Kultura

Alnag
21.4.2010 14:55
Soundtracky
Pokud máte rádi soundtrackovou hudbu, tak vítejte. A aby řeč nestála, začneme otázkou - Který soundtrack v posledním půlroce vás nejvíce zaujal?
Autorská citace #41
3.5.2010 19:51 -
Nikdo se k tomu nemá, tak toho Morriconeho (když už se bavíme o muzijních kouscích) budu muset zmínit já. Budiž zmínka.
Autorská citace #42
17.5.2010 10:41 - Sethi
Prince of Persia - The Sands of Time dopadl moc dobře. Není to ripoff Kingdom of Heaven, za což jsou bonusové body navíc.

Úvodní skladba je luxusní.
Autorská citace #43
17.5.2010 10:46 - Blaine
Usata: Olala, ma cenu na to jit do kina? Je tam nejaka pridana hodnota, proc na to jit do kina nebo je to takoveto "jo-,na-to-bych-se-mohl-nekdy-podivat"?
Autorská citace #44
17.5.2010 10:50 - Sethi
Ještě jsem to neviděla, zatím jsem si jen obstarala soundtrack. Ale vidět to určitě chci, už kvůli tomu padouchovi. Takovéhleho luxusního padoucha jsem viděla naposledy ve Flash Gordon.
Autorská citace #45
19.5.2010 14:46 - Felouen
Tak určitě je hodně vyjímečný soundtrack The World Ends With You, což je soundtrack k asi nejlepšímu RPGčku na DSko (podle všech ratingů), protože je to zasazené do Tokia (Shibuyi) a tudíž celý ten soundtrack je takový mix techno/rock/hipového j-popu, který se dá dát do tří tématických bloků podle toho v jaké části hry jste. Dobré příklady jsou např. dále Twister, Underground, Three Minutes Clapping, SHIBUYA, Fighting for Freedom.

No a pak je skvělý 07 Ghost Soundtrack, který má dost různé typy songů, skvělé jsou např. Eye of Mikhail-Awakening, Be Pure My Child, Soulbinder-Fest, Soulkiller-Zehel, Snow of My Home. A asi nejlepší je taková vtipná melodie která hraje během skoro všech chibi a dalších sekvencí k zasmání, ale nemůžu naujít její název. :D Stačí se podívat na anime nebo dát do youtube funny 07-ghost.
Autorská citace #46
24.5.2010 22:31 - Sethi
You Fall, You Die je neuvěřitelně sexy skladba.
Autorská citace #47
24.5.2010 23:59 - skew
Docela fajn, akorát tak nějak končí dřív než pořádně začne (měli ji vyloženě vyrobenou na míru nějaké filmové scéně ?).

Já dnes poslouchal Supreme Commander. Celkem... přívětivá... hudba, akorát se v ní moc často opakuje jeden stejnej motiv.
Autorská citace #48
25.5.2010 08:42 - Sethi
Nevím, mám pocit, že je střižená akorát tak pro oťukávání se v lese. Ale nedokážu to podložit žádným důkazem, přímo z filmu si ji nevybavuju.

Je prostě... příjemně přímá v provedení.
Autorská citace #49
27.5.2010 01:58 - Max
Z filmu Spirits of the Past Chowa Oto pak taky Toria City nebo Kako Kara Kita Otoko.

Z kyberpunktového Vexille s dosti žánrovou hudbou Outsider Intro (Instrumental), The Virus, Easy Action
Autorská citace #50
29.5.2010 12:01 - Magus
Sherlock Holmes má ty nejlepší soundtracky co jsem u posledních filmů zatím slyšel.
He has killed the dog again
Marital Sabotage
Not in Blood, but in Bond (mělo to super atmosféru při tom výbuchu)
Psychological Recovery

A to nejlepší na konec: Rocky Road To Dublin
Toho bych se uposlouchal...
Autorská citace #51
29.5.2010 12:07 - Magus
Sethi, když jsem se kouknul do tvýho profilu, tak tam máš u "oblíbených autorů čehokoli" Hanse Zimmera, tak ty písničky asi znáš... Až teda na "Rocky Road To Dublin" to je od The Dubliners. (a ta mi zrovna přišla nejlepší)
Autorská citace #52
29.5.2010 12:54 - Sethi
Já ji mám radši od The High Kings.
Autorská citace #53
29.5.2010 13:10 - Magus
To mě se to víc líbí od Dubliners protože to má takovej lepší rytmus a tak všelijak je to lepší (teda aspoň mi to tak připadá), ale je to pořád super písnička.:)
Autorská citace #54
29.5.2010 13:15 - Sosáček
skew: to mi pripomina red alert a hell march na 112 zpusobu :)
Autorská citace #55
22.6.2010 16:03 - Demonica
Líbí se mi soundrack ze hry Princ of Persia - Warrior Within, některé tracky se dobře poslouchají
Autorská citace #56
22.6.2010 17:44 - Lokken
Osobně mám z PoP - WW nejradši I stand alone od Godsmack.
Autorská citace #57
25.7.2010 19:26 - Nerhinn
To tak strašně není fér. Náhodné procházení žebříčku "10 nejlepších bezduchých ničení" prostě nemohlo přijít o měsíc dřív, kdy by se mi znalost Godzilly hodila v soundtrackové soutěži. K čertu. Ale téma to je pěkné.
Autorská citace #58
25.7.2010 20:15 - Lokken
Nerhinn: njn, klasika žánru je klasika žánru :-)
Autorská citace #59
25.7.2010 22:11 - Lokken
Btw, má někdo z vás zkušenosti s tímhle webem? www.soundtrackcollector.com
Autorská citace #60
3.8.2010 21:23 - Max
Docela se mi teď líbil soundtrack k NieR.
Gods bound by rules
Song of the Ancients - Popola

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085583925247192 secREMOTE_IP: 3.87.209.162