of tanks?"
1.2.2013 12:46 - Naoki
kdo nehraje WoT?
<---

stáhnul jsem, zkusil, nezaujal. Měl jsem neustálý pocit že nad mým tnakem má větší kontrolu nepřítel než já a že ač se snažím jak se snažím vždy končím mezi prvníma dole.
1.2.2013 14:04 - Sosáček
Ja to taky zkousel, ale grindovaci pay-to-win MMOcko co se te snazi natahnout na mikrotransakce je samo o sobe nic moc, a pro cloveka co se nezajima o tanky WoT nenabizi o moc vic.
1.2.2013 14:19 - Blaine
Hral jsem betu. Udelal jsem si top tier medium Soviet tank a pak jsem prestal hrat. Neni to muj salek kavy. Pokud MMO, tak radsi SWtOR nebo i World of Warcraft. Nebo TERA nebo EVE nebo jakykoliv jiny zrout casu. I League of Legends je pro me lepsi.
1.2.2013 16:17 - Fibriso
Píše:
Otázka mimo téma - hraje někdo World of Tanks?

ja to hraji, už nějakou dobu a ačkoli to je na bazi mikrotransakcí a placeného premia, celkem v pohodě se to dá hrát i zcela free.
1.2.2013 21:46 - Naoki
když už grind, tak Path of Exile :P
1.2.2013 23:20 - Fibriso
Jo, path of exile doporučuji, je to staré dobré Diablo 2 v MMORPG, jen ten skillový strom je velikosti menšího lesa i s kořenama
1.2.2013 23:43 - Naoki
pasivní skilly nutno dodat, což zase umožňuje dost velkou osobní svodobu při tvorbě buildu. Ty aktivní se zase odvijí od skill gemů, což jako nápad dobrý, ale mohli to dotáhnout trochu víc (rozdělení na support a ne-support gemy při kombinacích je sice zajimavé, ale kdyby kombinace šly s kterýmikoliv gemy bude to ještě zajimavější)
7.2.2013 00:01 - Fibriso
rada do života, nehrajte dead space večer se sluchátkama a když už, zamkněte se v pokoji, protože když vám pak někdo najednou rozrazí dveře, tak budete mít touhu někoho velmi brutálně zavraždit (když přežijete prvotní efekt)...
7.2.2013 00:13 - Nerhinn
Jedničku? U té jsem párkrát vykřikla, i když hrál bratr a já se jen koukala :D
1.3.2013 21:58 - Nachtrose
1.3.2013 22:29 - Colombo
Jn. Mrzí mě, že Impire tak dodělali. Ale co čekat od Cyanide.
1.3.2013 23:09 - Naoki
jaký je vlastně ten impire?
1.3.2013 23:36 - Colombo
Hrozný. Nedodělaný. Některé myšlenky a nápady dobré, ale naprosto nedotažené. Klasický Cyanide. Ta hra má velký potenciál, ale chtělo by to na ni ještě tak půl roku makat a překopat několik mechanik.

Nejhorší je to, že vyžaduje neustále a naprosto zbytečné mikro (krmení potvor). Příšerné jsou random-spawnující hrdinové do dungu (objeví se žebřík a máš 30 sekund na zničení, objevují se 4 a potvory nejsou schopny je stoprocentně zničit) Nevyvážené DEC (technology) pointy, fakticky ti zabraňují jakékoliv rozumné specializaci. Velmi omezený vývoj Baala, podivná kampaň, která je příšerně rozplizlá (každá mise). A tak bych mohl pokračovat.
2.3.2013 08:52 - Naoki
:( škoda no, vypadalo to nadějně...
4.3.2013 19:48 - Colombo
Kdo se těší na Torment 2

Dělá ji inExile (currently doing Wasteland 2, předchůdce Falloutu)
-- založeno Brianem Fargem, jedna z postav, která založila Interplay a udělala hromadu kultovních her.
-- Dělá na ni hromada původních vývojářů, kteří udělali Planescape Torment
Za pár dní začnou Kickstarter kampaň (člověk by řekl, že kickstarter bude už pořádně vyždímaný, až příliš kvalitních velkých her se tam snaží o sebe soupeřit a zatím nebyla žádná vydána, aby se zhodnotilo, jestli Kickstarter je dobrý zdroj nebo ne)
10.3.2013 00:12 - Nachtrose
Prvni alfa ukazka ze Shadowrun Returns

http://www.youtube.com/watch?v=9MiMjQwd2VE

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09948205947876 secREMOTE_IP: 3.238.114.5