Forgotten Realms

Dalcor
2.1.2008 11:45
Anotace nového vydání a nového překladu Stříbrných pramenů
Autorská citace #1
2.1.2008 11:45 - Malabar
Vyborne ctivo. Prave docitam :) To si nemuze nechat ujit zady fanda Forgotten Realms :)
Autorská citace #2
2.1.2008 12:08 - Dalcor
recenze by mohla být? Já je nechci psát, protože jsem FANOTMPrintem placený...
Autorská citace #3
2.1.2008 12:20 - trinitron
výborná knížka a pokračování Rubínový klenot je ještě lepší :)
Autorská citace #4
2.1.2008 12:44 - wraiths
ja uz jsme tuhle trilogii cetld drive a moc se mi to libilo( timhle jsme mozna poprve poznal FR) ,ale tohle od fantomprintu je nejaky jiny, lepsi.vsem vrele doporucuji si precist i pro ty kdo nesnaseji Drizzta at zacnou klidne 4kou(Magický krystal). ;-)
Dalcor: Dalcore malilinkata OT pripravuje nekdy "fantom" prelozit i zbyle knihy o Drizztovi? a "knihy jezirek"( napr.Pool radinace)?
Autorská citace #5
2.1.2008 12:59 - Dalcor
Zatímco první díl má pouze upravený překlad, druhý a třetí mají již překaldy zcela nové. Termínologie je braná s překladů na D20 v kostce a na RPG Fóru. Kontinuita je zajištěna tím že terminologii a i překaldy dělá jeden člověk (já a překladatelka Katka Niklová se kterou je v DL sekci rozhovor)
Autorská citace #6
2.1.2008 13:44 - Malabar
ze by sem se pokusil o recenzi ? Nevim nevim, nikdy sem to nezkousel :) no ale na druhou stranu nekdy s tim zacit musim :D
Autorská citace #7
2.1.2008 14:52 - Malfin
Perfektní čtivo. Od té doby co famntomáci začali vydávat Drizztovky jsem si tohohle hrdinu oblíbil...do té doby jsem to nečetl a ted to pěkně hltám :)
Autorská citace #8
2.1.2008 14:56 - Dalcor
Ono nebojte s vydámí Legacy od Drow už to mco dobrý čtivo není. Slovy RPG hráč§ Drizzt je dobrej munchkin, a protože Salvatore a Greenwood už nemají co by před Elminstea resp Drizzta dali, tak vymysleli Spellplague ;) a druhé Time of Troubles. I v Pohromách se opičí po Dragonlacne, ale styl nulový.
Malabar - určitě - dokonce nejlépe když recenze an jendu knihu nalpíše více lidí - přeci jenom má čtenář možnsot se orientovat :)
Autorská citace #9
2.1.2008 15:02 - Malfin
Jo někde jsem to už taky zaslechl, že další díly Drizzta už tak dobré nejsou. Ale teď si nejsem jistý, jestli si to nakonec neříkal ty, Dalcore :) První Drizztovku jsem si koupil proto, že jsem se ve světě Icewind Dale kdysi rád proháněl na PC. No a tak si říkám, zkusím to...první díl (respektive 4.) jsem přelouskal asi za dva večery. Všechno šlo stranou. A další díly taky...:D
Autorská citace #10
2.1.2008 16:46 - trinitron
Kubulinek: Já když ty knížky čtu tak jde taky vše stranou Stříbrné pramena a Rubínový klenot jsem taky přelouskal za nějakejch 5 dní
Autorská citace #11
2.1.2008 23:20 - Malfin
U mě se to občas stává :) první vydaný díl fantomem, jsem naprosto zhltl. A to si spoustu lidí stěžovalo na překlad. Budu si to muset přečíst znovu. Další díly mi přišly taky moc dobré a tady si hodně lidí právě vychvalovalo nový překlad či úpravy. Nečetl jsem dřívější vydání takže nemohu posoudit. Možná taky napíšu nějakou recenzičku...
Autorská citace #12
11.1.2008 14:22 - Lokken
A to počkej na série Legacy of the Drow,Path of darkness a Hunter´s blade.Salvatore se stále vylepšuje,jeho postavy jsou živější a žívější...
Autorská citace #13
14.1.2008 11:33 - Dalcor
No tak ty dalšís érie jsou větší a větší šity a větší a větší ťunťovství.
Autorská citace #14
14.1.2008 16:24 - Lokken
DALCOR: To je asi věc názoru.Mě se ten vývoj docela zamlouvá.A ani trocha "ťunťovaství" někdy neuškodí.Ale nechme kvalitativního rozboru literatury...
Autorská citace #15
3.3.2008 20:34 - eXt_r33m
Ja sem za 4 dni precetl prvni ctyri dily :) Myslim ze je to dokonce o hodne lepsi nez Pan Prstenu... jen skoda ze na slovesnku to vychazi pomalej.. .:(
Autorská citace #16
3.3.2008 22:51 - Lokken
eXt_r33m:no,o tom by s tebou spousta lidí asi polemizovala,nicméně faktem je,že v aj. je to moje nejoblíbenější série.
Autorská citace #17
16.6.2010 20:32 - Theoden575
pls, poradte mi kde ji muzu sehnat

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090050935745239 secREMOTE_IP: 107.21.176.63