Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
23.7.2009 15:36 - Lotrando
Pak mám bohužel averzi na nick :). V tom případě je funkce změna nicku docela dobrá featura
23.7.2009 19:48 - Alek
Rytíř píše:
A jak se z toho částečnýho náhledu dostanu zpátky do editace, fakt to musím celý znovu načítat? Nebo jsem ještě někde něco přehlíd..

Když na tu ikonu klikneš znovu, náhled zas zmizí. Stejný náhled funguje i když píšeš příspěvky do diskuze.
23.7.2009 22:12 - sirien
(a to to vysvětluješ člověku co se podílel na návrhu layoutu a tvorbě featur... Rytíři, Rytíři, Ty to ale vedeš...)
24.7.2009 07:18 - wraiths
Sirien píše:
Rytíři, Rytíři, Ty to ale vedeš...)
to vis on ted nema cas a "honi pinduliny" na onlajnovkach. :)
24.7.2009 10:05 - Rytíř
Na čem že sem se podílel? Na tomhle určitě ne :)

A berte to jako klasickej tester, protože když to nedocvaklo mě, že tam ta ikona je a na co, tak si nedělám iluze, že to objeví každý z našich nových přispěvovatelů. Což je mizerná vizitka, že?

btw sledujete tu skromnost, jo - že netvrdím, že to nenajde ani nikdo z novejch lidí, když ani já ne... považuji se za průměrného usera :))))
24.7.2009 11:14 - Felouen
Rytíř píše:
A berte to jako klasickej tester, protože když to nedocvaklo mě, že tam ta ikona je a na co, tak si nedělám iluze, že to objeví každý z našich nových přispěvovatelů. Což je mizerná vizitka, že?

No, já bych řekla že naopak nový useři si ji všimnou více, protože vidí nové rozhraní psaní příspěvků - je přeci jen takové netradičnější. Třeba mě zaujala hned, když jsem psala tady svůj první post. I když je pravda, že já ráda zjišťuji, co dělají různé ikonky a tak...:D
24.7.2009 11:35 - Jerson
Felouen píše:
I když je pravda, že já ráda zjišťuji, co dělají různé ikonky a tak...:D

Od té doby, co jsem si jedním kliknutím smazal hodinu psaný příspěvek už s ničím neexperimentuju. Každé tlačítko má být jasně a zřetelně označeno.
24.7.2009 11:41 - sirien
Třeba tím že na něj najedeš myší a zobrazí se Ti "Title: zobrazit náhled" ??

(mimochodem, kdybys používal Operu, tak se Ti nic neztratí...)
24.7.2009 12:35 - Felouen
sirien píše:
Třeba tím že na něj najedeš myší a zobrazí se Ti "Title: zobrazit náhled" ??

Jerson: Přesně. Já taky neklikám jen tak, vždycky si na to najedu a popř. dám copy na můj text, pokud je delší a něco by se s ním mohlo stát. :D
24.7.2009 12:48 - Magus
ghsbd
24.7.2009 12:49 - Magus
/ je kurziva uz to vím
24.7.2009 12:52 - Jerson
sirien píše:
Třeba tím že na něj najedeš myší a zobrazí se Ti "Title: zobrazit náhled" ??

Já nemyslel tady na Kostce, tady jde jen o to si té ikonky všimnout, nebo přesněji ji najít - přitnám se, že i když jsem tlačítko na náhled hledal, prostě jsem ho nenašel. A to jsem věděl že tam někde je.
24.7.2009 12:54 - sirien
Píše:
/ je kurziva uz to vím

Tos neměl psát. Víš kolik lidí by se snažilo zoufale googlit, co je ta "zkratka" kterou si použil zač? :))
24.7.2009 12:58 - Magus
=)
27.7.2009 13:49 - Ebon Hand
Proč mě začala kostka odhlašovat při rozepsaném příspěvku? Nikdy se mi to předtím nestávalo, změnili jste nějak nastavení?

Aspoň, že jste zavedli přivlastnění příspěvku.
29.7.2009 12:19 - Magus
Jak nebo co to je bleskovky?
29.7.2009 12:29 - Quentin
ebon: co je to privlastneni prispevku?
29.7.2009 12:32 - Nachtrose
QuentinW: kdyz neco napises neprihlasenej a pak se lognes, tak si to muzes vzit na sebe.
29.7.2009 13:25 - Quentin
ahaa, to je fajn; dik.
29.7.2009 15:18 - Alek
Ebon Hand píše:
Proč mě začala kostka odhlašovat při rozepsaném příspěvku? Nikdy se mi to předtím nestávalo, změnili jste nějak nastavení?

Nevim o tom a myslim, že ani Max. I mě chvíli trvalo, než jsem prohlížečum vysvětlil, že i na navý Kostce chci bejt přihlášenej stabilně. Poslední dobou už mě to neodhlašuje. Takže rada jediná, dej tomu čas a nezapomeň zaškrtávat políčko Pamatovat při logování.

Prcek alias Magus píše:
Jak nebo co to je bleskovky?

Vymyšlený (převzatý) koncept krátkých informačních zpráv (prostě mikročlánek třeba jen odkaz na zajímavé místo). Prozatím bohužel nedořešené a nefunkční.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073939085006714 secREMOTE_IP: 44.200.210.43