Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
24.6.2009 00:21 - sirien
Vidíš, já bych třeba rád aby mě to tlačítko uvozovek do postu nehodilo... prostě bych si četl, naházel průběžně citace do postu a až pak na ně reagoval po dočtení celku.
člověka dost dopálí když zjistí že věnoval minuty psaní něčeho co už někdo napsal. A přečíst celou diskusi a pak dohledávat na co sem to chtěl reagovat je taky nic moc.
24.6.2009 00:35 - Nerhinn
sirien: Tak ono je to imho jedno, jestli tě to tam hodí nebo ne (když o tom tak uvažuju, tak jsem taky víc navyklá na to, že ne), podstatné je to, že když ten příspěvek není úplně navrchu, označit jméno a scrollovat až nahoru, abys mohl kliknout na příslušný tag, je otrava.
24.6.2009 14:03 - Lotrando
jak odstraním postavu ze skupiny, v modulu komunita
24.6.2009 14:12 - Lotrando
ještě dotaz.

šlo by v rámci publikování v Blozích podporovat Atom Publishing Protocol? nebo něco podobného?
24.6.2009 14:25 - Alek
sirien píše:
ad linky - taky mi to kapku lezlo krkem, ale nakonec sem si zvyknul používat "open in new tab". Výdou je že mě to stojí stejně kliknutí, protože stejně obvykle používám "open in nwe background tab" a čtu to až potom... nicméně tohle by nebylo naškodu, pravda

Vynucené otevírání odkazů v novém okně/tabu nemám třeba osobně moc rád. Co mi má co web diktovat, kde se mi otevře odkaz? To si snad můžu rozhodnout jako uživatel sám. Je čistě na mně, jestli stisknu levé myšítko (a otevře se to v daném okně/tabu anebo stisknu kolečko myši (přpadně kombinace shift/ctrl+levé myšítko). Obojí je stejně náročné, je to čistě na mé potřebě a tak to má být.

Lotrando píše:
jak odstraním postavu ze skupiny, v modulu komunita

To sice nevím, ale trochu mě překvapuje že u tvý skupiny mám možnost postavy editovat a mazat lidi spadající do tvé skupiny. Aspoň tam mám takové ikony a to tu nejsem admin...
24.6.2009 14:30 - Lotrando
Alek, no editovat to může prakticky kdokoliv, ale ikonu pro smazání tam nevidím.
24.6.2009 14:37 - Alek
jj, to já taky ne, předám to dál :-)
24.6.2009 15:18 - sirien
Když si dáš hlavní stránku skupiny, tak tam máš u jednotlivých členů červené "x", kterým je odmažeš.

Spíš koukám, že se nám z nabídky na liště nějak vytratila "organizace"
24.6.2009 15:41 - Lotrando
nejde o členy skupiny, ale o postavy
26.6.2009 12:42 - Jerson
Je zvláštní, že když přejmenuju v sekci CPH, tak se změní jméno odkazu v sekci D20, ale v sekci CPH zůstane původní jméno odkazu - mám teď namysli pravou lištu novinek.
Můžete se na to mrknout?

(Btw. líbí se mi číslo příspěvku a ikonka už nad čarou, chválím (: )
27.6.2009 11:05 - Sethi
nevím, jestli už jsem si stěžovala zrovna na tohle, ale když je úplně čerstvá, nová diskuse (blog), tak se první příspěvek zobrazí už jako přečtený a pak trochu zapadá mezi tím, co už běží.
27.6.2009 11:18 - Alnag
Uši: Ano, tento problém je známý. Nicméně Max musí také dodělávat něco do školy, takže to trochu zpomalí další opravy. Takže prostě v průběhu řekněme několika týdnů by snad měly zmizet různé drobné "nežádoucí featury" :))
27.6.2009 11:29 - Colombo
u nových příspěvků mi uvozovky, záložka a číslo příspěvku čouhá pod dělící čáru
27.6.2009 11:55 - Magus
Me leze delsi jmeno-jako sethiin nick muj nick-do textu!
27.6.2009 12:58 - Alek
Colombo: je v řešení

Magus: prosím o screenshot, nedokážu si představit tak dlouhý nick, že by se nevešel. Ale ono půjde hlavně o to, kde to přetejká.
27.6.2009 14:33 - Magus
Má-li víc jak 9 písmen tak leze do textu...Ve všech diskuzích!
27.6.2009 14:34 - Magus
Ale né že by se nevešel jen tam leze...HARANT!!=)
27.6.2009 14:44 - Magus
Jo a články z NONu zmizeli?
27.6.2009 15:30 - sirien
Články z non. jsou na CPH (pokud se týkaly CPH) nebo byly přemístěny na hlavní web do patřičných sekcí.
Možná že je slušné oznámit ostatním, že si Kostku prohlížíš na cihle a ne na počítači, když si stěžuješ na grafiku :)
27.6.2009 15:38 - Colombo
Kostku si prohlíží na kostce, no:)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090403079986572 secREMOTE_IP: 44.204.65.189