Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
6.3.2017 15:15 - sirien
Udělal sem malej úklid v komunitě - skupina d20 Akce byla bordeloidní směs globálních věcí (srazů) s pražskými akcemi, takže sem založil skupinu d20 v Praze a přeházel sem do ní všechny věci co byly pragocentrické (vč. různých DnD Days atp. co se konaly v pražskejch hernách).

Specificky se to týká zejm. Sparkle, které jsem tam přehodil věci související s Mephitem a akcemi Mephitu.

Podobně jako d20 v Brně to je otevřená skupina, přirozeně, takže by to nemělo nikoho limitovat a pokud chce někdo přihodit protože je z Prahy, tak ať dá vědět :)
29.5.2017 11:24 - Jerson
Dvě přípomínky

1) Office styl je málo "office".
2) přímý odkaz na technickou diskusi. Chodím sem od doby, kde se to jmenovalo Bazilišek, a pokud jde o rozdělení sekcí a vyhledávání diskusí a článků, je kostka nejhorší server, který navštěvuju, tak ať je alespoň šance naspat to na správné místo.
29.5.2017 11:28 - sirien
Jakože neobsahuje Excel, nebo jak přesně to jako myslíš?
29.5.2017 12:40 - Jerson
Jako že by mohl víc vypadat jako stránka ve Wordu, nebo okno v officech, bez obrázků, barevného písma a tak.
29.5.2017 12:47 - Colombo
Jsem proti tomu, aby cokoliv vypadalo jako stránka ve wordu.

Když už něco, tak více plaintext s přidaným Markdown viewerem.
29.5.2017 13:53 - York
Colombo píše:
Jsem proti tomu, aby cokoliv vypadalo jako stránka ve wordu.


Však tě nikdo nenutí si ten skin zapínat. "Office" se to nejmenuje náhodou, má to dobré důvody, proč to tak vypadá :-)
29.5.2017 14:22 - sirien
Pohoda, celé horní menu uděláme jako Ribbon, pravý menu jako nápovědu, levý menu jako obsah a tělo stránky uděláme jak dokument z wordu.
29.5.2017 14:32 - B1rd
ted nechci, aby to vyznelo blbe, ale vy mate prostredky, penize, manpower w/e na cokoliv krome nejzakladnejsiho chodu? me to prislo, ze kostka uz je dlouho v takovym vegetativnim stavu s tim, ze mozna nekdy bude ta nova verze (ktera je ale svetelne roky daleko)
29.5.2017 15:39 - Aegnor
B1rd píše:
ze mozna nekdy bude ta nova verze (ktera je ale svetelne roky daleko)

Vždyť už se dávno ví, že Nightfall bude v úterý...
29.5.2017 15:44 - B1rd
Aegnor píše:
Vždyť už se dávno ví, že Nightfall bude v úterý...

Fakt :) Tak to sorry I did not get the memo.
29.5.2017 15:52 - sirien
Nebo ve středu. Podle toho, jak hladce poběží výměna za Sunrise.
29.5.2017 17:01 - Dukolm
Colombo píše:
Když už něco, tak více plaintext s přidaným Markdown viewerem.

Markdown no ten sem se snažil už párkrát protlačit do nové verze ale zatím bezúspěšně
a setkání naživo v balonech s mušketami se nějak zrušilo.

B1rd píše:
ted nechci, aby to vyznelo blbe, ale vy mate prostredky, penize, manpower w/e na cokoliv krome nejzakladnejsiho chodu?


Prostredky - Trochu něco málo

Penize - Ne účty za doménu a server platí admin team ze svého

manpower - Ano můj volný čas.

Aegnor píše:
Vždyť už se dávno ví, že Nightfall bude v úterý...

No doufáme že bude sloužit déle než jen jedno úterý.
29.5.2017 19:51 - Aegnor
B1rd píše:
Fakt :) Tak to sorry I did not get the memo.

Jenom teda zatím nikdo nespecifikoval, které úterý to bude.
3.6.2017 20:56 - sirien
Šaman, jinde píše:
Mimochodem některé odkazy z archivu jsou nedostupné - třeba ty, u kterých to píše, že budu přesměrován na stránky GoT, které už asi nefungují.

Ano, Kostka má tak hluboké kořeny, že již obsahuje i své Černé Archivy.

Na Tvém místě bych moc nezmiňoval, žes na jejich obsah našel nějaké existující odkazy, protože by se mohlo stát, že si Tě pak najdou...
3.6.2017 22:08 - Šaman
Z archivu na mě vyskakují asi všechny možné odkazy, které kdy na Kostce vyšly. Zrovna nedávno jsem málem psal do diskuze že bych se rád zúčastnil hraní, ale uvedené datum není sobota, jak se tam proklamovalo. Až po chvíli jsem si uvědomil, že to bylo z archívu a rok 2010. :)
3.6.2017 22:24 - Log 1=0
Ale to by mohla být dobrá hra. Po ní byste mohli pokecat o DnD 5E, Fate 4E a časových paradoxech.
3.6.2017 23:13 - sirien
Okno Archivu je totiž tvořené Omniskopem který nám zapučila Neviditelná Univerzita. Snažíme se ho držet zaměřené na diskuse a články, které byly, ale občas nám to trochu uteče k věcem, které jsou, sem tam i k věcem, které teprve budou nebo které ani nebyly a nebudou, ale být by mohly.

Prostě když se do něj díváte, tak je potřeba si zkontrolovat nastavení. Ta malá ozubená kolečka na levé straně.


EDIT: damn; projistotu: doslovně myšleno, teď nechci odkazovat na žádnou ikonku skutečných settings...
11.6.2017 22:53 - Log 1=0
Nevím, jak vidíte mou profilovku vy ostatní, ale z mého pohledu se tam náhodně střídají Xanathar s tím anonymním zřícím, co jsem tam měl předtím. Nevíte, čím by to mohlo být?
12.6.2017 00:02 - sirien
cookies, nejspíš? Nebo nějaká jiná historie browseru která se Ti ukládá?

Je to z jednoho compu? Co má za OS, co máš za browser, kterou verzi?
12.6.2017 09:42 - Log 1=0
Jo, z notebooku.
Windows, ten nejnovější.
Google Chrome 58.0.3029.110

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11184597015381 secREMOTE_IP: 44.205.3.18