Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
11.2.2011 12:00 - Flanker.27
Colombo píše:
Řekl bych, že díky EU máme přísné normy, a na některé věci máme jako ČR ještě přísnější. A výrobci na ně kašlou?


Ba právě naopak, díky EU se naše kdysi velice přísné normy neustále zmírňují, čistě kvuli možnosti zlevňovat. Takže si teď můžeme kupovat buřty kde není maso, cihlu, kde není sýr a podobně :))

Ale nechci pokračovat v OT.
11.2.2011 12:09 - Amaroun
Velice povedené vidoe s SHOGUN 2: TOTAL WAR a ještě jedno - Jen by mne zajímalo jestli se Samurajové pohybovali s takovou lehkostí jako v těch trailerech. :-)
11.2.2011 12:19 - Lost_Paul
Colombo: A)ad Troll: touché
B)druhý pokus
Lost_Paul píše:
já nemám problém s tím, že si hru stáhneš abys ji vyzkoušel, sám to tak někdy dělám. Ale když se ti hra líbí, trávíš u ní dlouhé večery a stejně jsi líný za ni zaplatit, tak mi to přijde trochu nepatřičné. Whatever.

Nikde tu nepíšu o tom, že bys měl kupovat nějaké zajíce v pytlích (nebo DA co smažeš po třech hodinách). Jen pro přesnost.
11.2.2011 12:19 - Flanker.27
Docela pěkný, bohužel mě to orientální prostředí vůbec neláká. Tohle si nechám ujít.
11.2.2011 13:00 - yokuzava
Nejlepsi je A.D.O.M ! :) bezi uplne na vsem. Rozsahem a pribehem, vyvojem postavy i narocnosti je to mistrovske dilo. Ale chapu, ze v dobe grafickych orgii to neni nejlepsi kousek. Morrowind je taky uzasna zalezitost.
11.2.2011 13:20 - Olorin
JJ, Morrowind je, co já se ho nahrál! Na Shogunovi I jsem se sérií TW začínal, takže tohle si nenechám ujít, ale jinak mě taky zajímají spíš dějiny Evropy, než Japonska.
11.2.2011 15:47 - noir
Colombo: morrowind sis koupil?
11.2.2011 16:03 - Colombo
jop, mam originalku, ale stejnak jsem si ho musim stahnout, kdyz ho chcu hrat, bo mi nefunguje mechanika.
11.2.2011 16:07 - noir
No vidíš, tak to není tak zlý :)
13.2.2011 00:46 - Fibriso
ad piratství, teď čtu jak Cryteku šlohli Crysis 2 se vším všudy...to je docela masakr a de facto ještě par takových exů a může to položit celou firmu (nebo ji to minimálně odehnat na konzole, kde není to pirátství tak rozšířené (a drzé)
13.2.2011 01:08 - Amaroun
Jo.. je mi jich docela líto. Když člověk vidí ten proces, s kterým se musej patlat a potom nějakej Betatester zazdí všechno. Na druhou stranu maj si hlídat a líp vybírat Betatestery :-)
13.2.2011 01:13 - Radan
A nebo zavedou hraní pouze se zapojeným internetem a tím podivným systémem, jak to mají některé nové hry. A nebo s předprogramovaným bugem, bez kterého se hra dá dohrát jenom do půlky. A pak se to zase musí nějak čachrovat na internetu u výrobce (takže člověk bez originálky nemá šanci)...bohužel to bude pruda i pro lidi, co si to poctivě koupí.
13.2.2011 08:58 - noir
IMHO je budoucnost ve hrách typu Starcraft II.
13.2.2011 09:51 - Amaroun
Existujou tak zvaný internetový program streamovaných her... hru nemáš vůbec na pc.. jen se připojíš k serveru a přes net ti jde jen obraz..... V Americe už nějaký systém takový běží- :-)
13.2.2011 09:59 - Colombo
Ono nejde jen o tu hru, tu hru totiž na PC vůbec nespouštíš a idea je taková, že i s nějakou slabou mašinkou můžeš rozjet jakoukoliv hru. Zejména s neherními notebooky atp. které se v poslední době tak rozšířily. Tím, že je to internetová služba, ji lze využít všude, akorát firma garantuje rychlost jen v určité vzdálenosti od přípojek.
13.2.2011 10:00 - Colombo
Ono se často mluví o tom, že tyhle úniky jsou úmyslné a slouží k propagaci.
16.2.2011 14:11 - Alek
Tak abychom se tu zas na chvíli napojili na IF kolej, mrkněte na screenshoty z připravované A Game of Thrones: Genesis. Drak included! :-)
16.2.2011 15:19 - Olorin
Vizuální stránka se zdá být docela ucházející, ale hru jsem si představoval víc jako sérii Total War.
16.2.2011 16:39 - Aqwarty
Vypada to jako kazda druha strategie pres kopirak:(
16.2.2011 17:32 - Amaroun
Bohužel... čekal jsem něco vyzrálejšího :-(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10280799865723 secREMOTE_IP: 54.147.0.155