Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
13.7.2010 16:22 - noir
Protože ArmageDDon :o)

http://www.csfd.cz/film/542-armageddon/
13.7.2010 16:34 - Nerhinn
Argonantus píše:
No, já to neberu zase až tak moc vážně. Kdybych k tomu měl přistupovat tak odpovědně jako ty, pak bych asi v téhle debatě nenapsal ani čárku. Což můžeš taky brát jako souhlas.
OK, beru; snažila jsem se spíš osvětlit, co se tu stalo a jak to tu funguje :)

Jerson: Dvě "d".
EDIT: Pitomé stránkování.
13.7.2010 17:01 - Argonantus
Vidím, že jsem vhodil na váhu další neporovnatelný film jiného druhu. Na csfd ho hodnotili příznivě, ale když se začtete, je jasné, že to brali jako srandu a úlet. Já se obávám, že to bylo myšleno smrtelně vážně.
Fakt je, že Core postupuje navlas stejnými technikami; je podobně "akční" a podobně patetické.

Společné mají to, že je na nich špatně snad úplně všechno, co si vzpomenete.

Debata, který film byl natočen vážně a který ne, je dost nekonečná.
13.7.2010 17:06 - Alnag
Já osobně zastávám názor, že nejméně u 90% filmů o kterých se pak říká, že byly natočené záměrně jako "úlet" je to ex-post výmluva, kterou se snaží zamaskovat naprosto tragické filmařské umění.

EDIT: A ty skutečné úlety jsou často tak ulítlé, že se na ně nedá koukat ani jako na úlety...
13.7.2010 17:19 - Argonantus
Třeba tady
http://www.csfd.cz/film/4708-braindead-zivi-mrtvi/
je to blbnutí očividné. Každý má tu hranici prostě někde jinde; já jsem A. nerozchodil dodnes, a nevěřím, že to bylo jen "jako".
13.7.2010 22:21 - Colombo
a nebo tohle neobycejne dobrodruzstvi adeleb blanc sec/
Ještě jsem to neviděl, ještě to ani u nás neběželo v kině, ale... má to moji plnou podporu.
13.7.2010 23:03 - noir
Argonantus: U filmu s rozpočtem tři miliony (Braindead) si režisér může dovolit blbnout - a stejně splodí propadák. Jenže u filmu za 145 melounů (Armageddon) už jde o něco krapet jiného, tam musí všechny fóry stranou. Nevěřím, že nějaká produkce by povolila natočit úlet za tuhle neuvěřitelnou sumu.
14.7.2010 00:15 - Jerson
Úlet nebo ne, pokud by měl být v nejhorších filmech Armageddon, tak už tam může být i Equilibrium. Nicméně si myslím, že osobní antipatie v tomto nemají co dělat a mezi nejhorší filmy nepatří ani jeden. Ba dokonce ani Jádro.

Bohužel filmy nejsou letadla, aby se dalo jednoznačně říct, co je opravdu špatné.
14.7.2010 10:09 - basilisk
braindead je mysleny vazne???
kamos mi to kdysi pucoval jako komedii (misty hodne nechutnou), na stejnem packu mel i veci typu Vesmirni kanibalove - taky komedie i kdyz je uvadena jako horor :-).
14.7.2010 11:22 - Ebon Hand
Ne, Argo to uváděl jako očividné blbnutí. Oba ty filmy mám moc rád. :-)
14.7.2010 21:27 - pety
A na obou tech filmech jde videt ze ten kdo je tocil byl velmi talentovany,to vazne nejsou zadny kravoviny.
17.7.2010 20:51 - Sadako
Mega Shark vs. Giant Octopuss je imho krásně zábavné béčko. Netuším, jestli to autoři mysleli vážně nebo ne (přiklánělo bych se spíš k tomu, že ano), ale já se bavila skvěle. Navíc mám slabost pro velké chobotnice.

Hm, viděl někdo Avatar/Matrix Hunter? To je příšerný a navíc nudný shit.
23.7.2010 14:38 - sirien
...viděl sem Dračí války (D - War).
...jako... i sem se bavil... vcelku. Tak nějak.
Ale je to fakt zlý jako. Hodně zlý.
23.7.2010 14:49 - Fibriso
koukni se na pár dílů Pána času (doctor Who, chodí na AXN)
a pokud se na to koukáš a nehledáš logiku, tak je to docela i zajímavé, některé gagy stojí zato

edit: beru zpet, ted jsem videl pana casu v cestine a ten dabing je neco naprosto tak neuveritelne otřesného, že se nedoporucuji na to koukat v cestine.... v anglictine je to uplne jinej seriál...
23.7.2010 23:18 - Felouen
Yop Yop, Doctor Who je v češtině jedno velké No-No, a nelogičtnosti jsou tam občas takové až to bolí (viz populární díl s Madame de Pompadour). Můj nejoblíbenější je čtvrtý doktor, i když na conech lidé často mívají nejradši desátého a Amy. Shippování je spousta okolo tohohle seriálu v naší fanouškovské komunitě. :)) *sing note*
23.7.2010 23:19 - Colombo
Amy je fajna zrzka
23.7.2010 23:23 - Felouen
A xxx.tá manželka Namuras.
24.7.2010 15:25 - Shako
sirien píše:
..viděl sem Dračí války (D - War).

Dneska je to v televizi, kdyby se chtel nekdo podivat. :-)
24.7.2010 16:48 - sirien
předevčírem mě zaujala ukázka tak sem si je stáhnul. Chybka...
26.7.2010 18:36 - Magus
sirien píše:
...viděl sem Dračí války (D - War).
...jako... i sem se bavil... vcelku. Tak nějak.
Ale je to fakt zlý jako. Hodně zlý.

To s tebou souhlasím...Prostě, celej ten děj byl hroznej (ani nechápu proč se před nima ten Jack proměňoval, když jim pomáhal [to jim nebylo divný, třeba to jak ta baba přejela toho týpka a vůbec jí to neudivovalo?]), ale nejhorší byl konec. Horší konec snad neexistuje!
Zabije tím amuletem celou armádu? Nechápu proč to neudělal hned a už vůbec ne proč ne před těmi 500 lety. A ostatní se vyřešilo bez jeho pomoci. Tohle všechno by se mohlo stát už na začátku.
Ale u těchto vět sem vážně vybuchl: "Nebuď smutný, budu tě milovat na vždy"...(To mu opravdu pomůže, že ano?)
A "Zbohem starče..." To mi přišlo velice vtipný, ale ani nevím proč...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077702045440674 secREMOTE_IP: 54.82.44.149