Kultura

sirien
4.4.2008 19:44
Toto je čtvrtý ze série článků ve kterých najdete postupně recenze na doufám že časem celé dílo Terryho Pratchetta. žádná z nich neobsahuje spoilery ;)
Autorská citace #1
4.4.2008 19:44 - bobr
looooooooooool
Autorská citace #2
10.4.2008 12:46 - Lokken
Moc pěkný článek,není nad to mít pěkně zesumírovanou svou oblíbenou serii! Btw,moje nejoblíbenější postava je též Angua,ikdyž proč konkrétně je mi záhadou...
Autorská citace #3
10.4.2008 13:10 - sirien
Dokonale archetypální vlkodlak? Jediná příčetná postava v celé Hlídce (teda... spolu s Gaspodou)
Autorská citace #4
11.4.2008 00:07 - Lokken
sirien:na tom asi něco bude :-)ikdyž Igorovy mozky/mozek budou asi taky relativně normální(až no to huhlání...)
Autorská citace #5
11.4.2008 07:43 - Jerson
Jak vidím, sirien dává přednost vážněji pojatým knihám spíše z zdruhé poloviny - za sebe říkám, že hlídka se dá číst od začátku do konce úplně v pohodě. Jen bych ještě doplnil, že k hlídce patří "Kdepak je má kravička" (: ) - možná na vydavatelsky, ale určitě je třeba vědět, co Elánius čte svému synovi před spaním.
Autorská citace #6
11.4.2008 14:09 - sirien
jo, mít pět stovek nazbyt tak si jí koupim :(
Autorská citace #7
12.4.2008 03:33 - Lokken
Já jsem dal osobně přednost Kuchařce stařenky oggové.Přecejen, návod na porcování krysy,recept na trpasličí chléb apod....
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17392992973328 secREMOTE_IP: 34.236.38.146