Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
16.12.2009 23:04 - Sethi
Nevím, jestli jsi třeba poslouchal, co v tom filmu tedy jako říkali, ale sluneční neutrina právěže měla začít zahřívat zemské jádro (kyd, ano, ale z hlediska filmu to dopad mělo), což bylo to, co vedlo ke zvýšené magmatické aktivitě, kterážto vyústila v posuv desek/výbuchn už tak tenoučkého sopečně aktivního (a divácky atraktivního) YS a tsunami. To, co ignorovali (zhroucení naváděcích tentononců při posunu magnetismu, etc.) jsou samozřejmě kolosální kraviny, ale to, co aktivně využili se přinejmenším unavili nějak snesitelně provázat.
16.12.2009 23:06 - sirien
promiň, ale myslim že zahřátí zemské kůry by šlo provést i bez toho aby vzali fyziku, znásilnili jí, zabili a znovu znásilnili...
16.12.2009 23:54 - Fibriso
... a pak oživili jako zombie. (další znásilnění už naštestí nebylo)

každopádně vím, že se na to ani nemám pokoušet koukat...
17.12.2009 00:15 - sirien
Fibriso píše:
... a pak oživili jako zombie. (další znásilnění už naštestí nebylo)
Fibriso píše:

moment moment - tohle bylo jen k prvním 20 minutám filmu.
Potom znásilnili tu zombii, občas v grupáči, pak jí zabili znovu, znovu znásilnili, pak jí rozčtvrtili, znásilnili, pak prohnali sekačkou, znásilnili, znovuoživili, znásilnili, rozleptali v kyselině a spálili a v závěrečné scéně pak uspořádali další orgie s tím naleptaným popelem.

Když bych bral ten film jako celek.
17.12.2009 15:43 - noir
Jo, jako neměl bych to psát, bo je to zakázaný, ale děsnej průser je Sherlock Holmes. Dvě a čtvrt hodiny nudy vyplněné Downeyho poulením očí a asi tří vtipných hlášek mě dnes úplně zničilo...

sirien: neouhlasím, ale nemám teď čas na odpověď. třeba o víkendu se rozepíšu...
17.12.2009 15:47 - Sethi
A Alnag se na něj tak těšil...
17.12.2009 15:48 - Alek
noir: Psát tohle by mělo bejt fakt zakázaný :-), po dlouhý době to byl trailer, kterej m zaujal tak, že jsem si ho pouštěl opakovaně. Chjo
17.12.2009 15:49 - Sethi
Tak třeba když si ho budeš pouštět dvě a čtvrt hodiny, tak dosáhneš uspokojivého filmového zážitku =)
17.12.2009 15:53 - noir
Uši to vystihla poměrně dobře. Ritchie je zcela mizerný režisér. Až na výbrnou výpravu stojí ten film za kulové. I vraždy v midsomeru jsou lepší.
17.12.2009 16:20 - sirien
noir To jsi mě teda dost zklamal, sem se na SH dost těšil :( (a Vraždy v Midsomeru jsou naprosto vpohodě, co se Ti nezdá? :) )
17.12.2009 17:49 - Alnag
Noir: Ty jo. A vypadalo to jako nejlepší film roku... :( Chjo. Jsi si jistý, že jsi neviděl něco jiného? Třeba omylem? Jsi si jistý, že máme stejný vkus... ne počkat... čas 2:15? To je vidět, že někdo neumí zkracovat. Ach jo...
17.12.2009 18:10 - Jerson
Alespoň jsem ušetřen dilematu rozhodování, zda na Holmese jít nebo ne.
17.12.2009 18:29 - Felouen
Jop, ten Holmes trailer vypadal fakt skvěle a ten konec byl tak vtipný, ale aspoň za domácí shlédnutí to bude stát. :D

No, včera jsem viděla v kině trailer na 2012, a i když předtím jsem na to nechtěla jít protože ty plakáty nebyly nic moc, jako další katastrofický film, ale tam prostě to bylo něco - ten začátek jak tam padají ty dva obrovské mrakodrapy bylo naprosto strhující, obzvláště s těmi zvuky a proporcemi toho kina. Sice ta druhá část s tou USS padající na kontinent už nebyla tak dechberoucí, ale ta první polovina s tím rozpadajícím NY nebo co to bylo za město byla vážně super. Takže jako show s efekty by to stálo za to určitě, pokud by takových scén tam bylo více.
17.12.2009 18:59 - sirien
Bohužel těch scén tam zase až tak moc není. Rozhodně ne tolik, kolik bys čekala.
17.12.2009 19:23 - Pety
Tech scen je tam pet pokud si pamatuju (nebyl sem na tom v kine a nesledoval sem to nijak zvlast pozorne tak me kdyztak opravte)

Jinak jak je asi jasne me 2012 moc nezaujal ale necitim k nemu nenavist.

BTW:Siriene ted si ctu u konkurence filmy doporuceni a recenze a pomerne me zarazil tvuj zdrcujici odsudek Sunshinu(Boyle)mohl bys jej nejak rozvest?
17.12.2009 19:30 - noir
Alnag a sirien: Možná jsem jen dnes nebyl správně naladěný, ale Sherlock mě prostě zklamal. Nebylo to vůbec chytré, skoro to nepracovalo s holmesovským mýtem a šmrnc se snažil Ritchie nahradit zbytečnými (a blbě stříhanmi) rvačkami. A hlavně je to příšerně rozvleklé, prvních 45 minut mi přišlo téměř zbytečných.
Nechcu spoilovat, ale i ta zápletka byla zcela uhozená.
A hlavně mě štval scénář. Když postavy dvě hodiny objevují, kdo může být hlavní ničema, ale diváci to nutně ví asi od 12 minuty, zdá se mi film skoro zbytečným. A když se pak ukáže, že si vlastně padoucha nechali až na druhý díl, chtělo se mi plakat. Ale měl jsem něco tušit už předem - obyčejně se novináře snaží opít až po produkci, tady to udělali už předem :o)
17.12.2009 19:58 - sirien
pety: nechceš mi přiblížit kde přesně? To téma má nějakejch šílenejch 150 postů
19.12.2009 14:33 - ilgir
Hele, Siriene, tys fakt už podle reklam neodhadl, jaká bude 2012 šílená hovadina? Fakt jsi na to musel jít do kina? Nebo jsi to naopak odhadl a šel jsi na to schválně, abys mohl v tomhle threadu popsat několik stránek tím, jaká je to šílená hovadina?
19.12.2009 14:44 - sirien
Podle reklam sem odhad, že to bude hovadina, ale zdálo se, že by to mohlo mít pěkný efekty a případně i nějakou tu hlášku a tak - oddechovej film. Ale až tak moc sem se na to nechystal.
Pak sem přišel noir a napsal, že ty efekty sou fakt dobrý, jeden známej prohlásil, že tomu dává 1 z 10 a to jen za ty efekty... a když pak mělo Palace cinemas týden vstup na film za 50 tak sem si řek, že se teda mrknu...

kdybych tušil jaká sračka to bude, tak za to těch 50 nedám.
Na druhou stranu jsem takhle aspoň konečně viděl Tarantina, na kterýho sem furt zapomínal, a kromě toho jsem viděl Zombieland a Twilight, který za těch 50 docela stály...
20.12.2009 20:33 - Sethi
Zrovna jsem se vrátila ze Šmoulandu a musím říct, že jsem uchvácená. Nikdy předtím jsem na ničem plastickém (nepočítáme snad divadlo) nebyla, takže jsem nevěděla, co čekat, ale jen co jsem se vyrovnala s prvotní bolestí očí, už jsem jen zírala s otevřenou pusou. Nad vizuální stránkou už se tu rozplývali jiní, takže to vezmu z jiné strany. James Horner udělal skvělý, skvělý kus práce. Je to jako kdyby za ním někdo přišel a řekl "podívejte, chlape, my se vám omlouváme za tu Tróju, tady máte film, který bude stát za to, předveďte to nejlepší" a on se zvedl, nasadil superhrdinsky skladatelský kostým a šel ukázat světu, zač je toho taktovka.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083187818527222 secREMOTE_IP: 18.212.87.137