Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
26.1.2013 19:11 - Gurney
Jen tak čistě pro zajímavost, Deus Ex 2 momentálně na Steamu za v přepočtu cca 75 Kč.
27.1.2013 17:38 - Gurney
* DE 3
27.1.2013 19:21 - Colombo
Ten druhý deus ex pokud vím nikdy nevyšel:P podobně jako pokračování matrixu:P
27.1.2013 22:00 - Me-dea
Druhý deus ex vyšel, hrála jsem ho. Bylo to příšerně lneární.

Ta trojka je tak levná možná proto, že údajně vyjde v příštím score.
28.1.2013 00:02 - Colombo
Med-dea: druhý Deus Ex nevyšel, stejně jako nebyl 2 a 3 díl Matrixu...
28.1.2013 00:06 - Nerhinn
Colombo: Pochopili jsme. Na, vezmi si tyhle a dej pokoj.
28.1.2013 00:11 - Colombo
28.1.2013 07:39 - Me-dea
No Colombo vážně nevím, leda by ti vadilo, že to nemá dvojku v názvu Deus Ex: Invisible War. Ale každý, koho znám, o tom mluví jako o 2ce, stejně jako každý mluví o 2ce a 3ce Matrixu. Každopádně jestli ti tak moc vadí, že tam není 2ka, tak s tím asi nic nenadělám :-).
28.1.2013 09:15 - Blaine
Colombo: no ja jsem prave ten jeden tyden hral "hodne", mel jsem imho nahrano asi takovych 20 hodin, ale nikdy jsem se nedostal k tomu, ze bych neco sazel, protoze jsem si chtel vyjet hornika, byl jsem tkaovy poustevnik kdesi v lese, kousek od vody, protoze z HnH vim, ze blizkost vody je dulezita pro kohokoliv. V lese jsem mel stesti na zpivajici drevo a i ty kastany nebo co to je docela pomahali s expenim. Jedine co mi vadilo na systemu hry bylo to jidlo. Nikdy se mi nepodarilo levelovat to co jsem chtel. No to neni pravda, ale bylo to dost narocne a to jsem uz nebyl uplne omezeny jenom na opekane kastany, ale uz jsem mohl jist i cvrcky, protoze jsem je dokazal uslapat k smrti. Myslim, ze i hada jsem zabil! Coz byl velky buff, protoze se s nim dalo delat vic veci.
28.1.2013 09:17 - Blaine
Jinak Elder Scrolls Online beta. Ano nebo ne? Mam se lognout a doufat, ze budu pozvany? Mam doufat, ze ztratim kus sveho zivota v dalsim MMO? Dokonce v MMO, ktere me laka NEJVIC ze vsech, krome World of Darkness Online? Vcera jsem se koukal na trailery... Nemel jsem to delat. Ebonheart covenant s Dunmery for the win!:)
28.1.2013 09:54 - Colombo
Prubni a povez. Sem na to zvedavy. Doufam, ze to nebude jako kazda jina MMORPG
28.1.2013 11:20 - Quentin
Píše:
Jinak Elder Scrolls Online beta. Ano nebo ne? Mam se lognout a doufat, ze budu pozvany? Mam doufat, ze ztratim kus sveho zivota v dalsim MMO? Dokonce v MMO, ktere me laka NEJVIC ze vsech, krome World of Darkness Online? Vcera jsem se koukal na trailery... Nemel jsem to delat. Ebonheart covenant s Dunmery for the win!:)

Ano, ano, ano, ano a ano, ale nord :)
28.1.2013 14:49 - Blaine
Colombo: Podle tech interview bude a nebude zaroven. Nechteji mit velke User Interface (priklad WoW nebo SWtOR), zda se, ze nechteji mit ability na baru, ale chteji se drzet TES stylu - mas nabite kouzlo v ruce, mas mec v ruce, levym tlacitkem plus smerovou sipkou urcis smer utoku, je potreba se trefit do soupere, neni zadny nakliknuti oponenta a pak autohit (to ma i Tera Online). Vypada to, ze budou nejaka komba mezi hraci - ja udelam attack, ktery nahodi dotu, kterou ty dokazes stahnout, nabit si ji do mece a zdvojnasobit damage utokem apod.
Nebudou rozdilne servery (coz jim asi pri launchi moc nepomuze), ale jeden velky server (jako EVE), ktery bude pravdepodobne "nainstancovany", jako je to ted v SW, kde mate napriklad tri instance planety Tatooine a pokud se pripojite do party v jine instanci, tak vas to k nim presune (loading screen). V TESO by to melo byt vazane na to koho mate ve friendech, v guilde, v parte.
Zda se, ze se nebude s questy vracet zpet ke quest giverovi, pokud ano, tak to bude asi fungovat jinak nez napriklad ve WoW, kde jsou quest huby, dokonce primo mluvili o tom, ze quest huby nechteji.
V PvP se uchylili k typickemu frakce vs. frakce. V cem se lisi od ostatnich MMO, ktere to tak udeali (WoW, SWtOR, Warhammer), je to, ze frakce jsou tri. Ebonheart, Aldmer a Daggerfall. Podle traileru budou rasy rozdeleny mezi tyto tri aliance (Nord+Dunmer napriklad) a budou spolu bitcit. Cekam Open World pvp pri flagnuti se do PvP, pripadne battlegroundy jako v jinych MMOs. Rozdil od jinych MMO v battlegroundech je ten, ze se bojuje o cely Cyrodiil, ktery je jedna velka bitevni zona a cilem techto tri frakci je nechat korunovat jednoho z hracu Cisarem celeho sveta. Ne aby se primo stal Tiberem Septimem I. ale jeho predchudcem, Cisarem uchvatitelem.

QuentinW: Brother in arms! V traileru si to Nord pekne dava ty nemrtve vlkodlaky. Sice ten typek s lukem je MNOHEM vic badass, ale ten Nord je pekne poklada.
28.1.2013 15:18 - Colombo
Blaine: jo, to všecko vim. Taky to, že nechcou robit přímo restriktivní povolání a "skilly" atp. se ti mění podle toho, jakou si vezmeš zbraň a zbroj (v závislosti na tom povolání). Takže jedno povolání prý může být tank a zároveň i něco jiného.

A taky že aby si se podíval na území jiné aliance, musíš si založit postavu za tu alianci.

Btw. Argonia!

Stejnak je nejzábavnější, že nejhlasitější fanoušci TES série hráli pořádně jenom skyrim.
28.1.2013 15:39 - Blaine
Colombo: To vis, navzdory tomu, ze se ta hra delala snad od doby Oblivionu, tak ted maji velkou sanci na uspech diky uspchu Skyrimu.
Argonia - takze byt jesterka, ktera lize stromy je zajimave? *evil grin*
Ja si rad zahraji za Dunmera, pak za Bretonce a naposledy za fasitickeho Aldmera:) takze ja se podivam na vsechny kousky sveta. Ale Dunmersky sneaky healer s ohnivymi utoky bude vtipny. Nebo aspon neco takoveho bych rad postavil. Uvidim, jake to bude, kazdopadne registraci si udelam a budu si drzet palce na lognuti do Bety. Klidne si kvuli tomu i zalozim novy mail a podelim se o registraci s vami, pokud budete chtit (pokud se dovnitr dostanu, ofc).
28.1.2013 16:24 - Naoki
Píše:
Blaine: jo, to všecko vim. Taky to, že nechcou robit přímo restriktivní povolání a "skilly" atp. se ti mění podle toho, jakou si vezmeš zbraň a zbroj (v závislosti na tom povolání). Takže jedno povolání prý může být tank a zároveň i něco jiného.

Mno, tohle je i v GW2 a popravdě nejsem moc nadšený z toho neboť tam nakonec i když se snažíš tak nemůžeš vytvořit skupinovou specializaci (já jsem tank, ty healer, naberme pár dps a jedem dung), ale všichni do jisté mírý umí všechno (a každý blbě)

...ale jinak Redguard FTW! (a mizím honem dělat si accounta)
28.1.2013 16:29 - Nachtrose
Pro mne byl Skyrim prvni TES, ktery me fakt bavil a za ktery jsem chtel i utratit peni. But FUCK YOU STEAM!!!
28.1.2013 18:12 - Nerhinn
Nachtrose: Vina je v tomhle nejspíš někde mezi Bethesdou a 1C.

A to proto, že prý:
Eurogamer píše:
Je to kvůli spuštění samostatného Steamu na ruský trh. Na tenhle problém jsem narazil, když jsem se snažil koupit DLC pro Fallout: NV a Česká republika se jednoduše dostala do "východního bloku", který spadá pod novou službu Steamu právě v Rusku. Začaly platit nové smlouvy a ještě nejsou dořešeny všechny distribuční společnosti a za tento východní blok to myslím zdržuje 1C/Cenega a ještě nějaká dceřinná společnost. Nicméně to postihuje právě hry od Bethesdy/Zenimaxu, které na Steamu před touto změnou ještě nebyly (Rage, Skyrim, Fallout DLC, ...).
30.1.2013 11:56 - Nachtrose
Podarilo se uz nekomu dohledat info o pripadne cene a mesicnich poplatcich u TESO?
30.1.2013 11:59 - Colombo
Nachtrose: řekl bych, že se ještě nedohodli. Přeci jen dneska je málo MMORPG jede na měsíčních poplatcích (teda alspoň v západním světě, asie je trošku jinde v oblasti MMORPG).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090189933776855 secREMOTE_IP: 52.55.214.236