Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
14.11.2011 12:48 - Colombo
Jersone: když jsem probugoval hru a stěžuju si, že je příliš jednoduchá, tak nejsem nic jiného, než debil.
Jak jsme říkal, jedna věc je mít možnost výběru. Když chci, používej, když nechceš, nepoužívej. Druhá věc je nemít možnost výběru.
Ale stěžovat si na to, že máš možnosti a že ty možnosti necheš, že chceš jen jednu konkrétní možnost z těch, co máš předložené... to je kravina.
14.11.2011 13:39 - Quentin
Jerson: Zapomínáš na uvěřitelnost. Já bych například se zlodějem nenosil těžkou zbroj, když je tam varianta lehké. Stejně tak bych nenasazoval obchodníkům hrnce na hlavy, i když se pak dají snadno okrást.

Skyrim je atmosférickej single player sandbox. Není tam žádná soutěživost ani žádný spěch. Když je něco moc těžké, uteč. Když se ti někde nelíbí, jdi jinam. Máš chuť na bitku, jdi do dungeonu. Máš chuť na sims, kup si dům :)

Snažit se cheatovat do takový míry, že ti to zkazí zážitek je tvoje blbost.


Nemluvíme samozřejmě o Oblivionu, kde byl retardovanej levelovací systém a bez cílenýho trénování dovedností nebo KOBU modu (nebo jak to bylo) se to nedalo hrát.


BTW taky vám přijdou draci docela slabí? Oproti třeba obrům nebo casterům.
14.11.2011 14:09 - Colombo
Quentin: musí, aby jsi je na low levlu mohl zabíjet a tak se dostat k řvaní:/
14.11.2011 16:25 - Colombo
Takže draci budou silnější? Právě mě zabijou spíše (na lvl11) dva lední trollové než drak..
15.11.2011 00:50 - Sosáček
Draci se skaluji s levelem. Ledovi trolove, obri a mamuti ne.
15.11.2011 06:49 - Jerson
quentine, o tu uvěřitelnost mi právě jde. když sáhnu na cizí věc a NPC okamžitě vykřikne "zloděj", budiž. ale když si nechá nasadit kýbl na hlavu,nebrání se tomu, nechá si ho na hlavě a když mu ho pak sundám, nevšimne si, že mu zmizelo všechno ze stolu, jde uvěřitelnost do kytek. To je mi pak milejší,když se nic krást nedá (nehledě na to, ze snad nikde nefunguje, že bych danou věc vrátil, navíc třeba s omluvou, že jsem se jen díval zblízka.
15.11.2011 07:03 - Magus
To je to co mě štve. Člověk, Dovakhiin, kterýho každej zná, pak ještě nějakej yitul u dvora.. A když ukradnu blbou mrkev, tak týpek vytáhne meč a snad by mě i zabil..
15.11.2011 08:42 - Colombo
magus: přečti si manuál

jerson: to samé, když tě někdo nachytá, zaplatíš pokutu 5 zl a vrátíš všechny věci
Mimo to, opakuju to, nikdo tě nenutí ten bug využívat. Ono nandávání kýblů na hlavu totiž nejde udělat neúmyslně. A pokud to hodláš dělat a SÁM si tak ničit ten feeling, tak si pak nestěžuj. Ano?
A je to modovatelné, není problém napsat AI skript a tohle přidat. Ale stěžovat si, že mi moje bugování ničí zážitek ze hry???
2.12.2011 19:28 - Thorar
Chystá se někdo hrát nové MMORPG Star Wars: The old Republic? Zkusil jsem si betu a hodně mě to chytlo, hlavně questy a příběhy postav.
2.12.2011 19:37 - Nachtrose
Ja jdu urcite. a za 23 minut mi zacina dalsi faze bety :-D
2.12.2011 19:45 - Naoki
whut? další fáze bety?
2.12.2011 19:47 - Nachtrose
Je nebyl mezi temi stastlivci na "ongoing" testovani, ale minuly vikend jsem dostal pozvanku. a dnes mi prisla dalsi na test o tomto vikendu.
2.12.2011 19:51 - Lokken
Nachtrose: Závidím, já měl možnost si to vyzkoušet minulý víkend a tak se mi to líbilo, že už se nemůžu dočkat premium vstupu za těch 14 dní :-(

Repost z jiné diskuze:
Bioware bude dnešním dne počínaje denně zveřejňovat novou skladbu ze soundtracku pro Star Wars the Old Republic. První skladbou je The Mandalorian Blockade.
2.12.2011 20:21 - Thorar
No, málokdo čekal že bude další beta víkend po tom minulém, zátěžovém :-) Ale mě stačilo si jen vyzkoušet zda to můj notebook zvládne, tak jsem vybral opačnou frakci než za jakou chci hrát, abych si nekazil zážitek až to půjde na ostro :-) Bohužel jsem si vyzkoušel Bounty Huntera a ten mě tak pohltil že původní rozhodnutí hrát Troopera asi vezme za své.
----
Jsou to bonusové skladby, které na soundtracku nebudou :-)

Edit:Lokken - ach tak, tím lépe :-)
2.12.2011 20:26 - Lokken
Thorar píše:
Jsou to bonusové skladby, které na soundtracku nebudou :-)

Soudtrack, který je součástí Collestors Edition bude jen taková ochutnávka z kompletního díla, tuším tak 15-20 skladeb. O to větší důvod pro mě si tyto teď stáhnout :)
2.12.2011 20:59 - Naoki
No já si to taky vyzkoušel, ale bohužel FPSka byly na docela nízkém stavu i přesto, že jsem měl detaily na minimum. Slyšel jsem něco že to při vydání doladí tak mi nezbývá než doufat, jinak to byly zbytečně vyhozené peníze...
3.12.2011 00:53 - Nachtrose
Thorar: ciste po mechanicke strance trooper=bountyhunter, jde jen o to, zda te chytla mechanika BH, nebo jeho pribeh ;-) Jinak ja ted hraju troopera ze stejneho duvodu, chci jit naostro BH, tak at si ho moc nespoiluju dopredu po pribehove strance.
3.12.2011 14:46 - Thorar
Proto jsem si ho vybral, vyzkouset mechaniku postavy, ale nezkazit si pribeh :-) presne stejne duvody :-) Ale ten pribeh BH me opravdu hodne chytnul, takze bud pojedu oba na stridacku nebo zacnu BH.
5.12.2011 08:33 - Quentin
Podle gameplayu to vypada jako pekna mrdka. Reknete o tom neco vic!
5.12.2011 10:47 - Sosáček
SWTOR je ... hm. Oni doslova zkopirovali (pre-cata) wowkovej gameplay, ale zkusili doplnit pribeh ala mass effect. V realu to potom vypada tak, ze zatimco ve wowku grindujes abys mohl grindovat, tady grindujes aby te odmenily desetisekundovou cutscene.

Jestli to je mrdka zavisi na individualnim vkusu (or lack of thereof)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095823049545288 secREMOTE_IP: 44.204.65.189