Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
17.5.2010 08:26 - wraiths
Nachtrose píše:
Io... hmm, nejak si nevybavuju scenu s bicem
jak prece presekne skorpionovi ocas.

lop ear píše:
a jen její smrt trochu vyvážila hořké zklamání ze smrti šéfa ochranky.

ale usmev pri skameneni neco znacil... ze ji mel Draco "na haku". :-) dle me asi nejlepsi,nejlepsejsi postava z filmu.
17.5.2010 08:39 - Sethi
wraiths píše:
jak prece presekne skorpionovi ocas.

Jako u toho mi fakt spadla čelist. A ne v pozitivním slova smyslu. Dívám se na poměrně zábavný souboj, lidi umírají, sliz, meče, klepeta, and suddenly, bananas! Thousands of'em!

Asi tak jsem se cítila.

wraiths píše:
dle me asi nejlepsi nejlepsi postava z filmu

Chtěla jsem napsat něco vzletného, ale vzhledem k mým tendencím zastavovat uprostřed slova, hledět zasněně do dáli a tu a tam vyloudit nějaký ten zamilovaný povzdech se raději spokojím s pouhým "ano".
17.5.2010 09:04 - Nachtrose
To co vrhla po skorpionovi bych oznacil spis jako bolas, nez jako bic, asi proto jsem si to hned nevybavil. A Draco i rika, kdy se usmeje. Ale to mi taky zrovna neutkvelo v pameti.
17.5.2010 15:31 - akrim
keby to náhodou niekto nevidel...

(spoiler)ten šéf ochranky povedal, že sa usmeje, až bude na druhej strane so svojimi blízkymi sa mi zdá (spoiler)
17.5.2010 15:42 - Nachtrose
Tak jsem si to prave dohledal:

Draco: "When I spit in the eyes of gods, then I´ll smile."

Jinak tohle cele protibozi razeni filmu me taky celkem vytacelo.
17.5.2010 15:46 - Sethi
Následuje brojler.

Nikoli, v podstatě řekl, že se usměje, až bohům nakope zadky. Nebo něco v tom stylu.

Brojler zde končí.

Edit: No vždyť to říkám. Jen trochu pozdě.

17.5.2010 17:44 - pety
jsem jedinej komu v ouboji titan prisel Fiennes strasne podobny Cruisovi z tropicke boure?Sem fakt cekal ze nakonec zacne tancit a rapovat.
17.5.2010 23:11 - Sethi
Tak on Fiennes zpívá docela slušně, to by se nějak zvládlo =)
23.5.2010 12:23 - Panda
Iron Man 2: pohodlná sedadla v kině byla jediná opravdu dobrá věc na celém filmu...
23.5.2010 13:53 - sirien
zásadně nesouhlasim, IM2 byla dobrá oddechová sranda.
23.5.2010 14:53 - pety
Me se taky IM2 libil,ale ja mel obrovskou vyhodu ze sem vedel co od nej cekam a myslim ze jestli Pandi sla na blockbuster tak musela bejt zakonite zklamana.
23.5.2010 14:59 - sirien
je to dvojka. Dvojka čehokoliv* je vždycky lame, nejde jít na dvojku a čekat něco fakt dobrýho

* až na návrat do budoucnosti, samozřejmě...
23.5.2010 15:08 - pety
Dvojka cehokoliv?Dvojka Kmotra,Vetrelci,Terminator,Hvezdny Valky,Evil Dead...
Myslim ze fakt ne.

Spis myslim ze u IM2 je jeste vyraznejsi zanrovy posun od blockbusteru ke konverzacni komedii,coz je pro divaka obrovsky nezvyk,a divak ktery dostane neco co neceka tak se obcas postavi na zadni a dany film neprijme.
23.5.2010 15:16 - Jerson
sirien píše:
Dvojka čehokoliv* je vždycky lame, nejde jít na dvojku a čekat něco fakt dobrýho

Kromě zmińovaných filmů ještě Gamers, Shrek, Smrtonosná zbraň, Toy Story ... a pak Hvězdná pěchota - protože to není "lame", to je naprostá hovadina. :-)
23.5.2010 15:24 - pety
Jo a jeste bych prosil Updatenout seznam pac vam tam chybi Herkules 3D
Viz: Tu

A Jak vam muze na seznamu chybet Bojiste Zeme?
23.5.2010 19:20 - Deathman
Bo je to typicky zastupca efkoviteho becka :)
23.5.2010 23:00 - pety
A jeste v seznamu chybi skvosty z produkce firmy
Asylum
Ktera produkovala takove perly jako Megazralok VS Chobotnice nebo Jurske Komando ci epos nejvetsi Martane utoci (Tohle neni humor)

A mimochodem nechapu co v seznamu delaj 2012 a Beowulf to jsou docela standartni blbe blockbustery,zadny extra prusvihy.
24.5.2010 01:10 - sirien
pety píše:
nechapu co v seznamu delaj 2012

zcela, totálně a dokonale oprávněně
24.5.2010 01:30 - Colombo
2012 jsem neviděl, ale vzhledem k přístupu k pseudomayskému proroctví to tam patří. A basta.
24.5.2010 08:27 - sirien
...a krásnému počasí měsíc po výbuchu supervulkánu. ...a k hladině vody 8000m.n.m. měsíc po gigantické tsunami. ...a kvůli tomu že ten film neměl jedinej zajímavej efekt, zato spoustu nerealistickejch sraček jako hovadiny z ´80 nebo kdy se tyhle katastrofáky točily. ...a kvůli tomu že sem nechtěl odejít z kina po první půlhodině, protože sem tam s někym byl. ...a kvůli dalšímu kýčovitýmu americkému zpracování o nápravě rodiny. ...a kvůli tomu že jedinou postavu co za něco stála tam demonstrativně zabili protože mohli, zatimco ty stupidní tam nechali. ...a... a... a...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083755016326904 secREMOTE_IP: 18.232.188.122