Ravenloft

Vannax
6.2.2018 13:05
K: Kontakt
Kontakt na autory, copyright a takové ty serepetičky...
Autorská citace #2
19.11.2018 00:05 - Maelik
Eh..s tímhle ti přímo neporadím, nicméně diskuze o zákysech a technických problémech se serverem probíhá tady. Napsal bych ten dotaz spíš tam, aby nezapadl.
Autorská citace #3
19.11.2018 11:34 - sirien
Nezapadl, ale všichni sme měli busy víkend. Dukolm psal že se na to večer podívá.
Autorská citace #4
19.11.2018 23:45 - Dukolm
Hrondrim píše:
Dobbrý den, chtěl bych se přidat do zdejší komunity. Bohužel registrace stále píše že moje IP adresa není bezpečná. Prosím poradíte mi. Předem děkuji.


Zkoušel jsem to prověřit z dodaných informací kterých je opravdu málo (bude to stejná IP ze který si psal příspěvek). Taková hláška se tam občas zobrazuje ale je vedle kontrolní kód z obrázku na opsání.

Předat podrobnější popis problému můžeš na email.

{mujNick}@gmail.com

A bylo by super kdybys dodal
Zjištění tvojí IP adresy - https://www.whatismyip.com/
Plus obrázek vydá za tisíc slov takže pokud uděláš snímek obrazovky s vyplněným formulářem a hláškou co se ti tedy zobrazí.

Ještě mě tak na konec napadlo že můžeš zkusit nevyplnit Instant messenger (ICQ, IRC, ...): je tam list ICQ čísel který používali boti opakovaně a těch to blokuje registraci ale to bys musel mít opravdu štěstí trefit jedno z těch 8 čísel.

dukolm

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063112020492554 secREMOTE_IP: 18.232.179.191