Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
6.8.2009 12:37 - sirien
Takový práce s jednim drakem...
6.8.2009 12:38 - yokuzava
Sirien :) jaky prace? a kdo rikal ze sem dam draka? :))
7.8.2009 08:26 - Magus
Yokuzava:Odine?
7.8.2009 08:29 - Magus
Nemuzes si zmênit avatar takhle to nevipada ze fandis ninjum=p
7.8.2009 08:49 - yokuzava
Magus, muzu si zmenit avatara i nick :) proc ne? Na me naklonnosti se nic moc nemeni.
7.8.2009 08:52 - Magus
Ach se mi ulevilo...uz tak je nas malo=p
7.8.2009 15:12 - sirien
Toho měnění nicků tu začínám mít lehoulince plný zuby.
7.8.2009 15:46 - yokuzava
Siriene a proc? :) ja ti slibim ze uz si ho nezmenim. Ale jestli to chces nejak omezovat tak co treba dat dve tri zmeny limit a dost nebo jednu zmenu na mesic? ;)
9.8.2009 13:11 - Dracain
Alek píše:
Promysli to, promysli, na své štěstí pomysli.


Na mě nemáš:

Rozmysli si, Jíro, rozmysli,
na své štěstí dobře pomysli.
Ty v domečku máš svatý klid,
můžeš chodit do hospody,
karty mastit, pivo pít.

Rozmysli si, Jíro, rozmysli,
na své štěstí dobře pomysli.
Ty -
- JÁ V DOMEČKU MÁM SVATÝ KLID!
11.8.2009 14:03 - Ebon Hand
Po dvoutýdenní dovolené mám v pravém menu 79 svítících novinek.
Pročíst první stranu není problém, u jakékoliv další stránky menu novinek, mě to po kliknutí na vybraný odkaz hodí na první stránku s rozsahem 1-20.
Máte nějaké konstruktivní řešení, jak odznačit ostatní?
Protože proklikávat se stránkováním menu novinek na starší novinky, kliknout na jakoukoliv z nich a být promtně přehozen na rozsah 1-20 mi přijde cesta debilní a ohrožující mé duševní zdraví nemluvě o časové náročnosti.
Upozorňuji případné kverulanty, že se na stránkách d20 orientuji jen podle menu novinek, tudíš je pro mě důležité mít věci neoznačené, abych viděl co je nové.
11.8.2009 14:19 - Merlin
nejezdi na dovolenou..já taky trpěl po návratu
11.8.2009 14:22 - Sethi
Tomu říkám profesionální rada. Ano, tak to má být. Věrný čtenář prostě na dovolenou nejezdí - a když už musí, tak si zařídí, aby alespoň jednou denně kostku přečetl.
11.8.2009 14:55 - Lotrando
Ebon: když budeš rychle klikat na odkazy, nemusíš čekat na načtení stránky, jako přečtené se to označí hned. Můj skill je 6-8, to je počet kliků na link, než mě browser předběhne a načte stránku, čímž mi posune menu mimo čitelnou oblast.
11.8.2009 15:00 - sirien
wow, to je drsná rada.
Neni snazší si nechat v prvnim tabu otevřenou Kostku, listovat v ní Novinkama, a všechny věci co vás zaujmou si otevřít do tabu nového?
11.8.2009 15:17 - Lotrando
hmm, nejlepší je mít čudlík "označit vše jako přečtené".
11.8.2009 15:33 - sirien
Ve skutečnosti žádnej takovej čudlík neni potřeba.
Místní diskuse nejsou o nic moc míň přehledný než PHP BB, jenomže nevyskakujou hned na home page a jste všichni zvyklý líně používat okno Aktualit. Když si rozkliknete diskuse a sekci, která vás zajímá, tak tam vidíte totéž co v PHP BB.
A diskusi která je aktivní a nezajímá vás můžete natvrdo vyřadit jednim kliknutim v záhlaví navěky, aby vás v Aktualitách neotravovala.
11.8.2009 15:35 - Ebon Hand
Siriene, to mi moc nepomůže, protože musím pak ty okna pozavírat. Což je skoro stejné jako přeskakovat na starší stránky novinek.
Každopádně, to co si chci přešíst si přečtu klikáním z toho menu, ať je to komplikované jak chci. Ale pak mi tam stejně zůstane kupa svítících témat.

EDIT: Siriene, nevím jestli mi nerozumíš, nebo nechceš rozumět. Já si žádné diskuze vyřazovat nechci. Na rozdíl od tebe, mám v práci fakt málo času a nejrychlejší systém orientace na d20 je přes menu novinek. Proto jsem si tak přál, aby bylo uděláno sofistikovaně a pomohli jste mi při navštěvování d20 rychle se orientovat a přemisťovat.
Vyřazení diskuze je krok velmi krátkozraký, protože se pak nikdy nedozvím, že se v ní rozjela diskuze (ačkoliv často offtopicová) na kterou se rád podívám. Což mi oznámí množství příspěvků za názvem. Takže chci odznačit všechny diskuze, kde je pár příspěvků, protože jsou nepodstatné.
11.8.2009 15:38 - sirien
Hm. Tak ono vzásadě by to tlačítko "odznačit vše" nebyl u diskusí moc problém, ostatně kdo nechce, nepoužije, ale Alnag se kolem toho nějak cukal...
11.8.2009 15:39 - Lotrando
Sirien: nemyslím, některé diskuze nemají po třech dnech smysl, ale nemusím je kvůli tomu odhlašovat.
11.8.2009 15:42 - Ebon Hand
přidal jsem EDIT.. Příliš rychle reagujete.. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093756914138794 secREMOTE_IP: 100.26.35.111