Kultura

Fritzs
21.11.2008 21:38
The Political Compass
Nedávno jsem byl odkázán na The Political Compass, je to celkem zábavné a poměrně zajímavé měření, toho, kam patříte v politickém spektru. Není to tedy nic světoborného, ani něco, přes co by se člověk nepřenesl a dokonce ani nic směrodatného, ale stejně je to IMHO zajímavé...

Moje hodnoty jsou:

Economic Left/Right: 1.38
Social Libertarian/Authoritarian: -4.46

Jak je na tom zbytek D20...?

(Z výzkumných důvodů si prosím udělejte i test přesvědčení)
Autorská citace #81
25.11.2008 15:52 - Argonantus
Sosáček:
Dal jsem si práci, abych zjistil, že "asi dva" znamená šest.
Jmenovitě Naoki, Invictus, Bajo, Tafif, Jiron a já.
Autorská citace #82
25.11.2008 16:19 - Colombo
Jestli vás to potěší, byla délána studie a zjistilo se(+klasický test dvojčat), že politická orientace(pravice-levice) je vrozená. Jak však dotyčný vidí onu orientaci faktických stran ke svým ideovým, tak to je věc samozřejmě jiná.
Autorská citace #83
25.11.2008 16:28 - Sosáček
argo: nojo. ale invictus to potom stahl kdyz si procetl FAQ, a s Jironem jsem se o tom bavil o emailu, a taky to myslim nehori.

ale tak, zpochybnovacu se vzdycky najde.
Autorská citace #84
25.11.2008 16:31 - Alek
Dodělal jsem si to přesvědčení, takže zesumářim ještě jednou výsledky pro statistické účely (budu se na zkoušce ze statistiky, co mě čeká, chlubit, že jsem se zapojil do průzkumu...jaká že vlastně byla nulová hypotéza? :-)).

Economic Left/Right: -2.38
Social Libertarian/Authoritarian: -3.49

L 6, X 6, C 10 | G 12, N 12, E 1
Autorská citace #85
25.11.2008 16:48 - sirien
Píše:
Jestli vás to potěší, byla délána studie a zjistilo se(+klasický test dvojčat), že politická orientace(pravice-levice) je vrozená. Jak však dotyčný vidí onu orientaci faktických stran ke svým ideovým, tak to je věc samozřejmě jiná.

K tomu mám určité pochybnosti na základě toho že politická orientace silně koreluje s rodinou a sociálním okolím.
Autorská citace #86
6.2.2009 12:22 - Aramor
Economic Left/Right: 5.50
Social Libertarian/Authoritarian: -7.90

Politická orientace vrozená? Huh, tady je to občas hodně divoký!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071199893951416 secREMOTE_IP: 35.175.212.5