Kultura

Yoltan
13.12.2007 20:03
Nejhorší fantasy film ...
Nedávno jsem měl chuť vidět nějaký starý dobrý fantasy, tak jsem zašel do půjčovny a po delším hledání jsem našel "Dragon Quest" ......... po dvaceti minutách jsem to musel vypnout, opravdu otřesný zážitek. Pokud jste to někdo viděl a vydržel dokoukat do konce ... napište mi jak to dopadlo :)

Průběžné pořadí

  • 1. ... gumový drak ... ?
  • 2. Dragon Quest - Dračí bouře
  • 3. D&D 2 - Dračí doupě 2
  • 4. D&D 1 - Dračí doupě 1
  • 5. Wiadzmin - Zaklínač ... i když nesouhlasím
Autorská citace #21
16.12.2007 17:05 - sirien
League of Extraordinary Gentlemen je natočená podle komixu, takže bacha jinak šlápnete do žánru který je velmi specifický...
co se toho týče, daredevil jako ohraná kombinace Matrixu a Spidermana byl taky ukrutně zoufalý film
Autorská citace #22
16.12.2007 18:37 - Argonantus
Sirien: no, nevím, proč se držet zpátky - od vrcholného a zakladatelského Batmana jde žánr postmoderních zfilmovaných komixů nahoru nebo dolů, ale Liga Výjimečných je výjimečně strašná. Daredevil byl jen strašně nudný a bezvýrazný (zejména u něj byl ten opis Batmana hodně patrný). Ještě mne napadá Soudce Dredd, což už je ale zase spíš scifi. Ten byl taky dost mizerný. Proti A... ovšem fenomenálně skvělý.
No, a když jsi zmínil Matrix... on byl poslední díl taky dost šílený. ten slepý houslista v závěru...
Autorská citace #23
16.12.2007 18:46 - sirien
Matrix 2 a 3 jsou zpackáním jedničky. Soudce dredd byl špatnej, to je fakt.
Je pravda že zfilované komixy oscilujou mezi velmi dobrý a strašně zlý. Je to docela škoda :(
Autorská citace #24
16.12.2007 19:42 - Osvald
Viděl někdo Dračí Bouři ? ... kdo vydrží do konce, tak bude mít z břicha pekáč buchet..jelikož tak strašný film snad není možný natočit.. vřele doporučuji ;)
Autorská citace #25
16.12.2007 20:05 - Fibriso
ano, draci boure, myslím že tenhle film taky nemá konkurenci....
Autorská citace #26
16.12.2007 20:35 - Rytíř
Koukám, kolik filmů jsem ještě neviděl! :)
Ovšem kdybych bral doslova, co se tu píše, tak by mi toho ke koukání za chvíli asi moc nezbylo. :))
Třeba ta Liga výjimečných - po prvním shlédnutí jsem jenom kroutil hlavou a řikal si jaká je to kravina, Když jsem to ovšem prohlásil nahlas, žena mě naprosto překvapila tím, že to zase až tak nejhorší nebylo (a to tenhle žánr moc nemusí). Tak jsem se nad tím znova zamyslel :D a pak sem to po nějaké době znova s ní zkouknul.. a ono tam je pár celkem dobrých scén. ;) Třeba hned ten úvod a pak závěr, jak tam nejdřív starej lovec ostrostřelcuje a pak to učí mladýho.. to si z celýho filmu pamatuju asi nejvíc. Samo musíte brát s rezervou obří Nautilus v Benátkách, kapitána Nemo s ninja výcvikem, a tak.
Jinak Království ohně tu ještě někde mám, rozkoukal jsem to a pak od toho utek.. a už se nevrátil, jak jsem právě zjistil. Hm, řikal sem si, že někdy musim. Takže nemusim? :)
Dnd2 neznám, viděl sem jen Dračí droupě (je to ta jednička?) a to mě teda fakt neoslovilo, slabota v mnoha ohledech. Jestli jsou ještě horší filmy než toto, tak potěš :)
Autorská citace #27
16.12.2007 21:25 - Alek
To jsem rád, že z tohodle seznamu nemám splín jen já. Ještě přihoďte pár filmů a z beznaděje založim topic Nejlepší fantasy. ;)
Autorská citace #28
16.12.2007 22:02 - Argonantus
A co filmy, které jsou schválně špatné? Znáte Bad Taste a Braindead? To by vám mohlo vrátit úsměv....
Autorská citace #29
17.12.2007 08:34 - wraiths
Rytíř :Nemo ninja vycvik.., to jsme asi kouli kazdej na jinej film :-)). me se to treba libilo i Vanhelsing, kterej je podobně natočenej(akční sceny,fantasy-comix prvky, humor). Ja tuhle koukal na dokument o Mumii. a prej to byla hororva komedie, me se to zdalo treba jako komedie spise. a spatnyho nebylo. a ma zena treba tvrdi ze ej to fantasy.
Autorská citace #30
17.12.2007 08:58 - Argonantus
Wraiths: Myslím, že Mumie zdaleka není dost špatná na to, aby mohla ohrozit někoho z favoritů. O zasloužených vavřínech Dračí bouře nebo A... může jenom snít.
Autorská citace #31
17.12.2007 10:16 - Rytíř
Pch, mumie patří o diskuzi vedle!! To je můj miláček, oba díly... :D
Autorská citace #32
17.12.2007 12:03 - Argonantus
nemělo by se v tomhle seznamu zapomínat na Scottovu Legendu. To je taky zcela mimořádná kravina. Mistr zvládne úžasné rozpětí - od nejlepších filmů k těm úplně nejhorším myslitelným. (kdo ještě pochybuje, tomu řeknu jen pár písmenek - G.I.Jane...)
Autorská citace #33
17.12.2007 12:42 - Dalcor
G.I. Jane se mi líbí
Autorská citace #34
17.12.2007 12:56 - Argonantus
Dalcor:
já tě snad přestanu obdivovat... nelíbí se ti LOTR III, líbí se ti G.I.Jane, co s tebou.... G.I.Jane mi přijde nejstrašnější nalejvárna od chvíle, kdy už nedávají Sedmnáct zastavení jara a podobně.
jediné štěstí, že to není fantasy, takže na ni můžeme zapomenout.
Autorská citace #35
17.12.2007 13:00 - Dalcor
Co se mi má líbit na Lotru 3, ze kterého se totálně vytratil duch Tolkienova díla. Od pulky filmu jsem se tesil ať už Frodo skape, nebo tam dojde. Konec po konci je hroznej /ja teda u nej neslzel, jen se modlil aby uz byl proboha konec/ a kdyby bitva mela o pul hodiny min, tak by mozna byla zabavna. A to jsem prosim rikal u te neprodlouzene verze.
A co se tyce G.I. Jane - k tomu mam jen - NAVY SEAL rules :)
Autorská citace #36
17.12.2007 13:39 - unknown
Navrhuji dát Dalcora do klatby pro herezi a sodomii (G.I.Jane - fuj!!! skoro mi vypadly písmenka na klávesnici). V případě jeho dopadení jsem jednoznačně pro upálení.
Autorská citace #37
17.12.2007 13:40 - thief
ten příspěvek je ode mě.
Autorská citace #38
17.12.2007 13:43 - thief
Jinak jestli bude někdo urážet Mumii, zavolám na něj manželku! Má ji nahranou a skoro každý týden ji pouští. Takže myslím, že nejspíš udělá mumii z případného kritika. :-)
Autorská citace #39
17.12.2007 13:57 - Argonantus
píše:
jestli bude někdo urážet Mumii, zavolám na něj manželku!
To zní dost dobře...
Jinak ten padouch, co zaútočil na Mumii, byl Wraiths. Ať si to ti nemrtváci vyříděj.
Autorská citace #40
17.12.2007 14:13 - wraiths
thief: no pokud vypada manzelka jak Keira NAitly tak ji klidne na mne zavolej. ;-)
Argonantus: ale ja snad zas ji tolik nezprazil? tak proc hned mne zvat "padouchem"...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084472179412842 secREMOTE_IP: 3.17.150.163