Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
30.8.2009 10:51 - Alek
To samozřejmě není (bez různých nadstaveb) a snad jsem takovou hloupost nikde netvrdil :-)

Pokud jde tedy jen o články, já je pro Kostku tvořím tak, že je píšu v klasickém editoru (u mě PSPad či Dreamweaver) jako HTML kód a v něm na závěr zaměním jen <> za []. A i kdyby tu byl wysiwyg editor, asi bych ho nepoužíval. V prohlížeči se mi články píšou špatně. Toť jen můj názor, neber to jako odmítnutí, toho se ti dostane asi až od Maxe, řekl bych (vzhledem k náročnosti technické implementace).
30.8.2009 23:00 - Nerhinn
Probůh, Jersone... jestli to tu čte a čeká na reakce, díky kterým by se mohl vrátit, právě jsi mu jednu takovou dopřál. Ignorace je výborná věc, vřele doporučuji ;)
31.8.2009 00:03 - Jerson
Tvé varování znělo velmi přesvědčivě.
31.8.2009 08:08 - Jerson
Jak mám dostat text do sloupců, aby byly buňky různých délek zarovnané pod sebou?
31.8.2009 08:20 - Colombo
Podle mých zkušeností to nejde. Vytvořená tabulka bude mít vždycky stejně velké buňky.
K tomu, co ty chceš, je v klasickém HTML příkaz colspan a rowspan. Ale nevím, jestli to tu MAX povolil.
31.8.2009 08:34 - Jerson
Jde mi o to, abych měl v tématu "kostky pro CPH" hezky seřazené lidi a jejich požadavky, aby se to dalo jednoduše zkontrolovat a sčítnout.

Jo, a taky je na houby, že když edituju původní otázku, tak nevidím žádné další příspěvky.
31.8.2009 10:09 - Sethi
Docela mě rozčiluje velikost obrázku u článku dne - především to, že není pevně daná. Podobně jako úvodní text. Řekla bych, že to zabírá zbytečně moc prostoru. Pokud má být smyslem těch pidiokýnek na bleskovky nebo archivy nebo co, aby byly na očích, tak by skutečně měly být na očích, jinak je snad účelnější je natvrdo sestřelit.

Pevně daná maximální velikost předtím byla prostě... lepší. Radši na titulní stránce uvidím na první pohled víc článků, mezi nimi i nějaké ty starší, než jen vykulený kukuč nějakého ophotoshopovaného jedince (například).
31.8.2009 10:09 - Rytíř
Jersone, jukni do té diskuze, takle nějak sis to představoval? Nechal jsem tam původní znění pro srovnání, promaž to sám.. :)
31.8.2009 10:18 - Lotrando
obrázek jsem umenšil, popravdě mi to taky vadí.

dneska jsem s publikačními nástroji docela zápasil.

- obrázek v článku skupiny se nezobrazuje/nejde nahrát, po publikaci článku to jde.
- v blogu nefunguje stránkování?
- pořád netuším, jak dát článek do kategorie. navíc jsem Noční poutníky postnul jako článek, ale objevilo se to jako blog a přitom to není blog.
- když u poutníků vylistuju diskuzi, nemůžu se normálně vrátit k článku, nadpis na začátku diskuze není link
31.8.2009 11:06 - Alek
ušiUŠIuši™ píše:
Docela mě rozčiluje velikost obrázku u článku dne

I mě, ty různý velikosti obrázků jsou mor, kor když se k tomu přidaj krátké anotace, takže je tam pak úděsná díra. Každopádně odpověď je stále stejná, až se vy-víte-kdo vrátí... :-)
31.8.2009 13:31 - Jerson
Rytíři díky, budu to používat jako vzor.
2.9.2009 07:54 - Lotrando
u Nočních poutníků není článek propojen s diskuzí (přes článek se na ní nedostanu). Když jsem v diskuzi, článek vidím jako její první post
2.9.2009 10:33 - Alek
Ono je to celý nějak divný, Lotrando. IMO je "problém" v tom, že tobě se diskuze rozjela u blogového zápisku http://www.d20.cz/blog/Lotrando/50649.i0.html a přitom jí očekáváš u článku http://www.d20.cz/skupina/72/clanky/crossroads-night-pilgrims.html. Asi jsi zduplikoval jeden a ten samý text. Obávám se, že tu diskuzi z blogu už nelze přesměrovat pod článek, ale je to jen můj odhad, počkej na vyjádření vyšší autority.
2.9.2009 11:54 - Alnag
Je to tak, jak píše Alek...

myslím, že hypoteticky by šlo tu diskusi připnout k článku, ale tím bys zase přišel o blog. Záleží jak to chceš. Kdyžtak PMky stačí.
2.9.2009 19:41 - Alnag
No... zkusil jsem to vyřešit, ale nevyřešil. Narazil jsem na podezřelý nedostatek funkcí na které jsem zvyklý... :(
3.9.2009 06:22 - Nachtrose
Doma na firefoxu i v mobilu na miniopere se mi nacte z d20 jen to rude pozadi a nic vic, jak je videt ale, v praci ne opere se mi to nacte v pohode. Tak premyslim, jestli je to prohlizecem, nebo necim jinym. IPban mozna? Posledne co si pamatuju, co mi to slo z mobilu, tak byli na vrchu dve "diskuze" s nesmyslnymi nazvy. Pri dalsim pripojeni to uz pak neslo. Ale ban na dve ruzne IP najednou?
3.9.2009 11:43 - Nachtrose
Tak SPAM-BAN potvrzenej. Ted jsem si toho vsimnul na mobilu, ale je pravda, ze cerne pismo na tmave cervenem pozadi je dost spatne citelny. pokud se tu nachomejtne nekdo z adminu, kontaktujte me prosim. Do cca 14h klidne tady PMkou, pozdeji na icq stodvacet-stoosmdesat-sestsetsedmdesatdevet. Dik.
3.9.2009 12:29 - Felouen
Hele, tak mě taky od včerejška až do teď Kostka žuchla a zobrazovalo se jenom rudé pozadí (bez písma, pokud bylo tak jsem si ho nevšimla, ale to by muselo být opravdu mini) ve všech prohlížečích - IE, FF, Opera. No, mám sdílenou IP adresu pokud se nepletu...ale zase pokud by to byl spam-ban tak proč by zmizel jen tak? (je myšleno spam-ban ve klasickém smyslu zabanování IPčka spammera?)
3.9.2009 12:44 - Rytíř
Zajímavé... a vážně jste nezlobili, že vás strýček Max zakázal?
Kdyžtak mi PMkou písněte ty IP
3.9.2009 12:52 - Felouen
No mě to už funguje asi tak hodinu, jak jsem psala. :) Plus za v tom období mezitím co fungoval a pak nefungoval jsem postla jen normální dva komentáře, takže není ani za co banovat, hehe - tedy pokud někomu nevadil můj osobní projev, lol. Což asi ne. (K čemu zlobit na Netu, je to zábavnější v reálu...někdy.:D).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080415964126587 secREMOTE_IP: 44.215.110.142