Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
12.2.2019 12:43 - Jerson
Koukám že ve třetím dílu Dračáku už PJ jedná za NPC sám se sebou. A tatík, který dá synovi zaracha a hraje místo něj úplně stejně je taky docela hardcore.
"A nechodíte vy celou dobu v tom podzemí po tmě?" ptá se PJ. Krása.
12.2.2019 12:44 - LokiB
hele a někdo to bere jinak, než že je to prostě celé "legrace" pro zasmání?
12.2.2019 12:45 - Jerson
Já bych se zasmál rád, ale pravděpodobnost je menší než u Kameňáku a u Dračáku jsem to ani napotřetí nepodhodil.
Ani když alchyista dává léčivý lektvar nepřátelům - nevím zda je to záměr, nebo vtip, nebo chyba ...
12.2.2019 13:22 - sirien
Jerson: Všimni si krásného závěrečného comba kdy PCkča řeší miniony, zatímco se záporáckým NPCčkem bojují další NPCčka a PJ si tam roleplayuje tak hustě, že tam některá z těchto bojujících NPCček ještě pocestě zradí a změní strany a tím zvrátí výsledek finálního konfliktu těchto NPCček. Input hráčů do děje nula :)
12.2.2019 14:05 - Jerson
Komba jsem si všiml. I když naházet či spíše bez hodů odehrát souboj na pozadí bitky hráčů se dá celkem snadno, ale to že do skupiny napřed nasadí PJ NPC a teprve pak jdou na záporáka mi přijde jako ta špatná verze hraní RPG.
Ale kdo tam zradí? To mi asi uniklo.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19505405426025 secREMOTE_IP: 34.204.169.76