Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
17.6.2009 23:47 - Alnag
Myslím si, že o šířce to vůbec není.

LZJ: Pokud máš Operu (nebo ostatně i jiný prohlížeč) a písmo se ti zdá malé, tak si stránku zvětš. Budeš to mít širší a bude se ti lépe číst.

BTW: Nemůžu potvrdit problém s překrýváním. Na poslední stable verzi Opery 9 a posledním post-beta releasu Opery 10 otestováno a vypadá to OK.
18.6.2009 00:40 - sirien
já Operu ještě pořádně neupdateoval poslední dobou a taky ok.
18.6.2009 02:58 - sirien
Tak teď jsem četl jeden článek tady a musim říct - nerozšiřovat. Je to tak akorát u horní hranice pohodovosti, víc by už bylo moc.

Diskusím by nicméně těch pár cenťáků nejspíš neuškodilo (těch pár cenťáků co zabírá avatar - chápu že pro formát neni dobrý aby to uskakovalo pod avatara, ostatně sám sem kvůli tomu při betatestu dost prskal, nicméně neměl by bejt problém to pod oknem Aktualit rozšířit o tu šířku avatara doprava, ne? Ničemu to neuškodí a bude to myslim příjemnější...)
18.6.2009 08:00 - Jerson
Já bych text nechal, avatar je hezky oddělený a vypadá to dobře. Jen ikonku záložky a číslo příspěvku by to chtělo přesunout nad linku, aby nezavazela v textu.

Btw. všiml jsem si, že se diskuse na non.d20 (nevím jak články) objevují v novinkách v pravém sloupci, i když tu není možnost kliknout na non.D20 přímo - alespoň mí čtenáři uvidí, když přidám další kapitolu a informuju je o tom. Jen se pzetám - kdy asi tak plánujete spuštění cph.d20?
18.6.2009 08:03 - Magus
Mam safari a jde to..
18.6.2009 11:25 - Čindi
Nový web je o hodně lepší, díky. Text prosím nerozšiřovat.
18.6.2009 13:31 - Max
Píše:
cph.d20

Včera jsem nastavil směrování, zbývá nastavit vhost a web. Počítám maximálně den či dva?
18.6.2009 18:06 - andtom
Asi jsem to napsal ne moc srozumitelně, zdá se mi tady prázdno, ovšem nenabádám k delším řádkům, ale k zaplnění nějakými prvkami.
Červeným okrajům relativně rozumím, že je to dobré kvůli přístrojům s malým displejem, OK. Odmyslím si tedy červené okraje - to co zbývá v šedé zóně se mi ovšem stále jeví jako poloprázdné. Scrolluji poloprázdný prostor. Chápu, že nejsem trendy, je to jen můj názor.
18.6.2009 18:44 - Alek
Já už ti asi rozumím, andtome (že mi to ale trvalo :-)). Tobě se hlavně nelíbí to prázdno pod tím novinkovým panelem vpravo. Ono na staré Kostce to bylo úplně stejné, jen to v tom stylu tak nějak zanikalo, tady je vymezenej prostor a tvoje oko by v něm chtělo něco vidět. Ono je těžký to zaplnit, když nevíš, jak ten prostor bude zrovna velkej (každej článek a diskuze jsou jinak dlouhé, takže to těžko zaplníš úplně), ale částečný řešení mě napadaj. Až seberu odvahu, navrhnu je Maxovi (on jistě rozumí). :-)
18.6.2009 19:16 - andtom
Alek: Přesně tak jsem to tady i před dnem-dvěma napsal - že to asi bylo tak i předtím, akorát teď jsou kraje tmavě červené a najednou to poloprázdno v šedém poli vystoupilo na povrch kontrastně jako pěst na oko.
Vnitřně rozumím, že tvorbě stránek nerozumím :) a že to možná není jednoduché.
Btw.: Pamatuji si, jak se četl starý Excalibur a pak přišlo Score a jako horkou novinku proti starému Excaliburu Score nabídlo spoustu bílého místa. Prezentovali to jako úžasnou novinku (myslím, že to je dobrých 15 let zpátky :))) ), ale bylo mi tehdy jasné, že to bylo vychvalováno jako z nouze cnost - nebyly schopni/ochotni to smysluplně zaplnit. Tam se daly psát snad romány, tolik bílého místa na stránkách zbývalo :)
18.6.2009 19:23 - Alek
Tak ono to má svůj smysl, to "bílé" místo. Když chceš něco zvýraznit, není lepší způsob (je to mnohem lepší, než bombastické grafické prvky). Stejně tak by se dalo říct, že když jsem v diskuzi (článku), chci si číst a nechci být rozptylován ničím jiným.
18.6.2009 20:23 - Lotrando
lord omwati je pořád nepřečtený??
18.6.2009 20:25 - Sethi
...spíš porouchaný... =)
18.6.2009 20:29 - Alnag
Kde?
18.6.2009 20:29 - Rytíř
Andtome, zkus si zmenšit počet příspěvků na stránku. Já to udělal, těch 20 je moc, taky sem měl pocit, že furt jenom posouvám stránku nahoru dolu. Teď mám 15 a možná si dám 13. To je takové hezké číslo
18.6.2009 20:54 - Lotrando
diskuze "K: Lord Omwati" se ukazuje stále jako nepřečtená
18.6.2009 21:18 - Alnag
Upřímně řečeno, radši tu diskusi moc nepokoušejte. Bude tam nějaký bug. Já si tím úplně odstřelil novinkový panel... když jsem tam zkusil zapnout RSSko (kterým mimochodem by se pak mělo dát vypnout diskuse/projekt které nechcete sledovat... ale jak říkám, momentálně bych to nezkoušel). :))
18.6.2009 21:41 - yokuzava
Stejne se jevi i "
K: WoD Praha 09 - Organizační vývěska (2)"
18.6.2009 21:57 - Alek
Tak v tom případě je jasné, kde je chyba. Tyto diskuze mají společné to, že nyní patří do Komunita- Skupina. Tohle je čerstvá novinka, takže nejsou vychytané mouchy.
18.6.2009 22:02 - Max
bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

PLESK!

tak tahle už si nezalítá ...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091899871826172 secREMOTE_IP: 54.210.83.20