Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
22.12.2009 19:54 - Jerson
Mně to taky tak přišlo a čekal jsem, až dojde na věc a fakt se snažil rozeznat, kde a čím jsou spojeni, ale nestihl jsem to. Možná později při opakovaném shlédnutí.
22.12.2009 20:53 - Nachtrose
Jerson: jestli si to dobre pamatuju, tak vyobrazene to spojeni nikde nebylo. Strihli to tesne pred tim.
22.12.2009 21:05 - sirien
Jerson píše:
nějaký důvod pro zakrytí klína asi mají

ve štábu se pohádali, jestli tam něco maj mít nebo ne a jestli je přípustný tam něco dát pro USA filmovou produkci, tak to vyřešili postaru? :)

jinak sdílet pocity při sexu by (minimálně pro lidský druh) vzhledem k určitým výzkumům nemuselo být nejšťastnější...
22.12.2009 21:17 - Jerson
Siriene, myslím že nikoliv. I lidé, kteří o USA v životě neslyšeli si zakrývají klín prostě proto, aby ho neměli vystavený. Na Avataru se mi moc líbilo, že to nepřeháněli ani jedním směrem, bylo to přesně tak akorát decentní a přirozené.
1.1.2010 23:47 - Sadako
noir píše:
Jo, jako neměl bych to psát, bo je to zakázaný, ale děsnej průser je Sherlock Holmes.

Proč je to zakázané? Já po zhlédnutí traileru očekávám právě tak akorát průser.
2.1.2010 01:28 - noir
Sadako: Jakékoliv postřehy z projekce se smí publikovat až po 15. (nebo tak nějak lednu. Dohoda s distributorem, dělá se to tak docela často...
2.1.2010 02:40 - Sadako
Aha, to mě nenapadlo, měla jsem dojem, že recense vydávají s nějakým (alespoň minimálním) předstihem.
2.1.2010 09:00 - Alek
No je to zvláštní, páč Moviezone a ihned to recenzovali už někdy před týdnem a Fuka včera. Asi jim to v případě kladných recenzí nevadí :-)
2.1.2010 20:06 - Deathman
Colombo píše:
Filmy podle her podle komixů


Poviem iba: Sin City, 300, Watchmen

Neda se povidat ze by to byli spatne filmy, spis naopak

Ufam ze sa niekdo podujme sfilmovat aj Transmetropolitan :)
2.1.2010 20:12 - Nachtrose
Sin City je super, ten patri do druhe diskuze o filmech.
2.1.2010 20:14 - Colombo
Deathmen: ta čárka tam nechybí omylem, ona je tam naschval...
2.1.2010 20:16 - Sethi
Řekla bych, že Colombo myslel spíš filmy natočené podle komixů napsaných podle her inspirovaných knížkami napsanými podle dětského seriálu, nebo tak něco.

Což mi připomíná, měli jste někdo v ruce komix Constantine? Nemyslím Hellblazera. Mám na mysli jen a jedině Constantine, komix napsaný podle filmu natočeného podle komixu. To byla krutopřísná smyčka.
2.1.2010 20:19 - Colombo
uši: Díky. Právě tohle jsem měl na mysli. Je to něco jako ve Jako vejce vejci, když děláš klona z klona, není to už tak povedené.
2.1.2010 20:36 - noir
Já se teda už krapet ztrácím. Jaké filmy tím máte na mysli konkrétně?
3.1.2010 11:59 - Sadako
Deathman píše:
Ufam ze sa niekdo podujme sfilmovat aj Transmetropolitan

No to by dopadlo...je tedy jistá teoretická šance, že by to točil nějaký na ratingy etc. se neohlížející odvážlivec, ale nedávám této šanci příliš nadějí.
29.1.2010 14:25 - LZJ
Info pro příznivce strašných filmů:
Tohle jsem zahlédl v programu ČT2 na příští čtvrtek.
http://www.ceskatelevize.cz/program/10216154379-04.02.2010-22:00-2-plan-9-z-vesmiru.html.
Sám pravý Ed Wood Jr. Myslím, že jsem to kdysi viděl na nějaké úchylném promítání, a stojí to určitě za vidění :-)
29.1.2010 20:59 - Gurney
Deathman píše:
Ufam ze sa niekdo podujme sfilmovat aj Transmetropolitan

Určitě se dřív nebo později najde nějaký magor co z toho udělá podobně zcenzurovanou komerční trapárnu jako bylo Wanted...
30.1.2010 09:02 - Quentin
Píše:
komerční trapárnu jako bylo Wanted...

lol :D
30.1.2010 12:14 - Gurney
QuentinW píše:
lol :D

Teď jsem nepochopil jestli se ti Wanted líbilo nebo ne.

Přiznám se že když jsem na ko koukal poprvé tak mi to přišlo jako docela v poho film (až na to věštění z plátna a vybuchucíjí krysy, to byly dost komický nápady), až když jsem si přečetl originál tak mi teprve docvaklo jak příšerně je to zcenzurovaný, strašlivě obsazený (až na Morgana Freemana, ale s tím se nedá moc šlápnout vedle) a z jak z toho "odřeli" ty nejvtipnější scény a hlavně celou myšlenku kterou to má.
30.1.2010 12:34 - Quentin
Me se to teda libilo. Nevim, jakou to melo mit myslenku puvodne, ale ve filmu je fakt husta. Kamose to tak vyprudilo, ze si nasel lepsi praci :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097902059555054 secREMOTE_IP: 3.81.222.152