Kultura

Felouen
11.9.2009 17:03
Žhavé novinky mířící do kin
Tak napadlo mě, že bychom mohli sem postovat různé novinky, které míří do kin a vypadají lákavě, ne totiž každý pravidelně chekuje program kin a tohle je skvělý způsob jak se podělit a upozornit na zajímavé kousky. A nemusí ani mířit do kin k nám, vítané jsou i věci, které k nám nikdy nedorazí, protože jsou na Netu lehce dohledatelné a stažitelné.:)

Nové filmy:

Bacha, kouše!/Jennifer's Body: Středoškolačky. Sex. Příšery. Lesby. Zabíjení. Přál by si snad někdo ještě něco více? :D
Tak ještě jednou. Stačí říct, že „jde o film, ve kterém ta černovlasá kočka z Transformerů souloží s každým, kdo se k ní přiblíží.“ Krásná středoškolačka Megan Fox totiž není člověk a rozhodla se vyvraždit celou svou třídu a zároveň si s každým pořádně užít - i se svojí nejlepší kamarádkou. Takže všichni hurá do kina (datum ještě nebylo určeno, v USA to vyšlo už v září) a nebo na direct download/torrenty. Podívejte se na úžasný trailer zde Vrrrr. Doporučuji nejprve cenzurovaný dole a teprve pak necenz. I když má pocit, že nejspíše ty trailery tam omylem switchly, protože ten necenzurovaný mi příjde lepší a drsnější (a je delší).

Staré:

Tak teď 24. září k nám dorazí Gamer, což potěší všechny všechny milovníky akčních stříleček, multiplayerových her a nových technologií (Augmented Reality příchází!!:D) - je to totiž o budoucnosti, kde hráči hrají multiplayerovou hru Slayers, ve které pomocí svých pohybů a mysli ovládají reálné lidi - vězně, kteří prošli výcvikem(nejspíše) a jako třeba v Counter Striku a jimi podobných hrách běhají kolem se zbraněmi v nebezpečných situacích a snaží se přežít.
Trailer na Gamera

No a druhá lahůdka je Dorian Gray, filmová verze slavné knížky. V Anglii vyšel na krásné datum: 09.09.09., zatímco my si na něj ještě počkáme, pokud tedy u nás někdy vůbec vyjde. Příběh asi není nutno představovat, film se totiž prý docela drží předlohy, takže kdo nezná, stačí shlédnout trailer. Podle kamarádky co to shlédla prý ale vynechali skoro všechnu homosexualitu, která je v knížce, aby byl více "public friendly" a kladli větší důraz na dramatickou lásku, což je podle mě velká škoda. :D
Dorian Gray Trailer

A pak ještě by mohl všechny fanoušky anime zaujmout film na téma slavného Blood: The Last Vampire, který mne ale moc neuchvátil, i když pár věcí se animku hodně podobá. Jo a vyšel v červnu. :D
Trailer
Autorská citace #1
12.9.2009 11:15 - Magus
The Road...2012...Discrit 9...(nemuzu davat posty tak si trailery budete muset najit=( )

Felouen dobrá diskuze...ze me nenapdla=D
Autorská citace #2
12.9.2009 13:18 - noir
Dorian Gray je pohroma, Blood mělo být animovaný, takhle je to nepodařené a na Gamera se hodně těším.
District 9 je pro mě zklamání roku.
Autorská citace #3
12.9.2009 14:09 - Blaine
noir: fiha, tys tomu nalozil, co?;) Mas svoje recenze nekde nahozena k precteni nebo si budu muset koupit nejaky casopis/noviny?
Autorská citace #4
12.9.2009 14:21 - Sosáček
Blood taky je animovany, zejo.
Autorská citace #5
12.9.2009 14:26 - Felouen
Magus: Hah, díky. I když je to vlastně inovace na starší témata...

Noir: No, s Dorianem se ti nedivím, celá knížka je hodně o popisech a ten trailer ukazuje, že zrovna se moc nesnažil na ty různé odkazy a tak navázat, spíše to dost zpopularizoval. Ale na rychlé skouknutí online to stojí, jít do kina? Ne. :D Hele, ten Blood:LV ale už existuje jako animovaný dlouho, v jakém smyslu to teda myslíš? Že to měla být PC animace nebo další díl - pokračování filmu?

EDIT: Tak Dopis mě předběhl. :D
Autorská citace #6
12.9.2009 23:29 - Jerson
Pouštěl jsem Ditrict 9 kamarádovi, účinky emzáckých zbraní na lidi se mu vůbec nelíbily, i když mně naopak přijdou odpovídající a smysluplné, tedy až na tu střelu do hlavy u vůdce gangu.
Nicméně do kina na něj půjdu.
A pak ještě ... jak se to jen jmenovalo. Nicolas Cage tam hraje, o kresbách dětí otevřených po letech a na jenom jsou čísla ... Kdybych si zak vzpomněl na název.

Jo, a Číslo 9 vypadalo podle traileru podivně zajímavě.
Autorská citace #7
12.9.2009 23:33 - Felouen
To souhlasím, 9 mě také zaujalo, takže šupky se podívejte na další trailer lidičky. :)
Autorská citace #8
13.9.2009 08:10 - Magus
You are gay: Jeste mam the Box...Vypada to dobre...stoji za to mrknout na trailer

Je to o lidech kteri dostanou takovou bednu s cudlikem...kdyz ho zmacknou jeden clovek na Zemi umre ale ONI dostanou 1milion dolaru...
Autorská citace #9
13.9.2009 08:30 - Sosáček
Felouenko cool avatar.
Autorská citace #10
13.9.2009 12:14 - Felouen
Dopis : Díky moc! Včera jsem se nad ním neskonale tlemila asi minutu, tak nádherný mi příjde. I když za pár dnů (týden, dva?) tam opět nahodím Mokonu s Modokou. :) Tady máš celou galerii: Castlevania cuties!!!. Checkni Hectorovu 106, vypadá opravdu nádherně. :)

Hele, myslíte že by bylo lepší updatovat post 0 a do něj dávat nové návrhy na filmy s trailery, nebo zatím nechat lidi, aby si projeli tuhle diskuzi, když je tak malá? (i když zase to první je přehlednější).

Magus: Super, tady je na Box trailer pro všechny. :) Vypadá to dost zajímavě.
Autorská citace #11
13.9.2009 16:58 - bigbythewise
Tak já sem hodně zvědavej na Avatara.
Autorská citace #12
13.9.2009 17:33 - Magus
Bigby: jj to s tema svickama bylo hruby...
Autorská citace #13
13.9.2009 17:37 - Magus
Blood and bone,Wolfman na toho sazim...Pls trailer...
Autorská citace #14
13.9.2009 17:58 - Felouen
Okies, tady je Wolfman.

Big: Avatara animovaného? Nebo spíše toho druhého, o kterém se chvíli diskutovalo v jiném threadu? :)
Autorská citace #15
13.9.2009 20:11 - Magus
Diky...=)
Autorská citace #16
13.9.2009 21:50 - bigbythewise
Felouen: Myslel jsem toho od Camerona.
Autorská citace #17
14.9.2009 14:15 - sirien
noir píše:
District 9 je pro mě zklamání roku.

:) Vzhledem k tomu že si kritik se na ten film začínám fakt děsně těšit :D

Avatar nevim, potom co jsem se doslechl (konečně, po asi třech treilerech a různých prerecenzích které mě neminuly) mám kapku strach že to bude buď hrozná agitka nebo hrozná blbost s vysokym rozpočtem, ale třeba taky ne...

Avatar the last Airbander mě vyděsil fakt hodně, ale zvědavost mi asi nedá...
Autorská citace #18
14.9.2009 18:30 - Magus
Felouen: konečnê sis zmnenila avatar...Uz se prestavam pripadat jako kdyz me mama nacapa bastit dort...xD
Autorská citace #19
14.9.2009 22:55 - Malfin
Alnag: S tím Cagem se to tuším jmenuje Proroctví.
Autorská citace #20
14.9.2009 23:19 - noir
Kubulinek: Po anglicku Knowing. Velmi, až zcela, idiotská věc. Nadějný začátek, prapodivný střed a americky děsný závěr.

Sirien: nejsem recenzent. Jen si občas něco o filmu napíšu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077224016189575 secREMOTE_IP: 18.220.106.241