Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
10.2.2011 21:51 - JAIME
no já potřebuju právě předtím natrénovat :) já zas kupuju jen v kamenných..
10.2.2011 22:19 - Gurney
noir: S těmi krvavými cákanci to vypadá jako souboj s ropným vrtem :)

Molda: Už několikrát jsem četl že DA:O mělo být původně nějaké totálně originální rpg (tuším že v té době se ještě počítalo s Baldur's Gate III), pak se to s nepříliš velkým humbukem změnilo na "duchovního pokračovatele BG" a na úkor těch originálních prvků se začaly prosazovat poněkud mainstreamovější koncepty. Kolik je na tom pravdy nevím, ale dost by mě zajímalo jak moc byly ty původní návrhy odlišné od výsledku.

Jinak jsem právě zkouknul DA 2 gameplay warriora a už mě to dál nezajímá, Final Fantasy nehraju.
10.2.2011 22:25 - Molda
gurney: Tak to se ti nedivím, tohle video mě taky pořádně vyděsilo. Mě to připadá jako takové final fantasy střižené trochou God of War :)) Kdyby mi to video někdo pustil a neřekl, že jde o Dragon Age, tak to nepoznám.
10.2.2011 22:33 - Olorin
Na youtube jsou už novější gameplaye, kde to vypadá o poznání snesitelněji, ale je jasné, že styl to bude mít podobný.
10.2.2011 22:59 - Flanker.27
11.2.2011 09:20 - Colombo
Lol, to vypadá jako kdejaká konzolová mlátička.
11.2.2011 09:26 - Blaine
Colombo: Dobre provedena konzolova mlaticka>spatne RPG. Musim se teda priznat, ze DA jsem jeste nehral, protoze me k tomu nic nelaka. To si radsi zahraju Assasin's Creed 2. Nebo jeste parkrat Magicku:) Nebo Call of Duty.
11.2.2011 10:00 - Colombo
Blaine: Pokud se ti líbí konzolové mlátičky a nešel jsi do obchodu koupit RPG.
11.2.2011 10:20 - Blaine
Colombo: pokud se ti stane takova vec, tak jsi udelal velkou chybu, ze jsi kupoval zajice v pytli. Na co mame internet, abychom se nepodivali, jak hra vypada, jak funguje a neprecetli si dve az tri hodnoceni?
11.2.2011 10:52 - Colombo
Proto hry stahuju:)

Jen bych dodal:
Téměř všechny dnešní recenze děsivě nadhodnocují. Neshrnují hru tak, jak by měly, špatné stránky často vynechávají a vypadají spíš jako reklama.
11.2.2011 11:00 - Lost_Paul
Colombo: to je jako říct: "V obchodě po mně chtějí za potraviny peníze aniž bych je ochutnal, tak je radší kradu!"
11.2.2011 11:03 - Colombo
Lost_Paul:
Ne, to je spíš jako:
Nekoupím si auto, ve kterém se předtím nesvezu.
Nekoupím si písničku, kterou si předtím neposlechnu.
Nekoupím si knížku, aniž bych si kus z ní předtím nepočet.

Potraviny mě nestojí 1500, víme?
11.2.2011 11:12 - Flanker.27
Zato tě můžou pěkně otrávit :))
11.2.2011 11:21 - Colombo
Kvalita je ale chráněna normami.
11.2.2011 11:26 - Lost_Paul
Colombo píše:
Kvalita je ale chráněna normami.
Říká většina lidí, co si v hypermarketu koupí laciné věci bez ohledu na jejich chuť. A pak si stěžují. Já nemám problém s tím, že si hru stáhneš abys ji vyzkoušel, sám to tak někdy dělám. Ale když se ti hra líbí, trávíš u ní dlouhé večery a stejně jsi líný za ni zaplatit, tak mi to přijde trochu nepatřičné. Whatever.
11.2.2011 11:27 - Flanker.27
Které ovšem za a) se stále rozvolňují, za b) na ně výrobci kašlou...
11.2.2011 11:36 - Colombo
Lost_Paul: Třeba DA, který jsem smazal po 3 hodinách, když jsem zjistil, že je to tupá vymlacovačka?
Flanker.27: rozvolňují? Kašlou? Řekl bych, že díky EU máme přísné normy, a na některé věci máme jako ČR ještě přísnější. A výrobci na ně kašlou? Ti v Polsku možná, proto nekupuju nic, co má původ v Polsku (hlavně ty jejich "másla" chutnají strašně).
11.2.2011 11:39 - Amaroun
Hmm hry kupuju....většinou :-D. Pokud ne vždy si jde počkat na slevu nebo třeba vánoční akce na Steamu. Ale proti stažení na ozkoušení nic nemám.
11.2.2011 11:44 - Lost_Paul
Colombo: OMG, četl jsi můj post vůbec? Á, už chápu, ty jsi ten místní troll co rád překrucuje výroky ostatních? Promiň, jsem tu jen chvilku. Poučím se...
11.2.2011 11:47 - Colombo
Lost_Paul: Zloděj křičí "Chyťte zloděje", troll křičí "on je troll"? Jak jsem překroutil tvůj výrok?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086987972259521 secREMOTE_IP: 3.235.140.73