Kultura

Karel
10.3.2008 18:44
jakou hudbu poslouchate u hry?
Hudba je podle mě duležetou části hry.A prot se vás ptám:jakou hudbu poslouchate u hry?
Autorská citace #21
13.3.2008 22:35 - Gurney
Rozhodně tichá hudba do pozadí, doporučuju vyzkoušet a pak vypnout, najednou tomu strašně něco chybí. Do SW máme úspěšně vyzkoušen soundtrack z Republic Commanda, asi desetkrát dokola :)
Autorská citace #22
13.3.2008 22:35 - Lotrando
Já jsem nějakou hudbu pouštět zkoušel, ale nesetkalo se to právě s ohlasem. Odhadem asi proto, že jsme se neshodli na žánru. Při přípravě si ale pouštím hodně ST z obou Conanů, hodně ST ze Zaklínače (hry), poslední dobou Nightwish. Svého času jsem hodně poslouchal Dead Can Dance, u těch mě napadaly hodně dábelské zápletky :)
Autorská citace #23
13.3.2008 22:44 - Lokken
Alnag:No vidíš,na Red Sonju bych úplně zapoměl.Ten je opravdu dobrý!Dík za připomenutí.
A hudba ze seriálu Wiedzmin je na některé situace super.
Autorská citace #24
13.3.2008 22:52 - Alek
A já zas děkuju za připomenutí Ennia Morricona :-), to by byl skutečně hřích kdyby v tématu o soundtracích (v což se to tu vlastně vyvinulo) nezaznělo jméno krále filmové hudby.
A abych se tedy vrátil k tématu, my hudbu povětšinou moc neposloucháme a když už, tak nijak plánovitě a už vůbec si to nedýdžujem. Ale je pravda, že LOTR nám tam občas hraje a když se rozjede rohirský téma, mám choutky začít boj a zařvat si "SMRT!" :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074590921401978 secREMOTE_IP: 44.204.34.64