Blogy

Nerhinn
24.7.2009 22:05
Antikvariát
Napadlo mě, že by nebylo od věci pokusit se sjednotit nabízené a poptávané knihy (pravidla, učebnice, časopisy,...). Jelikož mám odjinud odpor k zakládání speciálních vláken pro každé jedno téma, velmi ráda tu uvítám i to, co sháníte nebo nabízíte Vy, ev. diskusi, kde to sehnat.

Inzerujte v tomto tvaru:
Nabídka/poptávka:
Autor: Jméno publikace (systém; další informace, které uznáte za potřebné, např.stav a cena); kontakt na vás


Nabídka:
* Legenda o Drizztovi 1-6 + Tisic Orku
Draci Doupe+ (vsechna povolani + PJ); goku
* Legenda - 97: 3,4, 98: 4,6, 99: 1, 2, 2000: leden, unor, rijen, cerven, cervenec, srpen, 2001: leden, unor, brezen, duben (prodám/vyměním; os.v BA nebo pošta); marek.menke@gmail.com
* Dech Draka - 1999: 4 (bez jaskyne) 5, 6 (bez jaskyne), 2000: 1 (bez jaskyne),2, 3, 4, 5, 6, 2001: 1, 2, 3, 4, 5, 2002: 1, 2 (prodám/vyměním; os.v BA nebo pošta); marek.menke@gmail.com
* Dungeons & Dragons Adventure Grid (oboustranná hrací podložka; jako nová; 15€; os. odběr BA nebo pošta); marek.menke@gmail.com
* adventure path Curse of the Crimson Throne (super stav, doklad o koupi, kompletní kniha dobrodružství; 550,-); Erendin nebo gaijinhunter59@gmail.com
* ADnD 2 edice: Monster Mythology (20 Kč; dobrý, použitý); Vaeranias
* GURPS 3 edice: GURPS 3rd ed (50 Kč; dobrý, použitý); GURPS Grimoire (magie apod pro GURPS; 50 Kč; dobrý, použitý); Vaeranias
* Sovereign Stone - D20 Campaingn Setting Source Book, Codex Mysterium a Old Vinnegael (200CZK za knihu, 500 dohromady); Dalcor
* Diablo II: The Awakening (TSR 11612; ADnD 2nd Edition; 200CZK); Dalcor
* Vampire The Requiem Storytellers Screen (200CZK); Dalcor
* Earthdawn - příručky k RPG od FASA Corporation, cena dohodou, Dalcor
* DnD 3E Dungeon Master Guide, First Printing TSR11551 200CZK; Dalcor
* Dragon 291/29/296 za odvoz; Dalcor
* Dungeon 85/92/92/95; za odvoz Dalcor
*D&D 3E: Core rulebooks, Player's handbook, Dungeon master's guidebook, Monster manual; shani.mirwal.co@seznam.cz
*Storm King's Thunder + DM screen (DnD 5e; Cena za komplet 650,- vč.pošt.); gaijinhunter59@gmail.com
*D&D 4E Rules Compendium + Monster Vault + Heroes of the Forgotten Kingdoms (MV včetně nehraných žetonů + bonusové žetony z některých Lair Assault, Compendium lehce hrané, jinak výborný stav; 1500Kč); wlkeR
*Sovereign Stone - Source Book, Codex Mysterium a Old Vinnegael (300CZK); Dalcor
*Diablo II: The Awakening (TSR 11612; 200CZK); Dalcor
*Magic Item Compedium (200CZK); Dalcor
*DnD 3,5E (200CZK); Dalcor
*Vampire The Requiem Storytellers Screen (200CZK); Dalcor
*Book of Challenges (WOTC 881680000; 200CZK); Dalcor
*Bestiář pro Dračí Doupě+ (předání v Praze, ev. + poštovné, či směna za DnD miniatury - preferovaná varianta); Zlovlk
*Dech Draka (99 - komplet, 2000- komplet, 2002-komplet, 2/96, 3/96, 6/96, 1/97, 2/97, 6/97, 1/98, 1/2003, 3/2004, 3/2005, 4/2005, 6/2005, 3/2006, 4/2006); Kubajzz nebo baasil@seznam.cz
*Asterion: Falešná apokalypsa, Za závojem stínů, Písky proroctví (vše jako nové, nehrané), Obloha z listí a drahokamů, Z hlubin zelené a modré, Vzestup temných bohů, Zlatá pavučina (knihy jako nové - obálky podřené okraje); Kubajzz nebo baasil@seznam.cz
*Prokletí Karaku (mírně "jetý" obal), Taria (trochu protrhnutá obálka), Taria Záhvozdí (nové), Ardanský rituál, Danghanská kletba, Dvanáct sošek Almiru; Kubajzz nebo baasil@seznam.cz
*Pravidla: Dračí doupě PPZ 1.5 (2001), PPP 1.5 (1998), PPE (1996), Hrdinové Fantasy (Pravidla pro postavy, Bestiář pána hry, Pravidla pána hry - vše jako nové). Stín meče(Preferuji osobní předání v Ostravě a rád bych se toho zbavil najednou. Při rychlém jednání a hromadném odběru sleva + jako bonus přihodím DrD+ (příručka pro hráče, pána jeskyně, theurg-zloděj, čaroděj-bojovník); Kubajzz nebo baasil@seznam.cz
*DnD 4e knihy (včetně Monster vaultů); hadrian
*Warhammer Rulebook (product code 0120); Jerson
*DnD figurky (od WotC, par desítek ks k odprodeji či výměně); Zlovlk
*Minotaurus Kaz a Legenda o Humovi (Knihy ze série Hrdinové z Dragon Lance); Zlovlk
*Pathfinder Adventure Path 43-48: Carrion Crown (nepoužívaný, jako nový, jen jako komplet; 800CZK); Dalcor
*Asterion (zakladni modul puvodni - krabice ma jeden roh slepeny a jeden roztrzeny a neslepeny, drzi v poradku, aplikace pravidel drd je skrabnuta na uvodni strance. jinak je to skoro jako nove. nikdy nehrane; prodám nejvyšší nabídce); ash
*modul dvanact sosek almiru (kompletni, pouze odstrizena zadni dvoustranka s mapou. modul hrany a pouzity ale v dobrem stavu; prodám nejvyšší nabídce); ash
*D&D 4E: MM, PHB, Madness at Gardmore Abbey; sdasda777
*Dvě krabice dílků (Homemade, rastr 2.5 cm); sdasda777
*Dračí Doupě +: Theurg, Zloděj; sdasda777
*české předklady WHFB 8E a D&D 4E (Příručka hráče, Průvodce dějmistra a kousek bestiáře; tisk barevně na laser.tiskárně; cena dle dohody); uzdil88 nebo e-mail uzdil88@gmail.com
*Glenn Cook: Pán tichého království (200Kč; nečtená, prodávám kvůli duplicitě); Tronar
*knihy ze světa Warhammer a Warhammer 40k - seznam zde (100,-/kus, předání v Praze/popř. po domluvě); Tronar
*DnD 3.5 Player's Handbook I (erratovaná verze, jako nová, cena dohodou); marcusblake77@gmail.com
*Sid Meier's Civilization + Sid Meier's Civilization: The Board Game - Fame and Fortune (základ česky+rozšíření v AJ, lehce ohrané kulturní karty, 1000,-Kč); Ulrik
*Lords of Waterdeep (800,-Kč); Ulrik
*J.R.R. Tolkien: Pán prstenů, Silmarillion (obojí "drahokamové" vydání, velmi dobrý stav, cena dohodou); Jerson
*D. Colbert: Kouzelný svět Pána prstenů (velmi dobrý stav, cena dohodou); Jerson
*J. Fisherová: Obrazový průvodce Pána prstenů (3 knihy, velmi dobrý stav, cena dohodou); Jerson
*Tarie (použité); Mephit bazar
*R.E. Feist: Stříbrný trn (lehce opotřebovaná, překlad M. Poláková, cena 120 Kč); Winnie
*S. Hawke: Birthright, Válka (nepoškozená, cena 60 Kč); Winnie
*J. Blish + J.A. Lawrencová: Star Trek, klasické příběhy 01/2 (nepoškozená, cena 120 Kč); Winnie
*Dragonlance: Campaign Setting, Holy Orders of the Stars, Dragons of Autumn (vše d20); Geralt
*DnD 4e Core Book, Střepy snů, Časopis Score čísla 186-197 + 200, The Lord of the Rings Trading Card Game Core Set + Shadows of Mirkwood Set (Vsech 6 rozsirujicich balicku), Magic the Gathering karty (kopa shitů); Yashamaru
*Unknown Armies, Střepy Snů, Příběhy Impéria a Hrdinové Fantasy; Jerson
*DrD verze 1.5: průvodce hrou a příručka pána jeskyně: začátečník, pokročilý, expert + expert-svět (výborný stav, nepoužívané) + Andzej Sapkowski: Yrrhedesovo Oko( demoverze DrD, stručná pravidla a scénář, vše za 700,-); weena (732712018, venymik@seznam.cz)
*trilogie Pán prstenů + Hobit (MF, 1998/1999 a MF, 2000; v neporušeném stavu s původními přebaly bez poškození; 700,-); weena (732712018, venymik@seznam.cz)
*série S.Jackson: Magie, časopis Legenda (č.5,6,11,12/2001 a 1/2002); weena (732712018, venymik@seznam.cz)
*Geist: the Sin-Eaters, Promethean: the Created, VTR: VII (vše WoD)
Gangrel, Daeva, Ventrue, Mekhet (clanbooky VtR); jindrich.zeman@yahoo.com
*Dungeon Tiles (DT7 1x, DU5 1x, DU6 1x); Korax
*Vampire: The Requiem Corebook; Sathel
*Monster Manual I (D&D 3.5e); Geralt
*Earthdawn; Dalcor
*Příručka pro hráče edice b Hraničář/Kněz, Zloděj/Theurg
Bestiář (DrD+); Gordrung
*Galactic Campaign Guide (SW); lev
*Hero's Guide (SW); lev
*Geonosis and the Outer Rim Worlds (SW); lev
*Coruscant and the Core Worlds (SW); lev
*Dark Side Sourcebook (SW); lev
*Power of the Jedi Sourcebook (SW); lev

Poptávka:
*Altar: Dračí doupě 1.6 svět, edice E; reiku95@gmail.com
*Legenda: Magazín pro hráče (stará čísla zaniklého časopisu; odkoupím); pavel.trbusek@seznam.cz
*gamebook Ve službách krále Reginalda (v jakémkoliv použitelném stavu); Reidden nebo michal.latiok@seznam.cz nebo 702 454 007
*Obloha z listí a drahokamů (asterionský modul); Jarilo
*Gamma World 7th edition (z roku 2010); wlkeR
*příručky z World of Darknes (v.masquerade, v:Requiem a werewolf: Apocalypse, w:Forsaken. O 20.anniversary edition měl bych obrovský zájem. hlavně core rulebooky. Děkuji; posílejte foto s nabídkou); solizar@seznam.cz
*DrD 1.6 (komplet všech 6 knížek, začátečník pokročilý i expert, i pro PJ.); Bauzr nebo vajdak.radomir@seznam.cz
*tiles (nejlépe na DnD od WotC); kin
*DnD figurky plastové (od WotC); Zlovlk
*Hunter the Vigil; Element_Lead
*Asterion moduly (hlavní modul(původní), Nemrtví a světlonoši a Písky proroctví); Lukyn
*Asterion moduly; Dungo
*13th Age; Arkay
*Burning Empires; Shako
*Burning wheel (další příručky mimo základní dvojce); Shako
*Monster Manuály 3,5e (mimo 1. a 5.); Malfin
*zákl. příručky DND 3,5 (PHB, DMG, MM); Petr.nowak@klikni.cz
*doplňkové manuály k D&D 3.5e (příručky čísel 2 a výše, dobrodružství a manuály ke světům FR a DL); Malfin
*plastové miniatury (D&D); Sparkle
*D&D Encounters: Council of Spiders, Web of the Spider Queen; Me-dea
*D&D Lair Assault: Spider Killer, Kill the Wizard; Me-dea
*Mage: The Awakening (zakladní kniha); Blaine
*Keep on the Shadowfell; Malfin
*Kedrigern, Pátrání po Minulosti, Čaroděj na Roztrhání a Kouzelná Hůlka; Colombo
*Eberron: City of Stormreach. 3.x Sharn - city of towers; Nachtrose
*Gamebook ze série Magie, 4. díl - Koruna králů; Yashamaru
*Cokoliv ze světa Forgotten Realms; jeff
*Keep on the Shadowfell (v dobrém stavu); Kubulinek
*Popol Vuh; Colombo
*Lost Empires of Faerun; Dalcor
*Ragnarok, základní set ke Confrontation:Ragnarok; Dalcor
*World of Warcraft Roleplaying Game; Dalcor
*RPG Sovereign stone; Faire
*jakékoliv z knih od R. Hobb; Faire


Aktualizováno: 10.04.2018
2.4.2013 23:38 - Nachtrose
Hadrian: Arcane Power nabizi Geralt ( pokud je ta nabidka nahore stale platna )
3.4.2013 09:52 - hadrian
Nachtrose: Já vím, už sem ho kontaktoval. Jenom zkouším, zda tu knížku nenabídne ještě někdo.

EDIT: A už je to dohodnuto. Arcane Power už nepotřebuji a odstraním ji z příspěvku, než to Nerhinn stihne začlenit. (to víš, nezkusit to by byl hřích ;) ).
8.4.2013 07:57 - Geralt
Arcane Power už je zdárně u Hadriana, čili prosím o její vyškrtnutí z nabídky, díky.
8.4.2013 21:51 - Jerson
Prosím vyřadit Galaxy Trucker a přidat RPG Unknown Armies, Střepy Snů, Příběhy Impéria a Hrdiny Fantasy (i když pochybuju že by je někdo chtěl.)
8.4.2013 22:55 - Nerhinn
Do prčic, to je taková námaha napsat to, co potřebujete v takové formě, abych to nemusela upravovat pro vývěsku půl hodiny? Pak se nedivte, že se do toho dokopu jednou za x měsíců. Stejně tak fakt nehodlám sledovat, kdo si jak často měníte přezdívky, takže jestli máte někdo něco na vývěsce a lidi se s vámi nebudou moct skontaktovat, protože už nejste "školní", vaše mínus, já vám to sledovat nebudu.

_________________________________________


Malfin píše:
A chtěl bych se zbavit knihy (i když to sem úplně nepatří) Pomsta trpaslíků od Markuse Heitze. Sešly se mi dvě, kdyby měl někdo zájem.

Nerhinn, úplně nahoře. Mám to napsat tučně? píše:
Napadlo mě, že by nebylo od věci pokusit se sjednotit nabízené a poptávané knihy (pravidla, učebnice, časopisy,...)


Nejen, že mi sem píšeš romány, ale dokonce ani nečteš záhlaví... ostatně, možná proto, že nečteš záhlaví, mi sem píšeš romány... wait a second. Neříkal sis dřív Kubulinek? Věta "Nechcete se někdo zbavit doplňkových manuálů k D&D 3.5e? Sháním základní příručky čísel 2 a výše, hlavně Monster Manuál 2... Dobrodružství a manuály ke světům FR a DL," je sice mnohem snazší ke zpracování než "Taky bych asi měl zájem o něco z DL či případně FR, ale to záleží co," ale... Uaaaarg! Přestaňte si měnit jména a psát nesmysly!

_________________________________________

OK. Mám toho dost. Sice mám IQ nad 80 a umím používat crtl+f, takže mi došlo, že mluvíš o nabídce, Jersone, ale tohle pro mě nemá být detektivní dobrodružství, nýbrž úředničina.

_________________________________________


Takže odteď sem pište nabídky/poptávky v tomto tvaru (diskusi tu nezakazuji - jen si povídejte - ale když chcete, abych vám něco vyvěsila nahoru, upravte to):

Nabídka/poptávka:
(Autor: ) Jméno publikace (systém; další informace, které uznáte za potřebné, např.stav a cena); kontakt na vás

Pokud máte účet tady na Kostce, stačí coby kontakt váš nick. Pokud ne, v horizontu několika měsíců vás možná kontaktuji a pravděpodobně vaši nabídku/poptávku smažu.
Pokud vám není něco jasného nebo vaše zadání nesedí do výše zmíněné formy, podívejte se výjimečně na vývěsku a zkuste ten mustr vykoumat sami.

_________________________________________


Aktualizováno. Forma není tak úplně sjednocená, ale kdo hledá, najde. I když pochybuju, že to někdo čte. Všichni jenom čekají, že to jejich někdo přečte a sám se jim ozve. Je to všudestejnésakraprácedoprčic

_________________________________________

EDIT: Už je mi mnohem lépe.
9.4.2013 00:10 - alef0
alef0 posing as weena: DrD verze 1.5: průvodce hrou a příručka pána jeskyně: začátečník, pokročilý, expert + expert-svět (výborný stav, nepoužívané) + Andzej Sapkowski: Yrrhedesovo Oko( demoverze DrD, stručná pravidla a scénář, vše za 700,-); weena (732712018, venymik@seznam.cz)

Prosím vyradiť z dôvodu WTFovosti. Autorke som písal mail, že to celé beriem, potom som ešte písal 2x, bez absolútne žiadnej odpovede. Podotýkam, že ešte pred mesiacom. Tak či onak tá ponuka už zjavne nemá opodstatnenie.
9.4.2013 06:48 - Malfin
Tady panuje tak přátelská atmosféra, že má člověk pořád chuť se vracet.

Poptávka
OKi, sháním pravidla pro D&D 3.5e /ne však základní sadu tří příruček/ a také manuály ke světům FR a DL. Malfin


A to za Kubulínka můžeš smazat, protože to jsem opravdu já. Děkuji,
9.4.2013 07:21 - Assassin
Nerhinn píše:
Nabídka/poptávka:
(Autor: ) Jméno publikace (systém; další informace, které uznáte za potřebné, např.stav a cena); kontakt na vás


Malfin píše:
Poptávka
OKi, sháním pravidla pro D&D 3.5e /ne však základní sadu tří příruček/ a také manuály ke světům FR a DL. Malfin


skoro:)
9.4.2013 10:19 - Nerhinn
Malfin: To máš těžké. Já zas půl hodiny upravuju vývěsku, jen abych se dozvěděla, že je to zbytečné, protože se sem lidi nechtějí vracet.

Huh? Takže to, co mám nahoře (co jsem přelouskala z toho původního příspěvku), mám smazat a dát tam novou verzi? Přiznávám se, že teď jsem regulérně zmatená.

EDIT: A co ten Keep on the Shadowfell? Ten je taky za Kubulinka...
9.4.2013 11:15 - Malfin
Nerhinn: Omlouvám se, pokud jsem Ti v tom udělal chaos, to jsem neměl v úmyslu. Pravdou je, že jsem záhlaví už nějakou dobu nečetl. Malfin a Kubulinek je tatáž osoba, i když nick je změněn už asi dva roky. Nedozvaklo mi, že to tam ještě je "po starymu". Každopádně si vážím toho, že to spravuješ.

Keep on the Shadowfell stejně tady nikdo v těchto luzích a hájích nemá, takže to můžeš smazat. Děkuji.

U mě tedy zůstávají ty manuály k 3,5e a světy DL a FR. Děkuji.
9.4.2013 11:19 - Merlin
Nerhinn: co bys nechtěla za ty prachy co za to dostáváš! a ještě remcáš!
9.4.2013 13:07 - pipux
Co se týče té úděsné úředničiny okolo knižní nabídky a masochismu okolo správy tohoto knižního koutu, ono by to event. šlo (trochu) automatizovat.

---> navrhnout vlastní rozhraní pro nabídky a poptávky. Tak například ...
- Povinná políčka formulářů donutí uživatele, aby uváděli potřebné informace
- Parser vše jednotně naformátuje
- Timeout (s max. dobou např. 12 měsíců) zaručí, že nabídky neobnovené či neaktualizované se smažou samy
... atd.
9.4.2013 13:28 - Nerhinn
M-hm. Díky, ale ne, díky.
9.4.2013 18:03 - Alnag
Nějaká poloautomatizace snad časem také bude.
9.4.2013 19:02 - Jerson
Nerhinn píše:
To máš těžké. Já zas půl hodiny upravuju vývěsku, jen abych se dozvěděla, že je to zbytečné, protože se sem lidi nechtějí vracet.

Omlouvám se za komplikace, příště už to napíšu ve správném formátu.
5.6.2013 18:43 - Element_Lead
Zdravim vsechny, stehuju se do mensiho a potrebuju trosku zredukovat svoje hry/knihovnicku o veci, ktere stejne nestiham hrat. Kontakt na me tady do zprav. Doprava asi postou a nebo osobni predani v Olomouci.

Vse nabídka:
DnD 4e Core Books
Hunter the Vigil
Střepy snů
Časopis Score čísla 186-197 + 200.
DnD Boardgame Castle Ravenloft
The Lord of the Rings Trading Card Game Core Set + Shadows of Mirkwood Set (Vsech 6 rozsirujicich balicku).
Nejaky Magic the Gathering karty, kopa shitu, pokud by to nekdo k necemu vyuzil.
5.6.2013 18:51 - Nachtrose
Yashamaru: toho huntera bych snad i vzal.
5.6.2013 19:00 - Element_Lead
Mate nekdo predstavu o cene? Spolehal jsem na rytire a tam neni a kdyz se divam na zahranicni weby, tak to je vsude silene drahy. To uz se netiskne nebo kde je problem?
5.6.2013 19:09 - Nachtrose
Asi uz ne, ale jinak predstavu o cene moc nemam. Nova asi kolem teh 899-999 jak ostatni. Jen me trochu mate, ze rytir ma core nWoD za 899 a Mephit za 499 o.O
6.6.2013 11:42 - Ashok
Já bych měl zájem o Castle Ravenloft. Můžu se zeptat v jakém je to stavu a za kolik? V Olomouci budu o víkendu :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078646898269653 secREMOTE_IP: 3.230.162.238