Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
14.8.2009 01:57 - Gurney
Postavil bych taky za "Označ vše jako přečtené", jsou tu diskuze na které bych se mrknul až v nich bude něco nového ale nezajímají mě zase tolik abych četl posledních 510 postů.
14.8.2009 02:00 - sirien
To jsou diskuse, na které jsi se nepodíval od doby změny layoutu. Kostka registruje přečtenost od počátku nové verse, takže i pokud jsi nějakou diskusi měl přečtenou celou, tak Ti jí do doby, než se v ní poprvé ukážeš v době po přechodu, napočítá jako nečtenou v celé délce.
14.8.2009 07:25 - Jerson
Max píše:
Kuli určitým podivnostem v listování (první strana neobsahovala plný počet příspěvků, při přejití na další stranu došlo k přeskakování příspěvků) se provedla změna systému stránkování. Ozkoušíme, odladíme, uvidíme.

A já si říkal, proč dneska nevidím příspěvek v žádné diskusi, do které napíšu. A pak jsem si všiml, že mě to při kliknutí na diskusi hodilo na předposlední stranu, zatímco poslední s několika málo příspěvky mi zůstala utajená jak při čtení, tak po odeslání. Samozřejmě že pak jsem si všiml počítadla stránek, ale stejně.

Tedy chce to další úpravu.
14.8.2009 07:41 - Nerhinn
Že na stránce jsou zakotvené příspěvky odzadu je rozhodně super (když jsem měla rozečtenou diskusi a někam na hodinu odběhla, tak po návratu jsem musela podle čísla příspěvku vyhledávat, kde vůbec jsem). Teď už by stačilo pouze poslední stranu dát tak, aby v ní bylo posledních dvacet... nebo x.
14.8.2009 09:12 - Max
Upravil jsem skript tak, aby se po odeslání příspěvku vždy přesunul na poslední stránku diskuze.
Předtím to fungovalo stejně, takže k tomu mohlo docházet již před úpravou.
14.8.2009 10:05 - Sethi
Jo, občas se mi to stávalo i předtím.
14.8.2009 13:14 - Lotrando
potřebuju tagy pro center a nadpis, aby mé dílo bylo dokonalé.

jak to mám udělat?
14.8.2009 13:22 - Colombo
a slučování buňek tabulky?
14.8.2009 13:57 - Rytíř
Nadpisy: [h1-3] [/h1-3]


Centrování: [p style="text-align:center"]text[/p]

ukázkový vycentrovaný text


Tabulky: mělo by fachat klasika html kódování, jen místo špičatejch dej hranatý závorky
takže - [table][tr][td] atd.
14.8.2009 13:59 - Colombo
tabulky: mělo by fachat, ale nefachá. Sloučit buňky se mi prostě nepovedlo.
14.8.2009 13:59 - Rytíř
pak patrně colspan a/nebo rowspan Max při převodu ořeže jako neznámý tag..
14.8.2009 14:04 - sirien
Kdo potřebuje tabulky.

Ale vážně - kdo je fakt potřebuje? Na RPG Fóru se na Joeho enormní otravování zavedly a nakonec jedinej kdo je pořádně používal byl sám Joe, a to ještě tak že s nima furt otravoval a neustále všechno převáděl do tabulek - i věci které v nich byly méně přehledné nebo věci kde to nebylo třeba.


Co se týče stránkování - variabilní možnost nastavit si, zda chci nebo nechci opakování postů na poslední stranu (případně kolika) by byl poslední krůček k dokonalosti
14.8.2009 14:04 - Alek
jj, vypadá to tak. Stejně tak nefachaj ty záložky (kotvy).
14.8.2009 14:07 - sirien
jakym způsobem nefachaj?
14.8.2009 14:11 - Lotrando
Colombo asi ty tabulky užije, jeho články mají tendenci k encyklopedičnosti.
14.8.2009 14:11 - Colombo
Sirien: když chcu udělat tabulku, tak jinak než přes tagy to neudelam.
14.8.2009 14:16 - Alek
sirien píše:
jakym způsobem nefachaj?

Neboj, nemyslím ty záložky, co asi ty. Mám na mysli a name.
14.8.2009 14:30 - sirien
Píše:
Sirien: když chcu udělat tabulku, tak jinak než přes tagy to neudelam.

To si nepomůžeš, ani na RPG F nebyly tabulky zavedeny jinak než tagovým způsobem. Moje otázka spíš byla jestli se vyplatí dávat energii do toho ten způsob vypiplávat.
I když kdyby šlo jen o povolení dvou dodatečných tagů tak to je asi jedno.
14.8.2009 16:40 - Jerson
Ten tag pro nadpis tedy funguje nebo ne? Včera jsem se o něco snažil, ale bez úspěchu.
14.8.2009 16:45 - sirien
[h1] Ti vytvoří

Zhruba takovejhle nadpis

Dál to je odstupňovaný přes

nadpis [h2]

a

nadpis [h3]

až po

nadpis [h4]

. Kdysi tu byl i nadpis [h5]... ale ten už tu očividně není...

jak na to koukám, možná by neškodilo lehce zvětšit H2.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062881946563721 secREMOTE_IP: 3.80.131.164