Kultura

Alnag
21.4.2010 14:55
Soundtracky
Pokud máte rádi soundtrackovou hudbu, tak vítejte. A aby řeč nestála, začneme otázkou - Který soundtrack v posledním půlroce vás nejvíce zaujal?
Autorská citace #1
21.4.2010 15:04 - Dracain
V posledním půlroce stoprocentně Avatar, ale ze všech nejvíc se mi líbí Nymanova hudba k filmu Piano.
Autorská citace #2
21.4.2010 15:11 - Merlin
Hudba nebyla špatná ani v Souboji titánů (nemluvím o tom, že zbytek filmu byla sračka a to i se zbytečnými 3D efekty)
Autorská citace #3
21.4.2010 15:18 - Gurney
Soundtrackovou hudbu poslouchám hodně rád (filmovou i herní), vždycky u ní přemýšlím jak by se dala využít ke hře a jakou navozuje atmosféru.

Co mě zaujalo v poslední době (byť je to někdy i staršího data): Mr. Brooks, Waltz with Bashir (Haunted Ocean), Public Enemies (několik kusovek ze třicátých let, pár víc "filmových" skladeb a Ten Million Slaves z traileru), Lord of War (to už je tedy starší), z herních pak soundtrack k Assasin Creed 2 (by Jesper Kyd, tohohle skladatele různých herních soundtracků vůbec můžu). Napíšu jak si vzpomenu na něco dalšího.

Alnag: Zajimá tě to kvůli poslechu a na inspiraci nebo hledáš něco určitého jako pozadí k hraní?
Autorská citace #4
21.4.2010 15:27 - Lokken
Gurney píše:
Assasin Creed 2 (by Jesper Kyd, tohohle skladatele různých herních soundtracků vůbec můžu

Yep, jeho soundtrack k Freedom Fighters je taky excelentní. K podpoře herní atmosféry (space opera), a vlastně tak vůbec používám soundtrack z Mass Effectu 2 (Jack Wall). A ještě mi z poslední doby utkvěl v paměti Inon Zur a jeho tvorba pro Dragon Age: Origin...
Autorská citace #5
21.4.2010 16:08 - Colombo
Tak co se týče herní hudby, tak vedou soundtracky k:
Black Moon Chronicles - průměrná hra, ale vynikající soundtrack, který se k tomu skvěle hodil. Zajímavým prvkem je sborové zaříkávání v některých písničkách.

Morrowind: krásná hudba, která dokreslovala šílené Morrowindské prostředí.

Arcanum: nádherná houslová hudba, sice trochu depresivní, ale krásně vykreslovala smutnou atmosféru měnícího se světa.
Autorská citace #6
21.4.2010 16:29 - Fibriso
já jsem si nejak poslední dobou obllíbil soudtracky k My Hime
Autorská citace #7
21.4.2010 16:33 - Dalcor
Sakra, který soundtrack mě poslední dobou zaujal? Jelikož poslední dobou nechodím mco do kina ani ho rychle nesdílím tak nemohu říct že by mě psolední dobou ěnco hodně zaujalo. Já furt točím stejné věci, nových moc nemám. Takže řekněme "Děti Duny". Zrovna nedávno jsem v hospodě zkoušeli život ve stylu Nick Hornby" Všechyn moje lásky" a sestavovali různé TOP 5. Soundracky mezi nimi. A fakt si nejsem jist.
Ale dobré téma :)
Autorská citace #8
21.4.2010 16:35 - Nerhinn
Tak zrovna hudba u nového Souboje titánů mě přiměla uvažovat o založení téhle diskuse. Nicméně když o tom tak přemýšlím, tak jako doplněk třeba k akčním scénám hraní by asi ušla - dramatická a monotónní. Na poslech samotný bych ji ale nedoporučila - přijde mi podobně nudná a "nápaditá" jako film samotný.

V poslední době mě okouzlil také již zmiňovaný soundtrack z Assassin's Creed 2.
A přímo ve hře se mi líbila hudba z Dragon Age (a při hraní RPG se osvědčila taky, ověřeno), ale opět na samotný poslech bych to neviděla - zpracování mi nepřijde příliš kvalitní (btw taky se vám zdá, že hlas zpěvačky v Leliana's Song je hrozně protivný?).

No a když zabrousím zpátky k filmům, tak hudba v Shutter Island je výborná. Ale (jde o VA) brala bych ji spíš jako odrazový můstek pro poznávání nových skladatelů, než jako poslouchatelné album.
Autorská citace #9
21.4.2010 16:42 - Blaine
Na pristi sezeni jsem si sehnal soundtrack k Dawn of War 2, potrebuju epickou hudbu k velke bitve.
Autorská citace #10
21.4.2010 16:46 - Nerhinn
Btw, co se tak koukám, tak za rok 2010 mě zatím zaujala jen dvě alba, a to Mass Effect 2 (asi tři hezká témata a zbytek nechávám z nostalgie, protože hru zbožňuju) a Shutter Island, viz výše.
2009 je na tom o poznání lépe, i když nevím, co je z které části roku. Každopádně Watchmen, True Blood, Star Trek, DA:O, AC2 (všechno to nejsou perly, ale nadprůměr asi jo) a hlavně Angels&Demons a milovaná BSG: Season 4.
Autorská citace #11
21.4.2010 16:57 - Colombo
A jak bych mohl zapomenout na soundtrack k Blizzardím hrám, zpracovaný v kompilaci Echoes of War.
Autorská citace #12
21.4.2010 17:09 - Merlin
každopádně u mě vyhrává Conan :)
Autorská citace #13
21.4.2010 17:20 - Gurney
Merlin píše:
každopádně u mě vyhrává Conan

Jestli myslíš první film tak jeden z nejlepších soundtracků vůbec, pecky jako Anvil of Crom nebo Atlantean Sword by neměly chybět u žádné sword&sorcery.
Autorská citace #14
21.4.2010 18:13 - Merlin
Gurney: samozřejmě, že myslím klasiku :) - barbar conan. Dodneška ji poslouchám jako poslechovku na pc
Autorská citace #15
21.4.2010 20:35 - Geralt
V současných trendech se neorientuji, ale pokud bych měl něco doporučit, tak moc příjemně se poslouchá soundtrack k prvnímu dílu Baldur's Gate. Obzvlášť pak ty nebojové pasáže. Škoda jen, že jsou jednotlivé stopy tak krátké (1-2 min.), jinak by se daly využít i k podbarvení hry.

Z filmových bych zmínil soundtracky Johna Powella k Bourneovi, tedy přinejmenším ty první dva (Identity, Supremacy). To spíš pro osobní poslech než ke hraní.
Autorská citace #16
22.4.2010 08:41 - Dalcor
Tak to vypadá že si seženu soudntrack k Assassin Creed :)
Autorská citace #17
22.4.2010 09:18 - yokuzava
Posledni dobou jsem slysel akorat soundtracky ke vsem trem WoW :) Tak asi tak. Jinak se mi libi soundtracky k Underworldum a Animatrixu.
Autorská citace #18
22.4.2010 10:59 - Nerhinn
Btw začínám si dávat pozor na skladby, které se jmenují Earth :)

Assassin's Creed - 01 - Earth
Gladiator - 04 - Earth
Autorská citace #19
23.4.2010 12:45 - skew
Black Moon Chronicles +1, ale na samostatné poslouchání musím mít náladu. Spíš vzácně.

Dawn of War 2 je geniální, obzvlášť rád mám patnáctou stopu.

Stronghold crusader.

Ke hře jsme jednou zkoušeli hudbu z Planescape - Torment. Sice jsou to krátký songy, ale pro navození tajemna bezva.

Z filmů skoro cokoliv, k čemu dělal hudbu Hans Zimmer, ačkoliv jeho skladby jsou si dost podobné, myslím.
Soundtrack k Vikingům je ok, ale mrzí mě, že trochu víc nevytřískali z prvních 45 vteřin téhle skladby.
Autorská citace #20
23.4.2010 13:20 - pety
Filmove soundtracky:Sunshine,Hurtlocker,Moon,Wanted
Pisnickove:Watchmen,Jackie Brown(Across 110th street!!!)Departed
Autorská citace #21
23.4.2010 14:44 - Colombo
Skew: jestli vikingy je myšleno 13th warrior, tak se mi víc líbil ten původní soundtrack. Ten, který byl pak zamítnut.
Autorská citace #22
23.4.2010 14:59 - skew
Jo, myslel jsem 13th warrior. K tomu byl původně jinej soundtrack ? Je někde uploadnutej ?
Autorská citace #23
23.4.2010 19:45 - Colombo
Skew: Je. Dokonce si ho na amazonu můžeš koupit:)

Já osobně jsem ho viděl (a slyšel) na jednom fénixconu (tusím že předloni).
Autorská citace #24
23.4.2010 20:16 - Nerhinn
Colombo: Nemáš v tom trochu zmatek? V ukázce i na Amazonu je oficiální Goldsmithovo score, ne hudba od Graeme Revella...
Autorská citace #25
23.4.2010 20:47 - Colombo
omlouvám se, asi se někdy mezi klikáním stala chyba.

Já si pamatuju jen fénixcon, srovnání těch dvou motivů. Ale konkrétní jména už ne.
Autorská citace #26
24.4.2010 23:47 - Max
poslední dobou obtáčim Kara no Kyoukai
Oblivious ( +vokál)
Sprinter ( +vokál)
a (pro/při)kládám Gundamama
Fleet commands
For it has begun
Autorská citace #27
26.4.2010 09:48 - Conlai
Mě se v poslední době líbil soundtrack onlineovky Age of Conan, přijde mi velmi sword and sorcery (i když to tak možná vnímám i proto, že to je Conan).
Hezké kytarové a další ambienty á la Diablo má Torchlight.

Z filmů je parádní The Fountain od Clinta Mansela, od nějž je i skvělá hudba k Requiem for a Dream.
Pár hezkých pulpově dobrodružných motivů má Stardust.
Autorská citace #28
26.4.2010 13:58 - alef0
Nemôžem nespomenúť jeden z dvoch oficiálnych soundtrackov a to ten, ktorý bol priložený k Sharn - City of Towers, napísaný špeciálne pre D&D a Eberron. Je tam pár veľmi pekných tematických skladieb.
Autorská citace #29
26.4.2010 14:28 - Dalcor
Ehm, hledal jsem Black Moon a nenašel, nějaký návod kde se dá sehnat?
Autorská citace #30
26.4.2010 14:31 - Blaine
Conlai: Torchlightovsky soundtrack me po par hodinach hrani hrozne stval. Protoze znel uplne presne jako Diablo. Nevim proc, ale ja z nej slysel jenom to Diablo. Chapu, ze ta hra je klon, ale na to, jak se to dobre hralo, tak jsem si musel zvuk vypnout a poustel jsem si radsi neco z last.fm.
Autorská citace #31
26.4.2010 16:13 - Colombo
Autorská citace #32
26.4.2010 18:03 - Gurney
Zrovna jsem si vzpoměl na Dune (Lynch, 1984) a nedávno jsem strávil několik sentimentálních večerů při ingame poslechu soundtracku z C&C Tiberian Sun. Komu tenhle styl zalíbí, doporučuju probrat se i jinými strategiemi z dílny Westwoodu, pro různé SF laděné hry mi to přijde velmi použitelné.

Conlai: Zrovna hudba s Age of Conan mi zas tak nápaditá nepřišla, neurazí ale s hudbou z obou conanovských filmů se to nedá srovnat. Sice chápu že soundtrack pro film a pro onlineovku je něco trochu jiného ale tady se to srovnání přímo nabízí. Nemluvě o tom že třeba Wow má velmi povedený soundtrack.
Autorská citace #33
27.4.2010 08:42 - yokuzava
Muj hlas ma i Fontana, ted jsme si ji stahnul. Film jsme videl a je to uz delsi dobu, hodne premysleci, smutny a dle meho nazoru dobre natoceny film.
Autorská citace #34
27.4.2010 14:00 - Dalcor
Fontana je zajiamva, Clint Mansell je zajimavej, ten film sam o sobe je zajioamvej. Kdyz mas dost vodky /plati pro vsechny tri kategorie/. Kazdopadne Clint Mansell a trailer k Two Towers...

BTW v mobilu mam zvoneni Hogwarts March a to je narposta bomba!
Autorská citace #35
27.4.2010 14:04 - Sethi
Edit: Mažu se. Jsem debil a neumím číst.

Ale Fontánu mám co se hudby týče skutečně ráda.
Autorská citace #36
27.4.2010 15:23 - yokuzava
:) Dalcore, na co vodku? Btw, pokud jsi tam chtel? dat linky tak tam nejsou :o)
Autorská citace #37
28.4.2010 17:34 - skew
Z her zajímavej soundtrack má taky starý hra Total anihilation. Youtube.
Takový... hrozně... orchestrální...
Autorská citace #38
28.4.2010 23:07 - Max
Že sem teď dojel Code Geass
Madder Sky
Stories
Autorská citace #39
3.5.2010 13:11 - Nerhinn

(obrázek je odkazem)
Autorská citace #40
3.5.2010 13:44 - Lotrando
za posledního půl roku nevim, ale
Tears of the Sun
All Along the WatchTower - remake Bear McCreary, ze seriálu Battlestar Galactica
Lords of Kobol opět Gallactica, tentokrát z druhé série
Torchwood - Captain Jacks Theme
Autorská citace #41
3.5.2010 19:51 -
Nikdo se k tomu nemá, tak toho Morriconeho (když už se bavíme o muzijních kouscích) budu muset zmínit já. Budiž zmínka.
Autorská citace #42
17.5.2010 10:41 - Sethi
Prince of Persia - The Sands of Time dopadl moc dobře. Není to ripoff Kingdom of Heaven, za což jsou bonusové body navíc.

Úvodní skladba je luxusní.
Autorská citace #43
17.5.2010 10:46 - Blaine
Usata: Olala, ma cenu na to jit do kina? Je tam nejaka pridana hodnota, proc na to jit do kina nebo je to takoveto "jo-,na-to-bych-se-mohl-nekdy-podivat"?
Autorská citace #44
17.5.2010 10:50 - Sethi
Ještě jsem to neviděla, zatím jsem si jen obstarala soundtrack. Ale vidět to určitě chci, už kvůli tomu padouchovi. Takovéhleho luxusního padoucha jsem viděla naposledy ve Flash Gordon.
Autorská citace #45
19.5.2010 14:46 - Felouen
Tak určitě je hodně vyjímečný soundtrack The World Ends With You, což je soundtrack k asi nejlepšímu RPGčku na DSko (podle všech ratingů), protože je to zasazené do Tokia (Shibuyi) a tudíž celý ten soundtrack je takový mix techno/rock/hipového j-popu, který se dá dát do tří tématických bloků podle toho v jaké části hry jste. Dobré příklady jsou např. dále Twister, Underground, Three Minutes Clapping, SHIBUYA, Fighting for Freedom.

No a pak je skvělý 07 Ghost Soundtrack, který má dost různé typy songů, skvělé jsou např. Eye of Mikhail-Awakening, Be Pure My Child, Soulbinder-Fest, Soulkiller-Zehel, Snow of My Home. A asi nejlepší je taková vtipná melodie která hraje během skoro všech chibi a dalších sekvencí k zasmání, ale nemůžu naujít její název. :D Stačí se podívat na anime nebo dát do youtube funny 07-ghost.
Autorská citace #46
24.5.2010 22:31 - Sethi
You Fall, You Die je neuvěřitelně sexy skladba.
Autorská citace #47
24.5.2010 23:59 - skew
Docela fajn, akorát tak nějak končí dřív než pořádně začne (měli ji vyloženě vyrobenou na míru nějaké filmové scéně ?).

Já dnes poslouchal Supreme Commander. Celkem... přívětivá... hudba, akorát se v ní moc často opakuje jeden stejnej motiv.
Autorská citace #48
25.5.2010 08:42 - Sethi
Nevím, mám pocit, že je střižená akorát tak pro oťukávání se v lese. Ale nedokážu to podložit žádným důkazem, přímo z filmu si ji nevybavuju.

Je prostě... příjemně přímá v provedení.
Autorská citace #49
27.5.2010 01:58 - Max
Z filmu Spirits of the Past Chowa Oto pak taky Toria City nebo Kako Kara Kita Otoko.

Z kyberpunktového Vexille s dosti žánrovou hudbou Outsider Intro (Instrumental), The Virus, Easy Action
Autorská citace #50
29.5.2010 12:01 - Magus
Sherlock Holmes má ty nejlepší soundtracky co jsem u posledních filmů zatím slyšel.
He has killed the dog again
Marital Sabotage
Not in Blood, but in Bond (mělo to super atmosféru při tom výbuchu)
Psychological Recovery

A to nejlepší na konec: Rocky Road To Dublin
Toho bych se uposlouchal...
Autorská citace #51
29.5.2010 12:07 - Magus
Sethi, když jsem se kouknul do tvýho profilu, tak tam máš u "oblíbených autorů čehokoli" Hanse Zimmera, tak ty písničky asi znáš... Až teda na "Rocky Road To Dublin" to je od The Dubliners. (a ta mi zrovna přišla nejlepší)
Autorská citace #52
29.5.2010 12:54 - Sethi
Já ji mám radši od The High Kings.
Autorská citace #53
29.5.2010 13:10 - Magus
To mě se to víc líbí od Dubliners protože to má takovej lepší rytmus a tak všelijak je to lepší (teda aspoň mi to tak připadá), ale je to pořád super písnička.:)
Autorská citace #54
29.5.2010 13:15 - Sosáček
skew: to mi pripomina red alert a hell march na 112 zpusobu :)
Autorská citace #55
22.6.2010 16:03 - Demonica
Líbí se mi soundrack ze hry Princ of Persia - Warrior Within, některé tracky se dobře poslouchají
Autorská citace #56
22.6.2010 17:44 - Lokken
Osobně mám z PoP - WW nejradši I stand alone od Godsmack.
Autorská citace #57
25.7.2010 19:26 - Nerhinn
To tak strašně není fér. Náhodné procházení žebříčku "10 nejlepších bezduchých ničení" prostě nemohlo přijít o měsíc dřív, kdy by se mi znalost Godzilly hodila v soundtrackové soutěži. K čertu. Ale téma to je pěkné.
Autorská citace #58
25.7.2010 20:15 - Lokken
Nerhinn: njn, klasika žánru je klasika žánru :-)
Autorská citace #59
25.7.2010 22:11 - Lokken
Btw, má někdo z vás zkušenosti s tímhle webem? www.soundtrackcollector.com
Autorská citace #60
3.8.2010 21:23 - Max
Docela se mi teď líbil soundtrack k NieR.
Gods bound by rules
Song of the Ancients - Popola
Autorská citace #61
20.1.2011 04:09 - skew
Stronghold 2 - main theme
je celkem hezká, jednoduchá píseň... Působí to tak hezky dobově (nebo min. jako neznalému mi to evokuje středověk docela dost a nenásilně).

EDIT: ono i jiný songy ze strongholdu 1 jsou fajn.
Autorská citace #62
25.1.2011 19:03 - Nerhinn
Vhůůůů. Nebýt paranoidní a mít iPod touch, asi jsem v pokušení :)

http://www.filmmusicmag.com/?p=7091 píše:
Hans ZImmer’s Remote Control Productions has announced the release of “Inception – The App”, described by the company as “a dream machine that transforms the world around you into a dreamworld. It uses augmented sound to induce dreams through the headset of your iPhone or iPod Touch. It will change your perception of reality.” The app is available at the iTunes App Store at no cost.

The company says Inception The App transports the film “Inception” into your real life. New dreams can be unlocked in many ways, for example by walking, being in a quiet room, while traveling or when the sun shines. Users will get realtime musical experiences, featuring new and exclusive music from the Inception soundtrack composed by Hans Zimmer.

This app is the first result of Christopher Nolan, Hans Zimmer and Michael Breidenbrückers’ collaboration using augmented sound.

For more information, visit http://itunes.apple.com/us/app/inception-the-app/id405235483?mt=8
Autorská citace #63
25.1.2011 20:05 - Lokken
Nerhinn: tak to já jsem po přečtení v pokušení si ten iPod touch koupit - už po něm pokukuju nějaký ten pátek...
Autorská citace #64
27.1.2011 09:53 - Lotrando
zbytečně drahej mp3 přehrávač. obvykle koupíš to samé, nebo lepší, za méně peněz, jen bez nakousnutého jablka.
Autorská citace #65
31.1.2011 11:01 - skew
Epica - Pirates Of The Caribbean

Epica - The Imperial March
Also, je tam hezkej komentářPíše:
I could see THE EMPEROR headbanging to this.
Autorská citace #66
31.1.2011 11:35 - Colombo
don't like, moc bubny, rušivý dojem.
Autorská citace #67
31.1.2011 12:10 - Lokken
skew píše:
Epica - Pirates Of The Caribbean

Epica - The Imperial March

Jo, jejich koncertní album The Classical Conspiracy je moje oblíbené!
Autorská citace #68
31.1.2011 13:31 - Nerhinn
Už mi tam chyběly jenom chorály a bylo by to dokonalé.
Autorská citace #69
31.1.2011 13:34 - Nerhinn
No, dost žertů. V 77 letech zemřel John Barry.
Autorská citace #70
31.1.2011 15:22 - Lokken
Taková škoda, tak snad jen R.I.P.!
Autorská citace #71
2.2.2011 23:44 - Gurney
Přehodnocuju svůj názor na Age of Conan OST - je awesome...

Hymn for king Conan
Cimmerian Welcome
Tarantia - Royal City
Echoes of Atlantis
...
Autorská citace #72
5.2.2011 14:46 - Nachtrose
Asi to nepatri primo sem, ale tak narychlo jsem tu lepsi tema nenasel. Kazdopadne nemate nebo neznate nekdo nejakou dobrou bubnovou skladbu nebo smycku, co bych mohl pouzit jako podmaz pod ritualni duelovani hracske skupiny se skupinou goblinoidu? Moje google-fu zatim selhava. Bych mel predstavu neceho "kmenoveho" a rychlejsiho/valecneho, idealne ciste bubny.

Dik.
Autorská citace #73
5.2.2011 15:05 - Jarik
mozna bych pouzil nejake bubny (bez zpevu) co se pouzivaji na capoeiru :D

sam tu ted nemam nic po ruce :(
Autorská citace #74
6.2.2011 22:46 - Nachtrose
Capoeira co jsem nasel to moc neresila, ale pomohli Taiko :-)
Autorská citace #75
7.3.2011 22:37 - skew
Autorská citace #78
21.3.2011 15:54 - Dalcor
Battle: Los Angeles. Brian Tyler byl skvely v Detech Duny a tohle je bomba...
Ten film je cool. Military sci-fi i kdyz bych byl radeji za vice battles then skirmishes...
Autorská citace #79
21.4.2011 10:20 - Nerhinn
John Ottman hlavním hostem SoundtraConu 2011! (pozvánka)
Autorská citace #80
21.4.2011 10:53 - Lokken
Paráda, hned ja víc nač se těšit. A zrovna jeho moc neznám (Fantastic Four, Valkier, X-men 2 a dál?). Super
Autorská citace #81
20.5.2011 09:34 - Lokken
Zemřel Ladislav Simon, mimojiné autor znělky k Večerníčku.
Autorská citace #82
20.5.2011 16:16 - vaeranias
Jarik, 5.2.: ciste bubny? Jakekoli japonske taiko, treba Joji Hirota & Taiko drummers, album Japanese Taiko. Pro stret s bandou goblinoidu nebo karibskymi lidozrouty z toho alba treba "Harvest". "Suisei-Hanabi" jede v dobrem tempu taky celkem hned od zacatku.

No a dalsi Japonec, Kitaro, a jeho zhudebnele "Stare povesti Japonske", tedy Kojiki. Je tam treba i skladba predstavujici boj bozskeho hrdiny baje s drakem (Orochi nebo Nageki, ted nevim).
Autorská citace #83
20.5.2011 17:30 - Magus
Úplně lituji, že jsem toho nechal, možná bych to i zahrál;)Skyrim- piano verze
Autorská citace #84
10.8.2011 21:31 - skew
The Battle for Middle-earth II Soundtrack - 07. Pushing Back
Je to mnou, nebo v tom taky slyšíte kousíček Mortal Kombat, v tom začátku ?

(když už, tak celkem stojí za to i třeba profláklejší songy, jako Men of the West nebo The Dwarves Explore)
Autorská citace #85
11.12.2011 15:22 - Nerhinn
Hans Zimmer na Slovensku (natáčení nového Holmese. Možná si to nakonec přeci jen poslechnu.)
Autorská citace #86
11.12.2011 15:38 - sirien
Mimochodem, shánim komplet soundtracky k Doctor Who (Renew), nemáte někdo?
Autorská citace #87
11.12.2011 22:39 - Lokken
Sirien: Z hudby nového Doktora mám řady 1.-5. komplet + expanded vánoční speciál po pětce. 6. řada by podle toho co vím měla používat stejný soundtrack jako ta předchozí. Někde bych možná našel i Torchwood řady 1. a 2.

Jen moc nevím, kdy bych ti to v dohledné době předal...

Edit: Ty soundtracky jsou mimochodem super, Murray Gold fakt umí (já to mám všechno z torrentů).
Autorská citace #88
12.12.2011 13:51 - sirien
Lokken: Bohužel v Německu se mi na kolejní síti nechce používat torrenty, je to tu kapku víc o hubu než u nás a ve valné většině případů mi stačí czshare a rapidshare.
Můžeš mi to někam upnout pls? Nějaká letecká pošta nebo nějakej něco-share? (protože na Silvestrovou Dálavu ses nehlásil a nepředpokládám že bys byl o prázdninách v Praze)
Autorská citace #89
27.2.2012 22:19 - Max
Docela mě zaujak soundtrack k Fairy Tail ...
Autorská citace #90
3.7.2013 18:51 - Max
Attack On Titan OST rychlejší, úderné ... některé mají arabský nádech
Např. http://www.youtube.com/watch?v=F3IY-LI2gAo
Jinak anime taktéž stojí za doporučení
Autorská citace #91
4.7.2013 00:06 - Meldin
Pro me jednoznačně nejlepší soundtrack ze seriálu House of Cards :)
Autorská citace #92
4.7.2013 02:03 - Fibriso
Soundtracky od Two steps from hell

United we stand
For the win

..no nejsou to přímo soundracky, ale jsou super....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17497086524963 secREMOTE_IP: 18.209.63.120