Kultura

Magus
19.4.2009 19:27
Comics
Každy si predstavy pod slovem comics jenom "divné" manga... Ale najde se I par peknych fantasy a sci-fi comicsy..( tim nechci rici ze manga nejsou dobre).... Máte nêjaké oblíbené comicsy?
Seznam zde zminovanych comicsu:
Autorská citace #61
23.4.2009 05:32 - Fritzs
Colombo:

wikipedie, lživá pseudoenyklopedie píše:
The Incongruity Theory originated mostly with Kant, who claimed that the comic is an expectation that comes to nothing.


Omlouvám se, za to, že cituji wikipedii, nicméně sám jsem přesvědčen, že humor (respektive komično) vzniká v důsledku toho, že namísto předpokládaného nastane něco zcela jiného.

bigbythewise: Tak napiš Alnagovi, áť mě dá diskuzní ban.
Autorská citace #62
23.4.2009 07:43 - Jerson
EGS mě taky nijak extra nepobavilo, a to jsem přečetl asi stovku dílů, než jsem to vzdal.

Btw. mohl by buď Magus nebo někdo za adminů (Sirien), upravit úvodní otázku tak, aby pod ní dal aktivní odkazy na všechny zde zmiňované komixy, nejlépe v abecedním uspořádání a případně velmi krátkou notickou o co jde? (Ale ta noticka není nezbytná) Jen pro snažší orientaci dalších čtenářů.
Autorská citace #63
23.4.2009 07:57 - Magus
Já bych už Fritzse netrápil...nevim proč by mnêl dostat ban, spíš by sme ho mêly dostat mi "za sraní kamaráda".....tak už bych se na to vysral a vratil bych se k tematu.....!!
Autorská citace #64
23.4.2009 09:09 - Fritzs
Magus: Ha, porušils netiketu!
Autorská citace #65
23.4.2009 09:10 - Fibriso
netiketu?
Autorská citace #66
23.4.2009 10:16 - Fritzs
Fibriso: To znamená, že tady Alnag zakazuje mluvit sprostě. Teda aspoň mě, na Maguse má možná jinej metr...
Autorská citace #67
23.4.2009 10:28 - Fibriso
Aha, myslíš Etiketu.. tak to jo.

Ten horní seznam je Ok, ale kdyby to byly odkazy (na ty co mají odkazy) a jějakých pár slov co to je, tak by to bylo mooc dobééé
Autorská citace #68
23.4.2009 10:50 - Magus
NETiketa jako etiketa na netu..seznam nahore sem psal na mobilu v hodine takze doma to zlepsim..:)
Autorská citace #69
23.4.2009 11:00 - Fritzs
Magus: Taky by ses v té škole mohl učit. BTW: Chybí tam Gunnerkrig Court, ale jelikož sem to zmiňoval já, tzak je to zjevně příliš snobské pro d20.
Autorská citace #70
23.4.2009 11:09 - sirien
Jerson Večer to projdu a naházim tam odkazy (pokud to do té doby neudělá někdo jinej)

Fritzs: Gratuluji... opět se mi nedostává slov... to fakt chceš tak hrozně moc dostat ban abys dokázal, že se na zlém trucprojektu také dávají bany? To je ubožejší než sem myslel... (a co se Maguse týče, použít vulgaritu někdy v kontextu a mluvit vulgárně permanentně a ofensivně vůči jiným lidem je docela rozdíl)
Autorská citace #71
23.4.2009 11:34 - Fritzs
Sirien píše:
to fakt chceš tak hrozně moc dostat ban abys dokázal, že se na zlém trucprojektu také dávají bany?


Myslím, že existence diskuzních banů na d20.cz je prokazatelná.

Sirien píše:
To je ubožejší než sem myslel...


Vyjma: "kozel zahradníkem" a "jsi paranoidní" nemám slov.

Sirien píše:
(a co se Maguse týče, použít vulgaritu někdy v kontextu a mluvit vulgárně permanentně a ofensivně vůči jiným lidem je docela rozdíl)


Ehm, co sem to psal o tom dvojím metru...
Autorská citace #72
23.4.2009 11:45 - Merlin
možná by bylo vhodné prostě příspěvky od Fritzse ignorovat...prostě jak se objeví jeho ikonka přeskočit. On stejně jede na jiné vlnové délce než my všichni ostatní, kteří k jeho dokonalosti můžeme jen vzhlížet. Takže aby jsme nepropadali depresi z naší nedokonalosti, prostě ho ignorujte. Není to tak těžký věřte mi.
Autorská citace #73
23.4.2009 11:49 - Jerson
Siriene, budeš mít co dělat, ale seznam dobrý. Jen ... proč tam není třeba OOTS nebo Nodwick?
Autorská citace #74
23.4.2009 11:49 - Fibriso
Ok, ten mi prozraďte jestli mluvíte v ironii nebo vážně... protože jestli vážně, tak si budu o Fritzovy myslet dost negativní věci...
Autorská citace #75
23.4.2009 11:59 - Magus
Fritzs: presne na tebe nestaci ani 300 metrovy pásmo....a sakra zase Fritzs odbehl od temata jen se držím abych nepotreboval pásmo jako ty......PROSÍM SPÁTKY K TÉMATU....!!!!!!!!!
Autorská citace #76
23.4.2009 12:05 - Magus
Jerson : opravuju to porad sam ne Sirien...
Autorská citace #77
23.4.2009 12:08 - Fibriso
Magus: nebo mě v připadě nouze můžes skusit dat práva a já ti to odpoledne zkoriguju i s odkazama.
Autorská citace #78
23.4.2009 12:10 - Alnag
Vulgarity tady netolerujeme v žádném případě a od nikoho*. Magusi, ty to také neslyšíš prvně, tak nehraj neviňátko. Fritzsi, děkuju ti za zájem, ale myslím, že do způsobu vedení téhle stránky ti vůbec nic není. Konec diskusi na toto téma. Děkuji.

* a ještě než přijde nějaký chytrák, autentický překlad něčeho vulgárního - viz např. článek o nestvůrách, je trochu jiná záležitost. Jde o alespoň základní slušnost mezi sebou. To, že jí někteří nejsou mocni je skutečně nesmírně skličující.
Autorská citace #79
23.4.2009 12:11 - Magus
Fibriso: jj to by bylo dobry, jen nevim jak ti muzu dat prava.?
Autorská citace #80
23.4.2009 12:14 - Magus
Alnag: njn ale já sem v pubertê já tak mluvím furt.... Ale jo no sorry...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084423780441284 secREMOTE_IP: 3.94.150.98