Kultura

Rytíř
21.1.2008 22:14
V žádné hře, odehrávající se v prostředí napodobujícím středověkou a pozdně středověkou Evropu, by neměla chybět zbraň typická tehdy pro takřka každou armádu a ozbrojený střet - kuše s ocelovým lučištěm.
Autorská citace #21
25.6.2009 10:41 - Lotrando
rytíř: ten bude hluchej :), obecná rada zní, dělejte v lese přiměřený hluk, případný kanec uteče. jinak zápasit s kancem je hodně špatnej nápad, pravděpodobně tě nabere a jednoduše vykrvácíš poté, co ti roztrhne tepnu někde na noze. na jeho hlavě jsou cca dvě místa, kam když se trefíš, tak máš jakous takous šanci.
Autorská citace #22
25.6.2009 10:46 - Rytíř
Jerson: přesně tak, rozhodně by ta zbraň byl hlavně bonus k morálce.. ;)

Lotrando, naši kanci už jsou asi nějaký votrkaný, protože tenkrát poprvý mě viděli z dálky a prostě po mě vystartovali sami, fakt sem je neprovokoval.. a ten letošní byl asi zabranej do díla, jj.

Ale když sem tuhle slyšel kašlat srnce přes potok na stráni proti mě a jen tak ze srandy na něj zakrákal (spíš než krákání je to takovej skřek, který když udělám dvakrát, tak mě pak den bolí v krku) v odpověď, tak místo aby utek, začal se drát křovím dolů ke mě. Sotva sem ho viděl skákat přes vodu na mou stranu, vzal sem nohy na ramena taktéž a zdrhnul mu z louky do lesa :))))))

nevim, možná prostě už má na mě místní zvěř pifku
a já jim přitom nikdy nic neudělal.. no fakt
Autorská citace #23
25.6.2009 11:08 - Jerson
A není to tím že chodíš se psem?
Autorská citace #24
25.6.2009 12:06 - Fibriso
vzhledem k tomu, že moje práce se občas v lese a houštinách, děkuji za rady "jak přežít sektání s kancem"
OT: btw, myslíte, že by na něj zabral Pepřový spej?
(na psy funguje)
Autorská citace #25
25.6.2009 13:26 - Faire
Slyšel jsem už o autonrhodách, po kterých bylo auto na šrot, kanec se zvedl a odešel (dost možná opodál zemřel na vnitřní zranění, ale stejně). Doporučuju
Strom :) S pepřákem bych to neriskoval, protože na aplikaci člověk musí být blíže, než bych kdy chtěl kanci být (totéž platí o zbytku zbraní pro boj zblízka - v případě nouze nejvyšší, ale útěk má vždy prioritu :)
Autorská citace #26
25.6.2009 13:33 - Merlin
Mužu z vlastní zkušenosti, že některého psa pepřák vyřadí a některýho naštve tak, že je sáááááákra problém. Tudíž předpokládám, že čuňas bude obdobnej neřád

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070775985717773 secREMOTE_IP: 107.23.157.16