Kultura

Magus
19.4.2009 19:27
Comics
Každy si predstavy pod slovem comics jenom "divné" manga... Ale najde se I par peknych fantasy a sci-fi comicsy..( tim nechci rici ze manga nejsou dobre).... Máte nêjaké oblíbené comicsy?
Seznam zde zminovanych comicsu:
Autorská citace #41
22.4.2009 11:46 - Magus
Sethi : Colombo nemá moc smysl pro humor.)
Autorská citace #42
22.4.2009 12:39 - Fritzs
Blaine: To má jako být vtipné...? Dyť ser tam jenom onanuje, souloží a řeší sex...

Fibriso: Sorry, ale "součesné" furry záležitosti mě moc neberou.

Neodpustím si, abych na Colomba nereagoval:

Colombo píše:
Tak sorry, ale jakmile přestanu brát nějaký prvek prostředí, naprostá většina příběhů se stane hloupým. Třeba princ Bajaja bez draka. Nemám rád draky, tak je do toho nebudu počítat, he?


Ne, když jej nahradíš vhodným jiným prvkem. Pokud ovšem "zajímavost" příběhu stojí a padá s určitým jeho prvkem (transgenderovací puškou) a nahrazením tohoto prvku se z toho stává "nudná záležitost" tak je ten příběh asi špatný. (nepplatí univerzálně, například hard scifi je do značné míry vyjímkou)
Autorská citace #43
22.4.2009 12:44 - Magus
Fritzs : podle me to je vtipny..:)
Autorská citace #44
22.4.2009 13:17 - Fritzs
Magus: Podle mě ne. Opakovaný vtip již není vtipný.
Autorská citace #45
22.4.2009 13:38 - Blaine
2Fritz: Sorry, ale me to docela casto rozesmeje a jaksi jsem se nemohl nepodelit. Je mi jasne, ze ty rozhodne budes mit jiny vkus jak ja - ja se treba pobavim i u One Piece (anime, mangu radsi ne, toho je fakt hodne:P) a u tech EGS.

Tak a ted mozna z jineho soudku - pokud neznate Sluggy Freelance a jejich hlavniho "roztomileho maskota" Bun Buna, tak teda nevim... Bun bun by vedel "Ka-Click!"
Autorská citace #46
22.4.2009 13:45 - Fritzs
Blaine: Nemáš vkus... to se stává...
Autorská citace #47
22.4.2009 14:12 - Fibriso
spíše je pravděpodobnější, že ty nemáš humor (a to se taky stává)
mě to totiž pobavilo taky.
Autorská citace #48
22.4.2009 14:31 - Blaine
2Fritz: Nemam, no co uz, s tim ja nic delat nebudu :P
Ale protoze se bavime o komiksech a ja nevim, jestli se mi to tady nejak povedlo zminit, tak rozhodne nesmis zapomenout na Kocogel! Protoze kde jinde si muzete precist vyborny komiksy v cestine?:) a nejsou tam jen elastaci, ale i vyborne evropske serie - mam pocit ze "Evropske trio" dokonce dodelalo Thorgala. - pokud ne celeho, tak ted na nem delaji.

P.S.: nechce se mi sem davat link, protoze to uz by asi byla az moc bezuzda reklama a mozna by to dokonce mohlo byt proti nejakym pravidlum. Pokud jsem se provinil uz timto, lituji, uz se to nestane!
Autorská citace #49
22.4.2009 14:40 - Sethi
to je v pořádku, nemá smysl se rozčilovat, já už jsem na to přišla. obětí je tady v podstatě fritzs, jako jediný obdařen dokonalým vkusem a tím pravým smyslem pro humor, který mu nedovolí ocenit vtip, který už byl jednou použit. žije tak život v neustálých chmurách, protože tu není nic, co by mu jej rozjasnilo - zvedá si tedy náladu alespoň tím, že si vylévá zlost na tvorech s primitivním smyslem pro humor jako jsme my, protože nedokáže skousnout, že jsou naše malé retardované mozky šťastné a dokážou se bavit nad nízkými rádobyhumornými dílky, nebo, nedejbože, připustit, že by se někomu mohlo líbit něco, co se nelíbí někomu jinému. buďme k němu shovívaví, nemůže za to, co umřel aristofanes, humor už prostě není to, co býval.
Autorská citace #50
22.4.2009 15:14 - Magus
Sethi: Nemam slov... :D
Autorská citace #51
22.4.2009 15:26 - sirien
Fibriso píše:
spíše je pravděpodobnější, že ty nemáš humor

Na druhou stranu se u jeho postů často zasměješ :D
Autorská citace #52
22.4.2009 16:01 - Magus
Fritzs: ty seš taky smesnej porad stejne a stejnak se nad tebou pokazde zasmneju...
Autorská citace #53
22.4.2009 17:28 - sirien
V tomhle se musim Fritzse zastat. Žánr humoru sice zůstává stejný, ale dost často se mu podaří přijít se zcela novou perlou :)
Autorská citace #54
22.4.2009 17:49 - Fibriso
Humor v nehumoru?
Autorská citace #55
22.4.2009 19:28 - Fritzs
sethi píše:
jako jediný obdařen dokonalým vkusem


Oproti většině ostatních účastníků této diskuze zjevně ano.

sethi píše:
a tím pravým smyslem pro humor, který mu nedovolí ocenit vtip, který už byl jednou použit.


Nevidím důvod, proč bych měl neustále oceňovat vtip již jednou oceněný. Pokud mi nějaký "humorný webcomics" nabízí neustále to samé, tak nevidím důvod jej číst. Rovněž nevidím důvod jej považovat za cokoliv jiného než laciný brak. Člověk, kterému ke spokojenosti stačí laciný brak prostě a jednoduše nemá vkus.
Autorská citace #56
22.4.2009 19:41 - Fibriso
jo, humor v nehumoru!
Autorská citace #57
22.4.2009 19:41 - Sethi
jistě, to jsem přece řekla. obávám se, že v tomto týmu buranů bez vkusu prostě nenajdeš docenění a tvoje perly nikdy nemají šanci padnout na úrodnou půdu. chápu, že to děláš ve snaze pomoct nám vytápat z mlhy nízkých zábav, ale musím ti s lítostí sdělit, že jen plýtváš potenciálem, který by mohl být využit jinde s větším úspěchem.
Autorská citace #58
22.4.2009 20:01 - pipux
Burani, myslím, že jsem přišel na podstatu humornosti ...


(jestli ne, tak ne. zkusíme případně znova)
Autorská citace #59
22.4.2009 21:24 - bigbythewise
Troll detected.
Autorská citace #60
22.4.2009 22:27 - Colombo
proč by neměl Colombo mít smysl pro humor?

Fritz: mohl by jsi humornost definovat?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08539891242981 secREMOTE_IP: 44.200.39.110