Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
14.8.2009 21:27 - Alnag
Já mám 15 sestupně. Takže směrem to nebude. A počet by neměl hrát roli. Ale zkusím dát 10 sestupně, aby byly podmínky stejné. Mám i stejný prohlížeč jako Sethi, byť jiné sestavení, ale tak kdyby to bylo třeba tím...
14.8.2009 21:27 - Sethi
Náhodný dotaz pro dnešní večer: V odeslaných soukromých zprávách, tučné znamená, že si to příjemce ještě nepřečetl, nebo že jsem si to nepřečetla já jakožto odesílatel, nebo něco úplně jiného? Přijde mi, že se to nějak náhodně přebarvuje... =)
14.8.2009 21:28 - Alnag
IMO by to mělo znamenat, že si to ještě nečetl. (Ale tobě se toho náhodně děje nějak moc... asi začarovaný počítač. A nebo jsi začarovaná ty. Jediná osoba, která mi udělala téměř BSOD.)
14.8.2009 21:39 - Sethi
To nebyla moje vina >.>'
16.8.2009 15:27 - Sethi
Tak průzkum se zlostně přimhouřenýma očima mi přinesl tuto vědomost: Když přispěju do diskuze, Kostka mi neumožní dále v ní listovat, musím diskuzi zcela opustit a pak se do ní vrátit.

Pokud přispěju do diskuze, aniž bych byla na poslední stránce, Kostka se postaví na hlavu a začne metat salta. Tedy přesněji, ani nezobrazí nový post a/nebo zmizí čísla k listování. Když diskusi naštvaně opustím a chvíli se vzdorovitě klackuji kolem, tak je po návratu post tam, kde by měl být.
16.8.2009 15:36 - Sethi
Plus, často se mi stává, že přijdu do diskuze skrze nový post a ten stránkovací tentononc se ani neunavuje ukázat.
16.8.2009 15:44 - Felouen
Hele, zobrazují se každému nekorektně ikonka citace, bookmarku a číslo postu u nových postů(žlutých:D)? Já je vidím těsně pod dělící čárou, místo nad ní, takže pak ten text tak přestane a pokračuje na dalším řádku.
16.8.2009 15:45 - Sethi
To mi dřív dělalo, ale přišlo mi, že je to spíšpodle momentálních nálad, ne pravidelně.
16.8.2009 15:48 - Alek
Felouen: Nech mě hádat. Internet Explorer 6? :-)
16.8.2009 15:49 - Felouen
Nope! Nejnovější Firefox. IEčko už dááááávno nevidělo světlo jedniček a nul těchto Windowsů. A když už, tak by to byla 7čka.
16.8.2009 15:52 - sirien
Alek FAIL... Tvoje oblíbená zdivočelá liška dělá zase hromady bordelu. Kdy konečně uznáš že Opera je prostě lepší? :)
16.8.2009 15:53 - Max
Zkoušel jsem si příspěvkovat, ale problém s listováním se neukázal.

Problém novinek už je veselejší záležitost ... projevuje se u zcela nových diskuzí, protože není záznam o poslední návštěvě.

O problému zobrazování ikon, u nových příspěvků, vím ... jen nějak ne a ne ho vyřešit.
16.8.2009 15:55 - Alek
V tom případě nevím. Napadá mě lehce sexistická otázka. Má tu podobné problémy někdo z mužského rodu? Připadá mi to, jako kdyby Max nepřichystal Kostku na tvora zvoucího se žena. Ale nebojte, v příští verzi Kostky s vámi budeme počítat. :-)
16.8.2009 15:57 - Colombo
já to mám u všech nových příspěvků. " [] a # jsou prostě všecky pod ------
16.8.2009 15:58 - Alek
sirien: Hele na FF jsem to ladil jako první a navíc teď zrovna na FF jsem a vše je ok. Ale tak když o tom ví i Max... tak to mam asi nějakou spešl edition FF.

EDIT: jo a už bys moh po tý době vědět, že FF nemá s liškou nic společnýho ;-)
16.8.2009 16:11 - Sethi
Chápu.

16.8.2009 16:53 - Jerson
Taky jsem měl podobné obtíže jak popisuje Sethi, ale Sethi byla v jejich popisu obvykle rychlejší a detailnější.
16.8.2009 18:53 - Max
- novinky už by se měli dobře zobrazovat i u nových diskuzí
- u nových už by se neměla posouvat lišta
17.8.2009 22:04 - Sethi
Kostka se mnou hraje škatulata.

Mám příspěvek v na poslední stránce diskuse, který chci z editovat. Zmáčknu edit. Otevře se mi editační okénko s příslušnou zprávou, ale v diskusi jsem se posunula na předposlední stránku. Předpokládejme, že jsem opravovala jen pravopisnou chybu a nepotřebovala jsem konkrétně reagovat na nějaký příspěvek ze strany poslední, jinak nevím, co bych si teď počala - prostě dokončím editaci, stránka se obnoví a - voila! Jsem na před-předposlední stránce diskuse. A nalistovat zpět mě Kostka nenechá, musím opustit diskusi a zase se vrátit.
17.8.2009 22:29 - sirien
Kostka je jak Arrakis. Zkouší a a pokouší a zanechává pouze pravověrné...
(a to počkejte až přijde KH)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10735416412354 secREMOTE_IP: 3.215.77.96