Kultura

Yoltan
13.12.2007 20:03
Nejhorší fantasy film ...
Nedávno jsem měl chuť vidět nějaký starý dobrý fantasy, tak jsem zašel do půjčovny a po delším hledání jsem našel "Dragon Quest" ......... po dvaceti minutách jsem to musel vypnout, opravdu otřesný zážitek. Pokud jste to někdo viděl a vydržel dokoukat do konce ... napište mi jak to dopadlo :)

Průběžné pořadí

  • 1. ... gumový drak ... ?
  • 2. Dragon Quest - Dračí bouře
  • 3. D&D 2 - Dračí doupě 2
  • 4. D&D 1 - Dračí doupě 1
  • 5. Wiadzmin - Zaklínač ... i když nesouhlasím
26.7.2011 09:45 - Wild West
Možná by sem patřila Pagan Queen... pokud ji uznáte za fantasy. Rozhodně vám bude přecházet zrak.
26.7.2011 20:46 - Choranzanus
Wild West píše:
Možná by sem patřila Pagan Queen... pokud ji uznáte za fantasy. Rozhodně vám bude přecházet zrak.

To mě zrovna taky napadlo, jen co jsem viděl ten titulek.
16.10.2012 10:23 - noir
Začal jsem se dívat na film "Dungeons and Dragons 3: The Book of Vile Darkness". Čekal jsem peklo, ale nakonec to zase není taková tragédie (až na ultra nudný začátek). Teda, zatím jsem jen v asi 25 minutě, ale pro hráče 4. edice je to myslím poměrně fajn.

Je tam goliáš, thiefling (zatím jen kreslený), shadar-kai čarodějka; filmaři konečně pochopili, že draka je lepší ukazovat jen z dálky, kouzla vypadají ne-legračně. A mají tam i pár fajn WTF dialogů, třeba při nákupu v Adventurers Vaultu:
Kupující: tak já bych si vzal ten Vicious long sword, pak jeden Bag of Holding, hm a jeden Knights Armor.
Prodavač: Jistě - a to brnění chcete Heroic nebo Paragon level?

Zatím mi to přijde z těch filmových tragédií zdaleka nejzdařilejší, ale uvidíme, co s tím udělá další hodina sledování...
16.10.2012 11:00 - sirien
Co máš proti drakům zabíraným zblízka? Už jsem teda D&D dlouho neviděl, nicméně co se pamatuju tak tam byli docela vpohodě, ne? (viděl sem teda jen jedničku)
16.10.2012 11:06 - noir
sirien: Mě přišli v jedničce hrozně gumoví - detaily působily hrozně nedůvěryhodně; v dálce při letu to nebylo špatné (třeba v těch hromadných scénách).
16.10.2012 13:25 - Me-dea
Udělat kvalitní detaily na modelu stojí mnohem víc peněz než udělat gumovou kačenku. U nízkorozpočtových fantasy / horror / sci-fi to celkem chápu ale je to fakt kolikrát hnus no.
16.10.2012 15:41 - OzzKar
za sebe Valhala rising. cesky Barbar. Par umeleckych zaberu a pekne krajinky ale dej o nicem, konec o nicem... Nejhorsi film asi ne, ale mezi top 10 nejhorsi fantasy urcite.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075254917144775 secREMOTE_IP: 3.235.140.73