Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
5.11.2009 19:01 - Sethi
Ještě mě tak napadlo, že na mém osobním žebříčku třeba Artuš stojí nad takovou Trójou... Ta mě z nějakého důvodu hrozně obtěžovala, a nezachránila to ani hudba (v mém případě většinou vytváří tak 50% z celkového dojmu z filmu), která byla neustále přetlučená třískáním kovu a bojovými pokřiky. Samotný soundtrack bez filmu byl ale v pohodě.
5.11.2009 19:05 - Pety
Ushi:no u me taky stoji artus nad trojou docela vysoko,ale je k neuvereni jak jsou si tyhle dva filmy podobne svyma problemama a svou bezkoncepcnosti a spatnym castingem a pitomym scenarem a oba trpi shizofrenii
5.11.2009 19:06 - Pety
Jo a jeste by se mel pridat Star Wars Holiday Special!!
5.11.2009 19:15 - noir
Trója pokazila, co mohla. Strašný konec, trapný Hektor, ale pár soubojů tam vynikalo. Ale ta Helena, to bylo fakt neštěstí.
5.11.2009 19:17 - Quentin
lol, hele ten kral artus v tom seznamu fakt nema co delat.
5.11.2009 19:22 - Pety
moir píše:
Ale ta Helena, to bylo fakt neštěstí.

Jako aby nejhezci zenu sveta hrala nemka!je fakt moc :D

Píše:
lol, hele ten kral artus v tom seznamu fakt nema co delat.

Kdyz tam muze byt Doom tak i Artus,nikdo netvrdi ze ten film je uplne spatny,spis ze brutalne nevyuzil svuj potencial
5.11.2009 19:25 - Alek
Troja je hlavně dlouhá a nudná, kdyby se pořádně prostříhala, dalo by se na ní koukat i víckrát, než jednou. Já to napodruhý v TV vzdal; tušil jsem, že tam jsou dobrý scény, ale čekat se mi na ně přes ty nudný pasáže nechtělo. Takže souhlas, Artuš mám taky výš, než Troju.

Když tak procházím své hodnocení na CSFD, zauvažoval bych nad zařazením: Příběhy ze Zeměmoří a Umučení Krista (snad nikoho neurazím, když to budu řadit do fantastiky a navíc špatné, tedy pokud nebyl záměr prožívat při sledování utrpení, pak to vlastně vyšlo). Jo a možná ještě Eragona, ten mě teda filmově nezaujal.

EDIT: Jo, pravda, Helena v Tróje, to bylo zoufalství, snad ještě o chlup větší než Arwen v LOTRovi.
5.11.2009 19:49 - sirien
Pety píše:
Jeste bych tam doplnil krale artuse ten me taky strasne tocil

Krále Artuše bych ze seznamu klidně vyškrt. Když si odmyslíš, že jde o snahu najít původ legendy (amíci prostě nepochopěj, že legenda je legenda a hledat její původ je kravina) tak to je docela hezkej film s několika povedenejma momentama.

A myslím že vzhledem k zastání co tu má by bylo fér ho smazat...
5.11.2009 19:52 - sirien
Jo, Trója je na odpis, loďstvo početnější než při Dni D, na moři seřazené do pravidelných zástupů...

Eragon nevim. Má hezký draky. Z knížky podělal kdeco, hlavně postavu elfí princezny - z charakterní a zajímavé elfky udělal ukňouranou obdivovatelku hlavního hrdiny (kterého v knížkách naopak fuckuje kudy projde), ale jako film ušel...
5.11.2009 19:55 - pety
sirien: me ten kral artus vyskocil ve spojeni s timhle:
Ať už potenciálně dobrý film, který byl naprosto zpackaný...

Takze bud trochu rozclenit filmy v seznamu (na ty totalni a na ty ktere se jakztakz daji) nebo klidne vyhodit (jako je fakt ze byt na jednom seznamu s uwe bollem si nezaslouzi,ale to asi nic)
5.11.2009 19:57 - pety
Píše:
že jde o snahu najít původ legendy

ja sem asi jeden z mala lidi kterym se tenhle napad libi,(ale to by ho nesmeli realizovat amici to je fakt)
5.11.2009 19:57 - sirien
Držel bych se nominování pouze FAKT mizerných filmů. U těch "špatných" to je pak už mnohdy moc o osobnim vkusu... ale filmy na kterých se valná většina shodně že stojej za *****, ty bejvaj obvykle dost zlo.
5.11.2009 20:01 - Pety
hmm asi jo,
v tom pripade navrhuju vyradit:
2012
Kral Artus
Doom
a Planetu Opic

Protoze ani jeden si nezaslouzi byt na seeznamu fakt zlych filmu
5.11.2009 20:08 - Colombo
S planetou opic bych souhlasil. Ale s 2012 ne.
5.11.2009 20:09 - sirien
kromě Krále Artuše sem nic neviděl... 2012 bych dal pryč určitě vzhledem k tomu co o něm píše Noir... ostatně na takovej film deš stejně hlavně kvůli efektům a pokud sou dobrý, tak proč se vztekat. (sem šel na posledního HP a chtěl jsem film s pár slušnejma hláškama a s efektní magikou fireshow od začátku do konce. A odcházel jsem dokonale spokojenej...)
5.11.2009 20:12 - pety
souhlas se sirienem ohledne 2012

PS:kolikatka HP to vlastne byla? ja byl na sestce a ta me teda neskutecne nudila
(fakt ale neskutecne)
5.11.2009 20:14 - noir
Colombo: tys už 2012 viděl?
5.11.2009 20:16 - sirien
yep, šestka.
A právě o tom mluvim. Je to HP, co čekáš? Herecké výkony? Napínavý a strhující oduševnělý děj? (ne že by tam být nemoh, ale to by museli hodit předlohu někam) Nebo nějaké duchaplné dialogy?
Pokud ano, pak si to samozřejmě neužiješ. Já tam šel jen s tím že chci vidět nějaké cool efekty kouzel a slyšet k tomu aspoň několik hlášek které mi opravdu přijdou nekřečovitě vtipné, šel jsem si tam psychicky odpočinout... a dostal jsem přesně, co jsem chtěl.
5.11.2009 20:29 - Pety
Sirien:upozornuju ze jsem predtim videl jenom trojku (Cuaron,asi nejlepsi a nejvyraznejsi dil co jsem slysel)a ta sestka oproti ni selhavala i treba v te vizualni napaditosti(fakt me prekvapilo jak obycejny muze byt svet carodeju) ,vyraznosti scen,humorem a vsim cos vyjmenoval(ale je mozne ze mam zkresleny pohled tim ze sem predtim videl jen tu trojku)
5.11.2009 20:32 - Felouen
No, tak pokud se bude vyškrtávat ze seznamu Planeta Opic i 2012, tak vzhledem k tomu jak již bylo řečeno, že Knihovník je o nadsázce a není to míněno vážně, tak bych ho taky dala pryč. :) A k tomu Mortal Kombatu 2 můžete rovnou přihodit jeho ostatní díly, je to vlastně to samé - i když je pravda, že jako u PW najde své zastánce, hezká herní mlátička převedená do reálu.

Jinak k tomu Artušovi, taky se mi docela příčila ta snaha udělat z toho historický základ legendy, ale vtipy tam byly výborné, nejvíce mě dostal ten začátek s tím mnichem v "kočáru" a nordsky-vypadajícím-Římanem-od-Artuše. Jop jop, je lepší než Trója, tam ty legendy ještě více zmršili a z Achilla udělali plačtivého chlapce/emo a konec ani nezanechali původní.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093345880508423 secREMOTE_IP: 44.222.249.19