Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
6.5.2012 10:15 - Nachtrose
Nekde jsem tu zahlid zminku o pripravovanem WoD MMO. Bylo mysleno tohle: http://www.thesecretworld.com/beta/? Aspon zakladni myslenku to hodne podobnou ma, nebo teda spise Hunterskou, ale stejne...
6.5.2012 16:44 - Blaine
Nacht: Ne. Primo World of Darkness MMORPG od CCP Games (Islandani, co delaji EVE).
6.5.2012 16:55 - Nachtrose
Jo taaak. Dik za opravu.
8.6.2012 20:34 - Colombo
Paradoxí hry jsou ve slevě. Od Magicky po Crusader Kings II, fanoušky SoIF potěší, že je v enginu CKII podrobný mod.
8.6.2012 21:44 - pipux
Paradox? Totální strategie?

Následují dva odstavce nekontrolovatelných, nepodstatných blábolů ...

Jednou jsem se tak pokoušel hrát Crusader Kings II: dostal jsem se do hry za jakéhosi přestárlého, šedesátiletého vévodu Islandu (60 bylo v roce 1066 něco jako dnešních 95!); s jistým Španělem jsem si domluvit svatbu (když se šedesátiletý, vrásčitý dědek žení s patnáctiletou holkou, heh, heh) ... no a protože půlka Islandu náležela mému vazalovi - a to se mi nelíbilo - zaplatil jsem 50 zlatých (což bylo 95% mé pokladny) za vazalovu nájemnou vraždu (heh, heh); vazalova desetiletého syna jsem pak, jako třešničku na dortu, donutil k abdikaci (heh, heh) a území přiřadil svému synovi.
Problémem ale jaksi bylo, že jsem byl naprosto bez peněz (5 zlatých v pokladnici) a kdybych chtěl něco stavět (např. města, která měla údajně zvýšovat výnosy), stálo to tak 300 zlatých ... a to je Paradox, opravdu s velkým P.


... každopádně, znáš nějaký dobrý návod na Crusader Kings, který by tu složitou hru dokázal člověku trochu přiblížit? (klikat na tlačítka umím; jen jsem nepochopil, jak mám hru vést, pokud chci s dynastií přestárlého, prohnilého Islanďana ovládnout celou Evropu, že).
8.6.2012 21:53 - Colombo
Nejlepším návodem bylo vždycky nějaké AAR.
tutaj

Tu máš třeba nějaký lets play:
tutaj
9.6.2012 15:15 - Fibriso
tak jsem tak nějak se pustil do Diabla 3 a když člověk překousne standartizované skilly (udajně kvůli PvP arénám) tak je to docela dobré

ALE. Copak má blizard nějakou sexuální úchylku na podpadky? Nova je má (SC2), Sarah Kerrigen je má (zerg SC2), Selendris (protoss SC2), Deamon hunter, sorcerer (diablo3), andělé (ženské, diablo 3) a dokonce i Diablo má podpadky (nebo to aspoň tak vypadá)
9.6.2012 17:54 - Me-dea
Spoiler Diablo 3:
Diablo v D3 = Prime Evil je z části Andariel (D2), a někde se to projevit muselo ne?

Jinak podpadky dodávají ženě na agresivitě. A ano, je to blbost, do práce bych si vyšší podpadky v životě nevzala, po pár hodinách běhání by mě ukrutně bolely (a otekly) nohy.
9.6.2012 20:15 - Jerson
U Novy jsem si podpatků nevšiml, Kerrigenová ve dvojce je má, u toho zbytku nevím, Diablo 3 jsem nehrál a z obrázků to moc jasné není.
Nicméně podpatky jsou sexy, a od té doby co Blizzard všechno přehání, tak kdejaký chlap vypadá jak Hulk a kdejaká holka pobíhá na bojiští na jehlách. Osobně mi to druhé vadí mnohem méně než to první.
9.6.2012 21:53 - Sethi
Colombo píše:
Paradoxí hry jsou ve slevě. Od Magicky po Crusader Kings II, fanoušky SoIF potěší, že je v enginu CKII podrobný mod.

Mě mrzí, že je Magicka v podstatě docela krátká a Stars Are Left ještě kratší. Přihodila jsem teď ještě Vietnam, snad ta mise bude stát za to. Klidně bych si pořídila nějaké další kampaně, na nějaké oblečky jim ale dlabu a arény mi nic neříkají =)
9.6.2012 23:40 - Colombo
Sethi: Multiplayer!
10.6.2012 10:43 - klaymen
Sethi: za 4 dni vyjde nova DLC kampan:

http://www.magickagame.com/news/2012/5/magicka-dlc-%E2%80%9Cthe-other-side-of-the-coin%E2%80%9D-coming-june-14th
18.6.2012 11:32 - Naoki
Tak zkusil tu někdo Secret World teď když byla beta? :)
18.6.2012 11:46 - Nachtrose
Ja. Prvni vikend.
18.6.2012 11:51 - Quentin
a? :-)
18.6.2012 11:51 - Naoki
A co na to říkáš? Mě osobně to docela nadchlo
18.6.2012 12:38 - Nachtrose
Me... Co ja vim... System ma zajimavy napad, ale to mel treba i Conan. Prvni den bety: super. Druhy: nadseni opadava. Treti den: meh... Mam pocit, ze mi tam neco chybi, ale vlastne presne nevim co. Mozna spoluhraci. U swtor jsem taky tahal 12-15h sichty, kdyz byli kamosi, az to zabalili tak to zustalo takove... nezajimave...
18.6.2012 12:46 - Naoki
Ti kámoši hrajou velkou roli, to je fakt (ve swtor jsem měl uplně stejnou zkušenost).
Mě se na tom líbí že to je dostatečně odlišné od wow a podobných kopií. Skill based místo C+L, různější typy questů než na které jsme zvyklí (ze kterých vynikají především subterfuge a investigativní), jistej sand-box nádech apod. Zašel jsem pár dungů a musím říct že byly opravdu fajn (akorát dát dohromady grupu je těžší). PvP neohodnotím pač ještě nebyl otevřen :) (až v dalším víkendu)
18.6.2012 13:13 - Blaine
Hele ja ti nevim, myslim, ze si pockam, jestli to bude free to play, protoze mesicni poplatky za hru, kterou mozna budu hrat tak 2x do mesice 4 hodiny se mi platit nechce.
Coz je ale u me problem u vsech MMO, krome WoW, u ktereho jsem schopen pote, co vyjde expanze stravit tak 16 hodin denne. Ve WoW mam jistotu, ze se mnou lognou i moji stari znami z dob vanilla WoW, zatimco v novych MMOs si musim hledat partu, lidi, co to se mnou budou hrat taky. A protoze ani ja, ani zadni moji stari znami nemame nejakou vychytanou herni dobu, proste logovali bychom spis nahodne a bez nejake dohody, tak mi hrani MMO pada.
A platit za single player hru, kterou se mnou hraje na stejnem miste spousta jinych lidi se mi fakt nechce. Proto je pro me Free to play mod zajimavejsi. Pokud samozrejme dostanu za tu zakladni platbu (cca 1000 kc) dost contentu, ktery budu moci prozkoumat a odzkouset si. Pokud me bude bez zaplaceni nejakych dalsich plateb hra hodne perzekuovat, tak ji hrat nebudu. Nemam k tomu zadny duvod.
A bez placeni poplatku je tedka k sehnani tolik her, ze si muzu vybrat prakticky cokoliv jineho, za co utratit penize.
26.6.2012 18:36 - Sethi
Magicka: The Other Side of Coin.

Jako jo, zabavilo nás to na tři hodiny, včetně hledání ztraceného poníka, a toho, že jsme to vlastně hráli dvakrát, když jsme se v závěrečném souboji rozhodli, že budeme muset provést malou revoluci a vyměnit pro-.. antagonistu (minioni umírají, když zemře mistr - docela pěkné).

Prostě zase kraťoučké...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076576948165894 secREMOTE_IP: 35.173.233.176